LV
RU
EN
 
 
Piektdiena, 28. jūlijs 22:03
Auces novada pašvaldība šī gada aprīlī biedrībai “Dobeles rajona lauku partnerība” iesniedza projekta iesniegumu “Gājēju ceļa pārbūve Vecauces pagastā, atjaunojot Vecauces muižas ainavu parku” finansējuma saņemšanai no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA).
Šogad projektu konkursā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmu labiekārtošanai iesniegti 5 projektu pieteikumi, no kuriem 4 ieguva pašvaldības līdzfinansējumu kopā 2528.34 eiro apmērā. Daudzdzīvokļu dzīvojamai mājai Vītiņu ielā 19a/4, Aucē, iekšpagalma labiekārtošanai piešķirti 700 eiro, plānots, ka finanšu līdzekļi tiks izmantoti, lai nomainītu vecās betona plāksnes pie ēkas, ieklājot bruģi, vienlaikus ierīkojot jaunas notekas.
Valsts darba inspekcija (VDI) vēlas vērst uzmanību drošai bērnu un pusaudžu nodarbināšanai vasaras brīvlaikā. Lai pirmā pieredze algotā darbā būtu pozitīva un izvēlētais darbs nekaitētu bērna veselībai un tiesiskajai aizsardzībai, vecāki (aizbildņi) aicināti iepazīties ar būtiskākajiem aspektiem, kas jāņem vērā bērniem un pusaudžiem, uzsākot darba gaitas.
Sestdien, 3.jūnijā, Ķekavā aizritēja Latvijas sporta veterānu-senioru savienības 54. sporta spēļu finālsacensības novusā, kurās piedalījās ap 250 dalībnieku vairākās vecuma grupās, tajā skaitā komanda no Auces novada. Auces komandu vīriešu vienspēlēs dažādās vecuma grupās pārstāvēja   A. Stankevics, U. Urbelis, V. Tiesnesis, A. Indriksons, M. Marga, I. Matvejs, bet jauktajās dubultspēlēs komandu pārstāvēja A. Štamers un I. Ģērmane.
Neskatoties uz tik daudz apkārt notiekošajiem svētkiem, arī Vītiņos vasaras sākšanās un skolas beigšana tika sagaidīta ar sporta svētkiem.
Sporta svētki Vītiņos notika divu dienu garumā. 26. maijā volejbolā cīnījās 10 komandas. Par 1. vietas ieguvējiem kļuva komanda no Bēnes, 2. vietu izcīnīja brāļi Juris un Viktors Zujevi, bet 3. vietu ieguva viesi no Jaunakmenes - komanda "LT". Savukārt, volejbolā sievietēm spraigā cīņā 1. vietu izcīnīja komanda "Hermione", 2. vieta meitenēm no Vecauces un 3. vietu ieguva komanda "Linhons".
26. maijā klāt beidzot bija lielie gaidīšanas svētki Auces novada pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis” – izlaidums mūsu gudrajiem, mīļajiem, nepacietīgajiem, laimīgajiem bērniem. Šī diena bērniem bija pārsteigumu pilna-diendusai atlika pavisam maz laika, jo vajadzēja pucēties un sēsties pie svētku galda. Bērnus uzrunāja skolotājas, tad tika dedzinātas 7 svecītes krāšņajā svētku kūkā un baudīts cienasts. Šajā dienā izlaidumniekus apsveikt bija ieradušies visi grupiņu „Pumpuriņi” un „Ziediņi” bērni.
Auces novada Tūrisma informācijas centrs jūnijā atgriežas pie vasaras darbalaika (31.05.2017.) Komentēt drukāt
No š.g. 1. jūnija līdz 30. septembrim Auces novada TIC (Raiņa ielā 14, Aucē) būs atvērts no otrdienas līdz sestdienai. Jaunais darbalaiks: no otrdienas līdz sestdienai no plkst. 9.00 – 18.00 ar pusdienas pārtraukumu no plkst. 13:00 - 14:00; svētdienās, pirmdienās - brīvs.
Mainoties darbalaikam, nemainīga paliek Tūrisma informācijas centra kontaktinformācija: 63707226, 28829208,  .
Seko Auces novada tūrisma aktualitātēm arī  www.twitter.com; www.draugiem.lv; www.facebook.com.
PII ”Vecauce’’ bērniem 26.maijā bijusi atraktīva izlaiduma diena:
 – piedalīšanās vides un veselīgas atpūtas festivālā "Tīrai Latvijai!” Tērvetē. Festivālā, piedaloties Latvijā iemīļotiem mūziķiem un videi draudzīgām organizācijām, tika apbalvoti “Zaļā josta” rīkoto otrreizējo izejvielu vākšanas konkursu laureāti. Jau vairāku gadu garumā arī mēs iesaistāmies “Zaļās jostas” rīkotajā konkursā izlietoto bateriju vākšanas disciplīnā.  
Lai gan Latvija tiek uzskatīta par vienu no zaļākajām valstīm pasaulē, arī mūsu valsts dabas bagātības ir ierobežotā daudzumā. Lai šos resursus efektīvi pārvaldītu un plānotu teritoriju saimniecisko darbību, maija beigās plānots uzsākt Latvijas dabas vērtību apzināšanas projektu.
Fotoieskats PII "Rūķīši" notikumos (30.05.2017.) Komentēt drukāt
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Ieaud savu pavedienu!
Esiet mīļi aicināti ieaust savu pavedienu Bēnes 745. gadu jubilejas un Latvijas 100gades jostā vasaras sestdienās -15. un 22. jūlijā, 5. un 19.augustā - no plkst.  10.00 līdz 14.00 TLMS “Bēne” studijā, Stacijas ielā 8!
TLMS “Bēne” studija, Stacijas iela 8
26. jūlijs XXII Auces novada svētki un Gunāra Ordelovska XXII starptautiskais pūtēju orķestru festivāls
Svētki norisināsies no 26. līdz 29. jūlijam.
Programma.
Auces novads
4. augusts Bēnes sporta svētki
Visi aicināti piedalīties Bēnes sporta svētkos, kas norisināsies 4. un 5. augustā!
Programma šeit.
Bēne

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Cecīlija, Cilda
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
< Jūlijs >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs