LV
RU
EN
 
 
Sestdiena, 29. aprīlis 22:24
2015. gads katram pagājis citādi, taču novada skolēniem tas bijis jaunu pārbaudījumu un izaicinājumu gads, tāpēc arī šogad Auces novada domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis laikā, kad tuvojas Ziemassvētki, novada cītīgākos bērnus un jauniešus aicināja uz oficiālo pieņemšanu, lai klātienē pateiktos par labi padarītu darbu, - labām un izcilām sekmēm, kā arī aktīvu līdzdarbošanos sabiedriskajos pasākumos skolā un novadā, kā arī lai uzklausītu skolēnu viedokļus un ieteikumus mācību procesa uzlabošanai skolās un veicinātu novada attīstību. Fotogalerija.
Īstenojot valsts sociālo politiku darba, sociālās aizsardzības, bērnu tiesību aizsardzības, bērnu un ģimenes lietu, kā arī cilvēku ar invaliditāti vienlīdzīgu iespēju jomā, Labklājības ministrija (LM) informē par vairākām būtiskām izmaiņām, kas stāsies spēkā 2016. gadā.
Ziemassvētki ir laiks, kas katrā sirdī ienes prieku un cerību, laiks, kad gaidām brīnumu…Diezin, kur tas dzīvo, kāds izskatās? PII "Vecauce” bērni zina, ka Ziemassvētkos brīnumu sagādā rūķi. Viņi arī zina, ka tie mīt kaut kur tepat parkā, un pastaigās dodas tos meklēt…fotogalerija.
Bērni mācās svētku sajūtu radīt paši -  rotājot telpas un eglīti, cepot piparkūkas un skandējot dziesmas, ievingrinot kājas dejas solī un izspēlējot Ziemassvētku rotaļas…fotogalerija.
Video konkursa “Līderi aug mūsu skolā!” uzvarētāji! Apsveicam! (17.12.2015.) Komentēt drukāt
"Esi Līderis!" - ir Vislatvijas skolu projekts, kas jau 15 gadus dod iespēju skolēniem iegūt daudzpusīgas zināšanas uzņēmējdarbībā un personības attīstībā. Video konkursa “Līderi aug mūsu skolā!” ietvaros bija iespēja līdz 15. decembrim nobalsot par sev tīkamāko video, kas uzrunāja, iedvesmoja, pārliecināja un atklāja jaunu topošo līderu skolu! Skatītāju balsojumā (ar 814 balsīm) uzvarēja Ludzas pilsētas ģimnāzijas 1. grupa. Komanda: Daiga Sarkane, Jūlija Garbuzova, Anastasija Smoļņakova. Savukārt, žūrijas vērtējumā uzvarēja Auces vidusskola. Komanda: Kaspars Grābens un Egils Eglītis. Paldies visiem atbalstītājiem!
Kalendāri ar Auces novadu simboliku 2016. gadam (16.12.2015.) Komentēt drukāt
​Auces novada Tūrisma informācijas centrā  pieejami un nopērkami sienas kalendāri ar Auces novadu simboliku 2016. gadam.
Auces novada TIC darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai: plkst.8.00 – 17.00; pusdienu pārtraukums: no plkst.13.00 - 14.00; sestdienās, svētdienās: slēgts.
Kontaktinformācija: tālr.63707226, mob.28829208, e-pasts: .
Šogad Valsts asinsdonoru centrs (VADC) Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienas sagaida ar lielām bažām. Vairāku asins grupu krājumi ir kritiski zemi. Tas nozīmē, ka garo brīvdienu laikā kādam pietrūks tik nepieciešamās asinis, lai glābtu dzīvību.
