Pasākumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Gaits, Karīna, Gaitis
< Jūlijs 2019 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Piedāvājumi grupām

Ar iepriekšēju pieteikšanos.

Vecauces pils  

Akadēmijas ielā 11, Vecauce
Tālr.: +371 63745484
Mob.t.: +371 29195959
E-pasts:
Interneta vietne:
www.vecauce.lv

Vecauces pils atvērta apmeklētājiem:

No 1. septembrim līdz 31. maijam:
darba dienās  10:00 - 16:00
S., Sv. slēgts (izņemot pieteiktos apmeklējumus)

No 1. jūnija līdz 31. augustam:
P.-C.  10:00 - 18:00
Pktd., S., Sv.  10:00 - 17:00, izņemot, ja pilī tiek rīkoti slēgti pasākumi

Apmeklējumus piektdienās, sestdienās un svētdienās lūdzam iepriekš saskaņot (mob.t.: +37129195959, e-pasts: )!
 
Pils apmeklējumu un pusdienas tūristu grupām  lūdzam pieteikt iepriekš.
Ieejas maksa pilī: pieaugušajiem 1,50 Euro; pensionāriem un skolēniem  1,00 Euro.
Lielākām un mazākām tūristu grupām piedāvā apskatīt pili gida pavadībā.
Ekskursijas laikā tiek parādītas pils telpas, vēstures ekspozīcija, kā arī tiek stāstīts par Vecauces muižas vēsturi, grāfu Mēdemu dzimtu, lielākajiem notikumiem un interesantākajiem faktiem, kas saistīti ar pili. Pēc ekskursijas var doties ieturēt siltas un gardas pusdienas pilī esošajā ēdnīcā un tad doties izstaigāt turpat blakus esošo pils parku.

Vecauces ev.lut. baznīca

Akadēmijas ielā 1, Vecauce
Mob.t.: +371 28849204
Interneta vietne: www.vecaucesbaznica.lv
Apmeklētājiem piedāvā doties interesantā, izklaidējošā un informatīvā ekskursijā pa baznīcu, apskatot ekspozīciju „Auce pirmās Latvijas brīvvalsts laikā” un baznīcas bibliotēku (Baznīcas grāmatas (pirmās Latvijas brīvvalsts laiks – 1918.-40.g., vācu laiks, padomju laiks un šodiena)). Baznīcā iespējams aizdegt svecīti, lūgt par sevi, tuviniekiem, mūsu zemi, tautu un pasauli, kā arī apskatīt zvanu un Auces panorāmu no baznīcas torņa. Ekskursijas noslēgumā iespēja apskatīt Vecauces pils īpašnieka grāfa Medema un viņa dzimtas kapa vietu.
Dievkalpojumi tiek noturēti katru svētdienu plkst.11:00.

Lauku māja „Putni”

Vecauces pagasts
Mob.t.: +371 22027839
E-pasts:
Interneta vietne: www.draugiem.lv/...
Lauku māja „Putni" atrodas apmēram 2,5 km no Auces pilsētas, Lielauces virzienā.
Saimnieki savu ģimenes māju piedāvā kā interesantu apskates objektu lauku ainavu un vēstures cienītājiem, neskartās dabas mīļotājiem, dārzu interesentiem, ornitologiem. Piedāvā aplūkot augus un atpūsties saimnieku ierīkotajā dārzā, kas nosaukts meitiņas vārdā - „Dārtas dārzs”.
Pieejamas piknika vietas, tēja, kafija un ar iepriekšēju pasūtījumu arī nopietnāka ēdināšana nelielām tūristu grupām, ģimenēm.

Iespēja novietot treileri, uzsliet telti, izmantot dušu un wc, atpūsties, saņemt informāciju par tuvākā apkārtnē apskatāmiem tūrisma objektiem, iepazīties ar saimnieka Harija Reiha gleznu galeriju un paciemoties astrologa Ilzes Reihas privātprakses kabinetā. Vasaras sezonā lauku sētā var organizēt arī nelielus ģimenes godus vai gadskārtu svinības.

