LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Vanda, Veneranda, Venija
< Jūnijs 2019 >
P O T C Pk S Sv
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Mājražotāju un amatnieku tirdziņš

Raiņa iela 6, Auce


Amatniecības izstrādājumi, produkti skaistumam un veselībai - paši labākie suvenīri, iegādājoties vietējos.

Plašs dažādu produktu klāsts: suvenīri ar Auces novada simboliku, rotaslietas, pinumi, irbenāju produkti, šalles, sveces, dabiski izstrādājumi un vēl daudz vairāk. Šis mazais veikals piedāvā iespēju apskatīt visus šos unikālos produktus un skaistos, rokām darinātos šedevrus zem viena jumta.
 

Informatīvās kartiņas izveidotas projekta Nr. 17-00-A019.332-000003 "Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšana" ietvaros.

Viss par olām un vistām – zemnieku saimniecība “Imantas”

Imantas, Vītiņu pagasts
Mob.t. 22433154
E-pasts:
Īpašnieks: Ģirts Ante
Reģ. Nr. LV45101006619
Ir iespēja redzēt olu šķirošanas, svēršanas un marķēšanas procesu. Klātienē iespēja vērot vistas, tītarus un pērļu vistas. Saimniecība piedāvā apskatīt dažādu šķirņu dekoratīvās vistas, to olas, kuras ir dažāda lieluma un dažādos krāsu toņos.

Saimniecība piedāvā:

Laimīgo vistu olas ar iespējamu piegādi divos maršrutos, katrā maršrutā dodamies katru otro nedēļu, PVD atļaujas numurs A077263: Auce-Jelgava-Ozolnieki-Olaine; Auce-Jelgava-Rīga. Olas iespējams iegādāties arī veikalā Jelgavā “Zaļā zeme”.
 
Saimniecības apskate – Putnu dārzs: Mazā Viandote; Čabo; Trīskrāsu Saseksas; Zīda vistas; Faverolle; Cream Legbar; Pavlovas.
 
Ieejas maksa: pieaugušie 2,00 EUR; skolas vecuma bērni 1,00 EUR.
 

SIA “Lielauces Kliņģeris”

“Kastaņas”, Lielauces pagasts, Auces novads, LV-3723
Mob.t. +371 26486941; +371 23373507
E-pasts: 
Interneta vietne: www.zemestauki.lv  
Uzņēmumā ražo ekoloģiski tīrus klasiskos, medus, cidoniju, meža zemeņu,  piparmētru – ingvera un smiltsērkšķu cukurgailīšus u.c. konditorejas izstrādājumus. Piedāvā kvalitatīvu zemestauku produkciju. Zemestauku sulai bez spirta satura un bez konservantiem piešķirta kvalitātes zīme "Zaļā karotīte". Kā zināms, tad zemestauki ir brīnumdare sēne, kas ir sen pazīstams tautas dziedniecības līdzeklis.

"Auces novads miniatūrā"

"Krastiņi", Lielauce
Mob.t.: +37129160918; +37126206582
"Auces novads miniatūrā" izveidots ar Auces novada nozīmīgākajiem un atpazīstamākajiem objektiem miniatūrā, kuri apdzīvoti ar mājdzīvniekiem. Iespēja Auces novada iedzīvotājiem un viesiem izveidot saikni ar dabu un vienlaicīgi iepazīt Auces novadu. Mazajiem apmeklētājiem izglītojoša saikne ar dzīvniekiem, iespēja tos pabarot ar saimnieku sarūpētajām veltēm. Veicināta Auces novada atpazīstamība caur miniatūriem objektiem.

SIA “BestBerry”

Bērzu iela 3, Auce, LV - 3708
Mob.t.29164185
E-pasts: ,
Interneta vietne: www.bestberry.lv
SIA “BestBerry” darbojas kā bioloģiskā lauksaimniecība. Tiek audzētas irbenes un pārstrādātas vairākos kvalitatīvos produktos. Uzņēmums strādā pie inovācijām jaunu irbeņu produktu ražošanā, attīstot arvien vairāk ideju šo vērtīgo ogu pielietojumā.
Irbene tiek dēvēta par dabas terapeitu, skaistuma un mīlestības simbolu. Tā ir dekoratīva gan ziedēšanas, gan augļu laikā un ir neatsverams ārstniecības augs, kā arī daudzu vit­amīnu un minerālvielu avots.
 
Interesentiem tiek piedāvāta irbeņu produktu degustācija līdz 1 stundai un irbeņu dārza apskate ar stāstījumu par to audzēšanu, pārstrādi, ogām piemītošajām labajām īpašībām un pielietojumu veselības un skaistuma uzlabošanai. Iespējama arī produkcijas iegāde.  Apmeklējumam pieteikties iepriekš.

