LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Klāra, Vizma
< Augusts 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
“Katanas ieceļotāji” ir aizvadīti!
(05.12.2019.)
“Katanas ieceļotāji” ir aizvadīti!
“Katanas ieceļotāji” ir aizvadīti!

Šī gada 29. novembrī norisinājās gadskārtējā Projekta “Esi Līderis!” Spēļu nakts, šoreiz ar visiem tik plaši zināmo spēli “Katanas ieceļotāji”, ko vadīja mūsu sadarbības partneri no “Brain Games”. Piedalījās arī līderi no Auces vidusskolas.

Šajā mācību gadā spēļu nakts norisinājās draudzīgajā Engurē, kur projekta koordinatorus un dalībniekus no dažādiem Latvijas reģioniem uzņēma un iepazīstināja Engures vidusskolas skolotāji.

Šogad jaunieši bija īpaši pacietīgi un izturīgi, jo spēlei veltītais laiks bija līdz pat septiņām stundām. Pēc sīvas konkurences par uzvarētāju tika noteikta Dārta Greidiņa no Cesvaines vidusskolas, savukārt otro vietu ieguva Emīls Jekimovs arī no Cesvaines vidusskolas, trešās un ceturtās vietas titulus uz mājām veda Nīcas vidusskolas skolnieki Laura Vecbaštika un Raivis Svilis.

Spēļu nakts ir izvērtusies par gadskārtēju pasākumu, ko jaunieši gaida ar nepacietību un trenējas spēlē jau laikus. Kā katru gadu, arī tālais ceļš uz spēles norises vietu tos nebiedē, šogad tas kādai skolai pat bija vairāk kā sešu stundu brauciens, lai satiktu un pavadītu laiku kopā ar saviem domu biedriem.

Spēļu nakti kopumā apmeklēja vairāk kā 90 azartiski līderi no Auces vidusskolas, Cesvaines vidusskolas, Engures vidusskolas, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas, Ludzas pilsētas ģimnāzijas, Nīcas vidusskolas un Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskolas.
 
Projekts „Esi līderis!”.
Jau divdesmit gadus pulcē uzņēmīgākos, drosmīgākos, mērķtiecīgākos un atraktīvākos jauniešus Latvijā! Projekta mērķis ir veicināt skolēna zināšanu un prasmju apguvi, attieksmju un vērtību veidošanos, lai motivētu mūžizglītībai un apzinātai karjerai.

Spēle “Katanas ieceļotāji”.
Visaptveroša galda spēle lēmumu pieņemšanā un prasmē izmantot diplomātijas prasmes, lai iegūtu kāroto. Treniņš, kurā apgūst prasmi pareizi rīkoties ar resursiem, izmantojot jebkuru iespēju vēl vienam solim ceļā uz panākumu sasniegšanu. Spēle attīsta loģisko domāšanu, psiholoģisko noturību, kā arī uzņēmējdarbības prasmes.

“Brain Games”.
„Brain Games“ ir 100% Latvijas uzņēmums, kurš galda spēles redz kā iemeslu sanākt kopā un pavadīt jēgpilnu laiku. Uzņēmums tika dibināts 2004. gadā kā „Prāta Spēles“. Ideja par to radās brīdī, kad vairāki draugi spēlēja no ASV atvestos „Katanas ieceļotājus“ un spēles azartā aizmirsa pat aiziet uz darbu. Uzņēmumam augot un paplašinoties, to pārdēvēja par starptautiski skanīgo „Brain Games“.
 
Preses relīzi sagatavoja:
Linda Diļevka
Tālrunis : 67261182
E-pasts: ;
Foto: Adele Lujāne


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.