SIA “BestBerry”

Bērzu iela 3, Auce, LV - 3708
Mob.t.: +371 29164185
E-pasts: ,
Interneta vietne: www.bestberry.lv
SIA “BestBerry” darbojas kā bioloģiskā lauksaimniecība. Tiek audzētas irbenes un pārstrādātas vairākos kvalitatīvos produktos. Uzņēmums strādā pie inovācijām jaunu irbeņu produktu ražošanā, attīstot arvien vairāk ideju šo vērtīgo ogu pielietojumā.

Irbene tiek dēvēta par dabas terapeitu, skaistuma un mīlestības simbolu. Tā ir dekoratīva gan ziedēšanas, gan augļu laikā un ir neatsverams ārstniecības augs, kā arī daudzu vit­amīnu un minerālvielu avots. Interesentiem tiek piedāvāta irbeņu produktu degustācija līdz 1 stundai un irbeņu dārza apskate ar stāstījumu par to audzēšanu, pārstrādi, ogām piemītošajām labajām īpašībām un pielietojumu veselības un skaistuma uzlabošanai. Iespējama arī produkcijas iegāde.  Apmeklējumam pieteikties iepriekš.

SIA "Dienvidi Plus"

Aspazijas laukums 3, Auce, Auces novads
Tālr.: +37129177535
E-pasts:
      www.dplus.lv
“Garša, kas uzrunā, apbur un neatstāj vienaldzīgu.”
SIA “Dienvidi Plus” ir veiksmīgi strādājošs uzņēmums Auces novadā, kas aizsāka savu darbību smiltsērkšķu audzēšanā 2000. gadā un tiek uzskatīts par  vienu no šīs “zelta” ogas daudzpusīgās garšas pamatlicējiem Latvijā. Produkti ir augstas kvalitātes, jo ražošanā tiek izmantota tikai sula, ogas un citas dabīgas izejvielas.
Piedāvājam mūsu ražoto produktu degustāciju, kuras laikā tiek stāstīts par smiltsērkšķu produktiem, pakavējoties pie katra baudāmā produkta garšas īpašībām un smiltsērkšķu ogu vērtīgajām īpašībām kopumā.
Degustācija notiek 1 stundas garumā, kuras laikā tiek piedāvāti līdz 10 dažādiem produktiem, tādiem kā sula, marmelāde, kā arī vīns. Degustācijas noslēgumā iespēja iegādāties produktus par ražotāja cenām.
Apmeklējumam pieteikties iepriekš.

Auces Amatu māja

Raiņa iela 14, Auce
Mob.t.: +371 28396984
Pieredzes bagātās tautas lietišķās mākslas studijas (TLMS) „Auce” audējas labprāt parādīs un ļaus pašiem iemēģināt roku aušanā. “Neslēpj sveci zem pūra”, bet steidz palīgā ar padomu un praktisku palīdzību tām, kuras vēl tikai apgūst aušanas prasmes.
Ekskursija notiek ar iepriekšēju pieteikšanos.

SIA "Bēnes PB"

Jelgavas iela 29, Bēne
Iepriekšēja pieteikšanās: 63758263, 26667080,
Bēnes maizes ceptuve piedāvā:
  • maizes ceptuves apskate, iespēju vērot maizes tapšanas procesu un apskatīt, kā tiek gatavoti konditorejas izstrādājumi, degustēt cepumus;
  • radošo darbnīcu – cepumu cepšanu un dekorēšanu.
Maizes ceptuves apskate un dalība radošajā darbnīcā  - 3.00 euro, kā arī papildus dāvanā no ceptuves saņemsiet pašu darinātos cepumus.
Maizes ceptuves apskate -  1,50 euro.

Tautas lietišķās mākslas studija “Bēne”

Stacijas iela 8, Bēne
Mob.t.: +371 26201427
Tāpat kā katram amata meistaram ir sava tehnika un “rokraksts” kādā strādā, tā arī TLMS “Bēne” čaklās rokdarbnieces izceļas ar košiem un skaistiem darbiņiem. Tiek piedāvāta unikāla iespēja uzzināt par Zemgales villaines apaudu aušanas tehniku – no pamatiem līdz gala rezultātam. Audējas labprāt pamācīs un ļaus pašiem iemēģināt roku aušanā, sniedzot ieteikumus un noderīgas idejas. Un pats galvenais – ļaus iemīlēt šo seno arodu. Ekskursija notiek ar iepriekšēju pieteikšanos.

