LV
RU
EN




Pasākumi
Šodien vārda diena: Virma, Zelma, Zemgus
< Augusts 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Amatiermākslas kolektīvi


 
Kolektīvs Kolektīva vadītājs Nodarbību dienas un laiks

AUCES NOVADA KULTŪRAS CENTRS

Ausmas iela 3, Auce
Jauktais koris “Auce” Diriģents
Jānis Zirnis
Tālr. 29467117
Pirmdienas 19.00-22.00
Ceturtdienas 19.00-22.00
 
Jauniešu pūtēju orķestris “Auce” Diriģents
Andris Egils Āboliņš
Tālr. 29606122
Trešdienas 17.00-18.30
Sestdienas 10.00-13.00
Folkloras kopa “Līgotne” Ināra Rumba
Tālr. 29487447
Otrdienas 19.30-21.00
 
Senioru deju kopa “Randiņš” Ināra Rumba
Tālr. 29487447
Pirmdienas 18.30-20.00
Trešdienas 18.30-20.00
Bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Saulīte” Henrijs Muzikants
Tālr. 25934965
Otrdienas 17.30-21.30
  • 17.30-18.30 1.-2.klašu grupa
  • 18.30-20.00 3.-6.klašu grupa
  • 20.00-21.30 10.-12.klašu grupa
Piektdienas 17.30-21.30
  • 17.30-18.30 1.-2.klašu grupa
  • 18.30-20.00 3.-6.klašu grupa
  • 20.00-21.30 10.-12.klašu grupa
Amatierteātris “Kopā” Režisore
Lilita Zāmele
Tālr. 29196484
Otrdienas 19.00-21.00
Ceturtdienas 19.00-21.00
 
Tautas lietišķās mākslas studija “Auce” Vija Vanaga
Tālr. 28396984
Darba dienas 11.00-15.00
Pārējā laikā - individuāls grafiks.
Auces Amatu māja, Raiņa iela 14, Auce

BĒNES TAUTAS NAMS

Centrālais laukums 3, Bēne
Bēnes dāmu vokālais ansamblis
“Upes pērles”
Aivis Antonovs
Tālr. 25271815
Trešdienas 17.30-19.30
Piektdienas 17.30-19.30
Amatierteātris “Bēne” Režisors
Andris Kļava
Tālr. 29476988
Pirmdienas 19.00-21.00
Ceturtdienas 19.00-21.00
 
Tautas lietišķās mākslas studija “Bēne” Marika Grīslīte
Tālr. 26201427
Otrdienas 9.00-11.00
Ceturtdienas 9.00-11.00
Piektdienas 9.00-11.00
Pārējā laikā - individuāls grafiks.
Stacijas iela 8, Bēne

ĪLES TAUTAS NAMS

“Kumeliņi”, Īles pagasts
Vokālais ansamblis “Spārni” Agris Rencbergs
Tālr. 28774918
Svētdienas 19.00-22.00
Īles bērnu studija “Spridzeklīši” Vineta Ribaka
Tālr. 26108692
Sestdienas 14.00-16.00
 
Īles amatierteātris “Tonis” Raisa Adamaite
Tālr. 25976679
Ceturtdienas 19.00-21.00
Svētdienas 15.00-17.00

LIELAUCES TAUTAS NAMS

“Ezerkrasti”, Lielauces pagasts
Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Klabdancis” Alda Balode
Tālr. 28344911
Ceturtdienas 19.00-21.00
 
Eiropas deju kopa “Madaras” Alda Balode
Tālr. 28344911
Trešdienas 19.00-21.00
 

UKRU TAUTAS NAMS

“Stariņi”, Ukri, Ukru pagasts
Amatierteātris “Ukri” Režisore
Gunta Razdovska
Tālr. 27828440
Otrdienas 19.00-21.00
Svētdienas 11.00-13.00

VĪTIŅU TAUTAS NAMS

 Vītiņi, Vītiņu pagasts
Bērnu vokālais ansamblis Inga Šaule
Tālr. 29132669
Ceturtdienas 17.00-20.00
Pirmsskolas bērnu deju kolektīvs “Virpulēni” Inita Pumpure
Tālr. 29994419
Pirmdienas 17.30-19.00
Otrdienas, ja nepieciešams
Bērnu deju kolektīvs “Virpulītis” Baiba Meiere
Tālr. 29383867
Pirmdienas 19.00-20.30
Piektdienas 18.00-20.00
Jauniešu deju kolektīvs “Virpulis” Baiba Meiere
Tālr. 29383867
Piektdienas 20.00-23.00
Svētdienas 12.00-14.00
Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Robežnieki” Māra Krūmiņa
Tālr. 25488420
Otrdienas 20.00-22.30
Vītiņu amatierteātris “Mežrozīte” Raisa Adamaite
Tālr. 25976679
Trešdienas 19.00-21.30
Sestdienas 20.00-21.30
Jauniešu dramatiskais kolektīvs Vineta Ribaka
Tālr. 26108692
Svētdienas 13.00-15.00
Ritma grupa Aelita Petrova
Tālr. 26764414
Trešdienas 18.00-19.00
Svētdienās 14.00-15.00
 
Grafikā var būt atsevišķas izmaiņas. Nodarbību laiks var mainīties atkarībā no nepieciešamības, piem., gatavojoties koncertiem, tas var būt ilgāks.
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.