Pasākumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Drosma, Drosmis, Elīna
< Septembris 2019 >
P O T C Pk S Sv
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Auces novada pašvaldība izsludina konkursu “Attīsti uzņēmējdarbību Auces novadā”

Auces novada pašvaldības grantu konkurss “Attīsti uzņēmējdarbību Auces novadā” 2019. gadā tiek izsludināts atbilstoši grantu konkursa nolikuma nosacījumiem.(Nolikums apstiprināts Auces novada domē 27.12.2018.).
 
Konkursa mērķis ir iedvesmot aktīvai rīcībai un atbalstīt iniciatīvas, kas atbilst ilgstspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī nodrošina jaunu darba vietu radīšanu, jaunu produktu un pakalpojumu radīšanu.

Grantu konkursa idejas pieteikumi jāiesniedz vienā eksemplārā, drukātā formātā, pievienojot elektronisku versiju CD vai USB datu nesējā, personīgi Auces novada pašvaldībā Klientu apkalpošanas centrā, kas atrodas Aucē, Jelgavas ielā 1, sākot no konkursa nolikuma publicēšanas brīža www.auce.lv, vai arī iesūtot elektroniskā veidā, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, uz e-pastu: .

Auces novada Biznesa inkubators

Auces novada pašvaldība aicina jaunos uzņēmējus izmantot iespēju uz atvieglotiem noteikumiem iesaistīties projekta “Uzņēmējdarbības aktivitātes veicināšana Zemgales reģiona pierobežas teritorijā” ietvaros izveidotajā biznesa inkubatorā, kurš atrodas Miera ielā 29, Aucē (2 stāvs).  Auces novada biznesa inkubatorā ir 12 aprīkotas darbavietas ar mēbelēm, interneta pieslēgumu. Telpu kopējā platība ir 159,57 kvadrātmetri. 

Priekšroka tiek dota jaunajiem uzņēmējiem, kuri līguma slēgšanas brīdī Uzņēmuma reģistra iestādes reģistrā nav reģistrējušies ilgāk par 3 gadiem. Šiem uzņēmējiem tiek dotas šādas telpu nomas maksas atlaides, jāsedz tikai komunālie izdevumi par darbavietu:
 • pirmajā gadā- 100%;
 • otrajā gadā- 85%;
 • trešajā gadā- 65%.

Jelgavas Biznesa inkubators

Inkubatora mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošinot fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu.
 
LIAA Jelgavas biznesa inkubatora darbības teritorija: Jelgava, Tērvete, Auce, Dobele, Ozolnieki un to novadi.
 
PIRMSINKUBĀCIJA - pieteikuma veidlapa pirmsinkubācijai pieejama LIAA mājas lapā: 
http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori/saistitie-dokumenti

 
 • Uzņemšana pirmsinkubācijai notiek divas reizes gadā, pavasarī un rudenī (vairāk informācijas LIAA mājas lapā);
 • Maksimālais pimsinkubācijas termiņš – 6 mēneši;
 • Mērķa grupas: fiziskas personas (biznesa ideju autori) un reģistrēti komersanti (sīkie/mikro, mazie un vidējie komersanti, ne vecāki par 3 gadiem no to reģistrācijas brīža);
 • Pirmsinkubācijas atbalsts sākotnēji tiek piešķirts 2 000 eiro (de minimis - http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/noderiga-informacija/de-minimis) apmērā.

Valsts atbalsts uzņēmējdarbībai – finanšu institūcijā ALTUM

"Attīstības finanšu institūcija Altum" ir Latvijas valstij piederoša kapitālsabiedrība, kas uzņēmējiem sniedz valsts atbalstu finanšu instrumentu veidā (aizdevumi, garantijas, ieguldījumi riska kapitāla fondos, utml.), konkrētu programmu ietvaros papildinot to arī ar nefinanšu atbalstu (konsultācijas, mentorings utml.).

ALTUM atbalsta:
 • biznesa uzsācējus;
 • mazos un vidējos uzņēmumus;
 • lauksaimniekus;
 • iedzīvotājus.
ALTUM piedāvātie valsts atbalsta instrumenti paredzēti uzņēmumiem visās attīstības stadijās – sākot no biznesa idejas izstrādes un uzņēmuma darbības uzsākšanas līdz pat lielu biznesa projektu attīstīšanai, veicinot uzņēmumu izaugsmi.

ALTUM šobrīd piedāvā sekojošas valsts atbalsta programmas:
 • aizdevumi investīcijām un apgrozāmajiem līdzekļiem biznesa uzsākšanai un attīstīšanai;
 • garantiju programmas finanšu resursu pieejamībai, eksporta darījumu riska apdrošināšanai, iedzīvotāju mājokļu aizdevumiem;
 • riska kapitāls;
 • daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes programma,
 • nefinanšu atbalsts – mentorings, konsultācijas, u.c.

Lai atrastu sava uzņēmuma aktuālajām vajadzībām piemērotāko programmu, aicinām izmantot  Atbalsta  programmu kalkulatoru šeit:

Plašāka informācija par ALTUM piedāvājum Finanšu institūcija ALTUM | Valsts atbalsts
 
Kontaktinformācija:
Mājas lapa: www.altum.lv
 
JELGAVAS REĢIONĀLAIS CENTRS, Lielā iela 12, Jelgava, LV 3001,
Konsultācijas par aizdevumiem  un citiem valsts atbalsta  veidiem
Katru darba dienu 8:30 - 17:00
tālr.: 67774290; 28334347
 
DOBELES KONSULTĀCIJU BIROJS, Brīvības iela 7, Dobele
Konsultāciju laiki otrdienās 9:00-12:00 un 12:30-17:00
Tālrunis: 67774290; 28334347
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.