LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Ardis, Ingrīda
< Jūnijs 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Jaunskungu un jaunkundžu balle PII „Pīlādzītis”
(17.02.2020.)
Jaunskungu un jaunkundžu balle PII „Pīlādzītis”
Jaunskungu un jaunkundžu balle PII „Pīlādzītis”

14. februārī pirmsskolas izglītības iestādē "Pīlādzītis" valdīja svētku noskaņa. Sagatavošanas grupas bērnus priecēja jautrā „Jaunskungu un jaunkundžu ballīte”.

Balle iesākās ar polonēzi - goda aplis! Ievadsarunā pārrunāja, cik visi ir skaisti, par ko ir balle, ko dara ballēs utt. Tika piedāvātas dažādas izdarības sadraudzībai - rotaļa jautrībai “Ai, zam, zam zam”, izklaidei - Pelnrušķītes kurpīte, kur jaunskungi centās uzminēt, kurai dāmītei pieder kurpe (jāsaka, ka ne visi tika galā…).

Un kāda balle bez dejām?! Dejojām valsi ar Valentīndienas simbolu - balonu, kurš satuvināja pārus dažādos veidos - pārim vēderiem pa vidu, tad mugurām pa vidu un tad sejām.

Turpinājumā pienāca laiks doties dāmiņām uz dāmu istabu, kur vajadzēja piepūderēt deguntiņu un vaigus, nokrāsot lūpas un uzlikt skaistākās rotas…

Pa to laiku jaunskungi nolēma sagatavot pārsteigumu dāmiņām – gatavoja cepumu kūciņu ar putukrējumu un dekorēja ar želejsirsniņu. Uzklāja galdu Valentīndienas simboliskajās krāsās - sarkanā un baltā. Locīja salvetes un dekorēja salmiņus ar sirdīm un sarkano kokteili…

Pienāca laiks dāmiņu uznācienam! Skaistas, cēlas, lepnas viņas demonstrēja savu skaistuma pārākumu jaunskungiem, ejot “DEFILĒ” pa sarkano paklāju un visiem jaunskungiem sūtot gaisa buču un koķetīgu smaidu.

Un tad varēja mieloties un našķoties visi kopā pie balles galda, kam sekoja savstarpēja apmainīšanās ar sirsniņām - meitenes dāvināja zēniem un zēni meitenēm.

Un atkal dejas… dejas… dejas!!!

Es arī tur biju, ēdu, pa ūsām tecēja, mutē netika...

Paldies vecākiem par lielo atsaucību šajā pasākumā un interesantajiem tērpiem!!!
 
PII „Pīlādzītis” skolotāja
Žeņa Gristiņa

Jaunskungu un jaunkundžu balle PII „Pīlādzītis” 14.02.2020. (Foto no pasākuma arhīva)

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.