Neviens nav pasargāts no nelaimes un tas, kam var būt būs nepieciešamas asinis brīvdienu laikā, varat būt arī Jūs, Jūsu tuvinieks, draugs. Tāpēc, sagaidot Ziemassvētkus, VADC aicina atcerēties, ka nav vajadzīga nauda, lai palīdzētu līdzcilvēkiem. Dārgu dāvanu vietā var ziedot asinis, tā kādam dāvinot dārgāko, ko var uzdāvināt - dzīvību.
Izstādes atklāšana Bēnē (11.12.2015.) Komentēt (1) drukāt
"Ak, šie mīļie Ziemassvētku jaukumiņi..." - ar šādu nosaukumu 8.decembrī tika atklāta  un ir apskatāma izstāde Bēnē, Stacijas ielā 8. Darbu autores ir Līga Dvarišķe un Inguna Ivanovska, kas ir mūsu novadnieces un daudziem jau zināmas ar saviem brīvā laika pavadīšanas gara darbiņiem. Tie ir veidoti dažādās tehnikās un no dažādiem materiāliem - pušķīši, glezniņas, kārbiņas, spilventiņi, šallītes, krellītes..., filcētas, pērļotas, dekupētas, tapotas, izšūtas... Ja ir radusies interese, tad izstāde vēl ir apskatāma darba dienās Auces novada PIIC Bēnes nodaļas darba laikā līdz 22. decembrim.
Fotogalerija.
Arī Bēnē eglīte iedegta (11.12.2015.) Komentēt drukāt
10.decembrī Bēnes jaunajā tirgus laukumā notika pasākums - Egles iedegšana „Eglīte smaržo un mirdz!”. Visi bērni - lieli un mazi, kas piedalījās kopējās rotaļās un dziesmās ar tēliem Kaķenīti Maurīciju un Vardīti Kordēliju, sajuta to, ka tuvojas Ziemassvētki. Šī īpašā sajūta virmoja gaisā un ļāva piemirst par neganto vēju. Lai varētu sasildīties, čaklie rūķi bija sarūpējuši siltu piparmētru tēju ar kanēļa garšu, katram tika arī piparkūku cienastiņš.
Fotogalerija.
Galda spēles - jautri pavadīts laiks kopā (10.12.2015.) Komentēt drukāt
Tuvojas Ziemassvētki un sākas dāvanu iegādes laiks. Ik vakaru TV reklāma mūs uzrunā: "Nezini, ko dāvināt? Izvēlies telefonu, planšeti, datoru...”. Bet varbūt izvēlēties ko citu? Firmas "Braingames” pārstāvis Edgars Zaķis iesaka izvēlēties galda spēles. Viesojoties Vecāku skoliņas nodarbībā 9. decembrī,  viņš iepazīstināja vecākus ar spēlēm, ko kopā var spēlēt gan bērni, gan vecāki, gan vecvecāki. Izmantojām iespēju tās izspēlēt un pārliecinājāmies, ka galda spēles ir jautrs kopā būšanas laiks, azarts un interesanta komunikācija spēlētāju starpā. Un vai ik brīdis, ko pavadām kopā ar savējiem, nav zelta vērts? Paldies vecākiem par atsaucību! Skolotāja un Vecāku skoliņas organizētāja Ina Šulgina.
Fotogalerija.
Trešdien, 9.decembrī, atbalstot Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) kampaņu “Skaties ceļam acīs!”, Vīna Studija un Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) atklāja “Acīs skatīšanās mēnesi”. Sociālā akcija norisināsies visa decembra garumā, un tās mērķis ir mudināt svētku laikā veltīt nedalītu uzmanību līdzcilvēkiem, nevis mobilajām ierīcēm.
Foto: Ieva Lūka / LETA
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Bēnes pagasta zolītes čempionāts 2017
"Bēnes pagasta zolītes čempionāts 2017" notiek plkst.9.00 katra mēneša pēdējā svētdienā, atbildīgais - M.Dargevics.
Bēnes Tautas nams
Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde
No 3.aprīļa līdz 28.aprīlim Auces novada domes ēkas pirmajā stāvā katru nedēļu cita Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Mēs esam dažādi!".
