LV
RU
EN
 
 
Sestdiena, 24. jūnijs 13:17
Piedalies konkursā “Sakopts un zaļojošs novads” ( 16. jūnijs 08:05 ) Komentēt drukāt
Turpinot iepriekšējo gadu tradīciju, arī šovasar no 15. jūnija līdz 15. jūlijam Auces novada pašvaldība rīko konkursu „Sakopts un zaļojošs novads”. Katram pagastam un Auces pilsētai būs iespēja palepoties ar krāšņumu, ko radījis mūsu novada iedzīvotāju neatlaidīgais darbs. 

Konkursa ietvaros komisijas vērtējumam izpilddirektors, izpilddirektora vietnieks un pagasta pārvalžu vadītāji jūlija sākumā piedāvās sakoptākos, skaistākos un krāšņākos objektus – privātmājas, lauku sētas, daudzdzīvokļu mājas, iestādes, uzņēmumus, tirgotavas, tūrisma un citus objektus, ar ko pagasts un Auces pilsēta lepojas.

Aicinām novada iedzīvotājus un uzņēmējus būt atsaucīgiem un, regulāri rūpējoties par savu īpašumu vai kopīpašumu, būt lepniem par savu dzīvesvietu!

Jūlija sākumā komisija piecu cilvēku sastāvā objektus dosies apskatīt dabā, vienlaikus tos fotografējot un/vai filmējot. Iegūtās fotogrāfijas vai videomateriālu komisija var izmantot noslēguma pasākumā vai publicēšanai plašsaziņas līdzekļos. Konkursa uzvarētāji tiks sumināti Auces novada svētku laikā!

Būsim lepni par paveikto un priecāsimies par citu darbu!

Piedalīties konkursā tiek aicinātas gan fiziskas, gan juridiskas personas, kas izveidojušas skaisti sakoptu vidi dzīves vai darba vietā, lauku sētā, vasaras mītnē, uzņēmuma teritorijā vai daudzdzīvokļu mājā!

Objektus var pieteikt objekta īpašnieks vai jebkura cita persona, kura pieteikumu ir saskaņojusi ar īpašnieku. Pieteikumus telefoniski vai e-pastā var iesniegt pie pagastu pārvaldniekiem, pašvaldības izpilddirektora vai pašvaldības izpilddirektora vietnieka līdz 30.jūnijam.
 
Kristīne Ozoliņa
Projektu koordinatore
 
 
Komentāri
Pašlaik nav neviena komentāra!
Mans komentārs
Vērtējums: - +
Vārds:
Epasts:
WWW:
Komentārs:
atcerēties mani
1189 meklētājs
 
 
Šodien vārda diena:
Jānis
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
< Jūnijs >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte