LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Alita, Elita, Liesma
< Septembris 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Ar Ziemassvētku sveicienu ciemos pie skolotājām
(27.12.2019.)
Ar Ziemassvētku sveicienu ciemos pie skolotājām
Ar Ziemassvētku sveicienu ciemos pie skolotājām

19. decembrī Auces vidusskolas skolēnu pašpārvaldes jaunieši, groziņos liekot pašu ceptas piparkūkas un skolēnu darinātas apsveikuma kartiņas, devās ciemos pie skolotājām, kuras vairs ikdienas soli nemēro uz Auces vidusskolu, bet ir pavadījušas sava mūža lielāko daļu, izglītojot gan mazus, gan lielus.

Dziedot dziesmu “Karameles”, jaunieši pensionētajām skolotājām vēlēja baltus, mierīgus un siltus Ziemassvētkus. Skolēnus, sirsnīgi gaidītus, ar sarūpētu cienastu savās mājās uzņēma skolotājas - Velta Jaunzeme, Biruta Romanova, Gunta Žasina, Mirdza Breča, Līga Dvarišķe, Anna Fleišmane, Anita Bīriņa, Anita Prudņikova, Ausma Baturēviča, Zinaīda Estberga, Austra Nordena, Janīna Deimantoviča, Helēna Dundure, Valērija Šteina, Brigita Pētersone.  Laiks tika pavadīts sarunās par skolas dzīvi kādreiz un tagad, atceroties gan lielākos nedarbus, gan sirsnīgākos un aizkustinošākos mirkļus.

Neskatoties uz veselības problēmām, skolotājas ir darbīgas un aktīvas. Jaunieši vēlējās mazliet atvieglot rūpēm pilno ikdienu, sanesot malku nākošajām pāris dienām. Skolēni bija patīkami pārsteigti, ka arī mūsdienās ir tādi cilvēki, kuri spēj priecāties par it kā vienkāršiem sīkumiņiem.

Paldies visām skolotājām, kuras omulīgi uzņēma skolēnu pašpārvaldes pārstāvjus!

Skolēni domā, ka viesošanās noteikti veicināja dažādu paaudžu savstarpējo sapratni, kura noteikti būtu nostiprināma, veltot tam vēl lielāku uzmanību. Jauniešus īpaši uzrunāja un turpmākiem darbiem motivēs kādas skolotājas teiktais: "Ja jau mūsdienās ir arī tādi bērni, tad viss būs kārtībā!“
 
Skolēnu pašpārvaldes prezidente
Daniela Paula Prudņikova


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.