Auces novada domes ēkas pirmais stāvs
Ingrīdas Zizlānes krustdūrienu izšūšanas darbu izstāde “Mans vaļasprieks”
Izstāde apskatāma no 3.aprīļa līdz 30.aprīlim.
Lielauces Tautas nams
Ziedu izstāde “Ziedu klēpis”
Izstāde apskatāma no 8. līdz 13.maijam.
Ukru Tautas nams
28. aprīlis, 19:00 Stand-up izrāde latviešu valodā
Autors un izpildītājs Maksims Trivaškevičs. Ieeja EUR 2.
Bēnes Tautas nams
30. aprīlis, 15:00 Amatierteātra “Bēne” izrāde “Brangais ķēriens”
Autore: Māra Horna. Režisors: Andris Kļava.
Ieeja: brīva.
Bēnes Tautas nams
30. aprīlis, 19:00 Vokālā ansambļa "Spārni" 20 gadu jubilejas pasākums
Plkst.22.00 balle, ieeja ballē 3 EUR. Visi mīļi gaidīti ar mums kopā svinēt dzīvi!
Īles Tautas nams
3. maijs, 19:00 Amatiermākslas kolektīvu koncerts
Koncerts veltīts Latvijas Republikas neatkarības pasludināšanas dienai. Ieeja brīva.
Auces novada Kultūras centrs
4. maijs "Apskauj Latviju!"
Plkst.13.00 Latvijas simtgades ozolu stādīšanas akcija pie muitas Vītiņu pagastā. Interesentus un līdzbraucējus autobuss gaidīs plkst.12.30 pilsētas centrā. Auces novada Kultūras centrā plkst.20.00 kino izrāde "Savējie sapratīs.60tie.Sākums" - latviešu rokmūzikas vēsturei veltītās dokumentālās triloģijas pirmā daļa. Ieeja brīva. Plkst.22.00 balle kopā ar grupu "Brekšupekši". Ieeja EUR 3.
Vītiņu pagasts, Auces novada Kultūras centrs
6. maijs, 09:00 Pavasara gadatirgus
Aicinām pirkt un pārdot amatniecības un mājražotāju izstrādājumus, rūpniecības un  pārtikas preces, stādus, dārza inventāru! Tirgotājus, lūdzu, pieteikties pa tālr.26168132 un iegādāties tirdzniecības atļaujas līdz 03.05.2017.
Laukums pie Auces novada Kultūras centra
13. maijs, 16:00 Koncerts “Māmiņa - mans miljons!”
Bēnes vidusskolas interešu izglītības kolektīvu koncerts.
Bēnes Tautas nams
13. maijs, 18:00 Auces Mūzikas skolas 60 gadu jubilejas pasākums
Auces Mūzikas skola aicina uz skolas 60 gadu jubilejas koncertu, kurā muzicēs skolas audzēkņi un absolventi. Svētku afišu  veidojusi skolas absolvente Līga  Holodņikova.
Auces novada Kultūras centrs
14. maijs, 13:00 Amatierteātra “Ukri” pirmizrāde “Laulības treniņu aģentūra” (Monika Zīle)
Komēdija 2 cēlienos ar dažiem nopietniem zemtekstiem. Režisore Raisa Adamaite.
Ieejas maksa EUR 1.00.
Ukru Tautas nams
20. maijs, 14:00 Starptautiskajai ģimenes dienai veltīts koncerts
Koncerts ar Lielauces Tautas nama amatiermākslas kolektīvu dalību.
Ukru Tautas nams
20. maijs, 20:00 Deju kolektīvu lielkoncerts “Uz vasaras sliekšņa”
Plkst.22.00 balle kopā ar grupu Aldis&Oļegs, ieeja EUR 3.00.
Auces estrāde

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Laine, Raimonds, Vilnis
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
< Aprīlis >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
 
1189 meklētājs