SIA "Dienvidi Plus"

Aspazijas laukums 3, Auce
Mob.t.: +37129177535
E-pasts:
Interneta vietne: www.dplus.lv
“Garša, kas uzrunā, apbur un neatstāj vienaldzīgu.”
SIA “Dienvidi Plus” ir veiksmīgi strādājošs uzņēmums Auces novadā, kas aizsāka savu darbību smiltsērkšķu audzēšanā 2000. gadā un tiek uzskatīts par  vienu no šīs “zelta” ogas daudzpusīgās garšas pamatlicējiem Latvijā. Produkti ir augstas kvalitātes, jo ražošanā tiek izmantota tikai sula, ogas un citas dabīgas izejvielas.
Piedāvājam mūsu ražoto produktu degustāciju, kuras laikā tiek stāstīts par smiltsērkšķu produktiem, pakavējoties pie katra baudāmā produkta garšas īpašībām un smiltsērkšķu ogu vērtīgajām īpašībām kopumā.
Degustācija notiek 1 stundas garumā, kuras laikā tiek piedāvāti līdz 10 dažādiem produktiem, tādiem kā sula, marmelāde, kā arī vīns. Degustācijas noslēgumā iespēja iegādāties produktus par ražotāja cenām.
Apmeklējumam pieteikties iepriekš.

Lauku māja „Putni”

Vecauces pagasts
Mob.t.: +371 22027839
E-pasts:
Interneta vietne: www.draugiem.lv/laukumajaputni
Lauku māja „Putni" atrodas apmēram 2,5 km no Auces pilsētas, Lielauces virzienā.
Saimnieki savu ģimenes māju piedāvā kā interesantu apskates objektu lauku ainavu un vēstures cienītājiem, neskartās dabas mīļotājiem, dārzu interesentiem, ornitologiem. Pieejamas piknika vietas, tēja, kafija un ar iepriekšēju pasūtījumu arī nopietnāka ēdināšana nelielām tūristu grupām, ģimenēm.

Iespēja novietot treileri, uzsliet telti, izmantot dušu un wc, atpūsties, saņemt informāciju par tuvākā apkārtnē apskatāmiem tūrisma objektiem, iepazīties ar saimnieka Harija Reiha gleznu galeriju un paciemoties astrologa Ilzes Reihas privātprakses kabinetā. Vasaras sezonā lauku sētā var organizēt arī nelielus ģimenes godus vai gadskārtu svinības.

SIA “Krīgeri”

„Bemberi 1", Īles pagasts
Mob.t.: +371 26201427
E-pasts:
Īles pagasta ''Bemberos'' saimnieko Grīslīšu ģimene, kur tiek piekoptas latviskās tradīcijas. Lielajiem un mazajiem tūristiem tiek piedāvāts iepazīties ar SIA „Krīgeri” saimniecību, kā arī iepazīt Marikas maizes cepšanas un aušanas prasmes. Saimniecības apmeklētāji tiek pacienāti ar zupu, kas vārīta uz ugunskuru, svaigi cepto maizi un saldiem našķiem. Mazajiem un lielajiem apmeklētājiem Ziemassvētku laikā tiek piedāvāts līdzdarboties piparkūku cepšanā un izrotāšanā. Tūristiem pieejamas telšu vietas un viesu mājas ērtie apartamenti.

Sēņu dārzi lauku sētā “Guntiņas”

Īle, "Guntiņas"
Mob.t.: +371 29273252
E-pasts: 
Lauku sētā "Guntiņas", kas atrodas blakus Spārnu pilskalnam,  tiek audzētas šitake sēnes nedaudz vairāk kā 20 gadus. Šeit tiek iegūtas arī citas ārstnieciskās sēnes - zemes tauki un reiši piepes. "Guntiņās" jūs varat iepazīties ar šitake sēņu specifisko audzēšanu, nogaršot tās pēc saimnieku gatavotās receptes, kā arī pamācīties pašiem izaudzēt savam priekam. Bez tā vēl atsevišķs piedāvājums ir iepazīt tuvējo apkārtni Jums pieņemamākajā pārvietošanās veidā - ar kājām, velosipēdu vai auto. Iespēja baudīt mieru un saimnieku viesmīlību.Labprāt uzņem ģimeņu un radu,draugu grupas līdz 20 cilvēkiem. Pieejamas telšu vietas. Ar iepriekšēju pieteikšanos.

Ingas tortes

“Skrastiņi”, Vītiņi
Mob.t.: +371 29416250
E-pasts:
Inga Eglīte cep un piedāvā lielu klāstu kūku, rulešu un dažādu veidu groziņus, kas tiek cepti no pēc iespējas dabīgākiem produktiem. Tūristu grupām iespēja piedalīties kūku degustācijās un dažādās meistarklasēs, kā, piemēram, kūku cepšanā un dekorēšanā, kā arī cepumu un citu miltu izstrādājumu pagatavošanā, ko labprāt izmanto skolēnu un pieaugušo grupas. Tāpat piedāvā jubilejās, kāzās vai kāda cita nozīmīga pasākuma ietvaros atbraukt un pašiem nodekorēt savu svētku torti, kas dienu padarīs vēl svinīgāku un īpašāku. Nelielām grupām tiek klāti galdiņi ar sāļajām un saldajām uzkodām. Nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās (pirmdiena - sestdiena plkst. 9.00 - 19.00, svētdiena - brīvs).

Z/s “Lielvaicēni”

Vītiņu pagasts
Ekskursijas skolas grupām, pensionāriem
Mob.t.: +371 27220931
E-pasts:
Interneta vietne: www.lielvaiceni.lv
Artūra Grudovska daudznozaru saimniecībā viena no pamatnodarbošanām ir biškopība. Tiek ražoti dažāda veida biškopības produkti: medus, ziedputekšņi, bišu maize, pirts medus. Ekskursijas laikā var uzzināt visu, kas saistīts ar bitēm.

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.