Dabas liegums “Ukru gārša”

Ukru, Bukaišu pagasti, Auces un Tērvetes novadi
Mob.t.: +371 26193472
Iespējama putnu novērošana vasaras periodā, aizsargājamo augu apskate, dižozolu uzmērīšana, medību trofeju un ieroču apskate, kā arī pastaiga gar Tērvetes upi. Īpaši saistoša un noderīga ekskursija skolu jaunatnei. Pieejama atpūtas vieta - galdiņš, ugunskura vieta, plaša vieta teltīm. Netālu dabas taka.

SIA “Krīgeri”

„Kalnacīruļi’’, Īles pagasts
Mob.t.: +371 26201427
E-pasts:
Īles pagasta ''Kalnacīruļos'' saimnieko Grīslīšu ģimene, kur tiek piekoptas latviskās tradīcijas. Lielajiem un mazajiem tūristiem tiek piedāvāts iepazīties ar z/s „Krīgeri” saimniecību, prāvo aitu ganāmpulku, kā arī iepazīt Marikas maizes cepšanas un aušanas prasmes. Saimniecības apmeklētāji tiek pacienāti ar uz ugunskuru vārītu zupu, svaigi ceptu maizi un saldiem našķiem. Tūristiem pieejamas telšu vietas un  labiekārtota āra nojume līdz 70 personām.

Sēņu dārzi lauku sētā "Guntiņas"

"Guntiņas", Īle
Mob.t.: +371 29273252
Lauku sētā "Guntiņas", kas atrodas blakus Spārnu pilskalnam,  tiek audzētas šitake sēnes nedaudz vairāk kā 20 gadus. Tiek iegūtas arī citas ārstnieciskās sēnes - zemes tauki un reiši sēnes. "Guntiņas" saimnieki sniedz  konsultācijas par šitake sēņu specifisko audzēšanu, to ārstnieciskajām īpašībām, kā arī piedāvā tās nodegustēt pēc saimnieces pagatavotās receptes. Atbraukušajām grupām  piedāvā iepazīt tuvējo apkārtni, dodoties pārgājienā ar kājām vai izbraucienā ar savu velosipēdu. Iespēja baudīt mieru un saimnieku viesmīlību. Labprāt uzņems ģimeņu un radu, draugu grupas līdz 20 cilvēkiem. Pieejamas telšu vietas. Ar iepriekšēju pieteikšanos.

Meža izziņas taka „Mēs nevaram viens bez otra”

Īles pagasts, Auces novads
Mob.t.: +371 29353183
E-pasts:

Takā, kuras garums aptuveni 1,5 km, kopā ar vides gidi Anitu Bisenieci praktiskās nodarbībās var iepazīt savstarpējās saiknes dažādos meža tipos. Apskatāmi dažāda vecuma egļu un priežu damakšņi, lāns, bērzu vēris, melnalkšņu dumbrājs u. c. mežu tipi.
Nodarbību programmas veidotas, ņemot vērā apmeklētāju vecumu un intereses. Vēlami ūdensizturīgi apavi un krāsaini rakstāmpiederumi.
 

Ingas tortes

“Skrastiņi”, Vītiņi
Mob.t.: +371 29416250
E-pasts:
Inga Eglīte cep 26 dažāda veida kūkas, katru gadu papildinot tās ar jaunām receptēm. Tortes tiek gatavotas no dabīgiem produktiem un dekorētas pēc pasūtītāja vēlmēm. Ir iespēja pasūtīt tortes ar cukura mastikas vai marcipāna pārklājumu vai dekoriem. Iespēja piedalīties kūku degustācijās un meistarklasēs. Var nodrošināt ar ēdināšanu.

Atpūtas komplekss “Vizuļi”

Vītiņu pagasts
Mob.t.: +371 29222659
E-pasts:
Atpūtas kompleksā var baudīt mieru, klusumu un privātumu. Iespēja atgūt spēkus pirtī vai āra kublā. Aktīvās atpūtas cienītāji novērtēs pludmales volejbola laukumu, savukārt ģimenēm ar bērniem ierīkots jauks ģimenes numuriņš ar balkonu. Mazākajiem pieejamas galda spēles un rotaļu laukums. Viesus gaida gan plašās telpas svinībām un banketiem, gan labiekārtotā kempinga mājiņa. Ir gultas vietas līdz 50 personām. Pieejamas arī telšu vietas. Par cenām un iespējām atpūsties atpūtas kompleksā jautāt saimniekam.

Z/s “Lielvaicēni”

Ekskursijas skolas grupām, pensionāriem
„Lielvaicēni”, Vītiņu pagasts
Mob.t.: +371 29161420
E-pasts:
Interneta vietne: www.lielvaiceni.lv
Artūra Grudovska daudznozaru saimniecībā viena no pamatnodarbošanām ir biškopība. Tiek ražoti dažāda veida biškopības produkti: medus, ziedputekšņi, bišu maize, pirts medus. Ekskursijas laikā var uzzinās visu, kas saistīts ar bitēm.

Lielauces ezera laivu bāze

Lielauces pagasts
Mob.t.: +371 26556771
Lielauces ezers atrodas iepretim skaistajai Lielauces pilij. Ezeru ieskauj valsts nozīmes dabas liegums – Vīķu purvs. Ezera krasti ir purvaini, tāpēc līdz tā krastam var nonākt pa izveidotu koka dēļu laipu, kur atrodas labiekārtota a/s „Latvijas valsts mežu” laivu bāze. Laivu bāzē iespējams iznomāt laivas, iegādāties licences makšķerēšanai un vēžošanai, kā arī ezera krastā iespējams pārnakšņot ūdenī peldošās un videi draudzīgās četrvietīgās kempinga mājiņās, kurām uz lieveņa izvietots arī koka galds ar soliem.

"Auces novads miniatūrā"

Tālr.: +37129160918; +37126206582
"Krastiņi", Lielauce, Lielauces pagasts, Auces novads
"Auces novads miniatūrā" izveidots ar Auces novada nozīmīgākajiem un atpazīstamākajiem objektiem miniatūrā, kuri apdzīvoti ar mājdzīvniekiem. Iespēja Auces novada iedzīvotājiem un viesiem izveidot saikni ar dabu un vienlaicīgi iepazīt Auces novadu. Mazajiem apmeklētājiem izglītojoša saikne ar dzīvniekiem, iespēja tos pabarot ar saimnieku sarūpētajām veltēm. Veicināta Auces novada atpazīstamība caur miniatūriem objektiem.

Viena diena Lielaucē

"Krastiņi", Lielauce, Lielauces pagasts, Auces novads
Tālr.: +37129160918; +37126206582
Lielauce ir vieta, kur Kurzeme mijas ar Zemgali. Piedāvājam apskatīt četras īstas lauku sētas: Zemnieku saimniecību ‘’Skabargas”, kur galvenokārt nodarbojas ar aitkopību un ir  iespēja apskatīt 200 aitas, kurām vadonis ir īsts aitu ganu suns. Lauku sētu ‘’Krastiņos’’ -  mīļuma terapija, kas izveidota ar Auces novada atpazīstamākajiem objektiem miniatūrā, kurus apdzīvo truši. Zemnieku saimniecību ‘’Andulaiši’’, kur viena no lauksaimniecības nozarēm ir biškopība, būs iespēja apskatīt dravas māju un modernu medus sviešanas iekārtu. Varēs iegādāties medu (atkarībā no sezonas). Lauku sētu ‘’Baltiņi’’, kas nodarbojas ar piena lopkopību,  būs apskatāma zilā govs un citi lopi, pērļu vistas, poniji. Saimniekam ir fantastiska senu auto kolekcija, kā arī lielā tehnika. Saimniece piedāvā suvenīru kolekciju, kas atspoguļo viņu nodarbošanos, kā arī ir apskatāma gleznu izstāde.  Un Lielauces ‘’pērle’’ Lielauces ezers un laivu bāze. Ezeru ieskauj Vīķu purvs. Līdz ezera krastam var aiziet pa koka dēļu laipu.  Ezeru apsaimnieko AS ‘’ Latvijas valsts meži’’. Pie ezera ir piknika vietas, laivu bāze, ūdenī peldošas mājiņas.
Ekskursija notiek  gida pavadībā. Gaidām viesus, grupās no 10 cilvēkiem, ar iepriekšēju pieteikšanos.
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.