LV
RU
EN
 
 
Piektdiena, 28. jūlijs 22:04
“Taures skan”! (28.04.2016.) Komentēt drukāt

“Apsveicam 6.trompetes klases audzēkni Tomu Eglīti ar iegūto 3.vietu Starptautiskajā metāla pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkursā “Taures skan”! Priecājamies par 1.mežraga klases audzēkņa Jura Sarcevica pirmo pieredzi kokursā.
Paldies skolotājam Andrim Egilam Āboliņam un koncertmeistaram Uģim Muzikantam par ieguldīto darbu!”
Sallija Bankevica, Auces Mūzikas skolas direktore


22. aprīlī, piektdienas pēcpusdienā, Bēnes vidusskolā notika Skolēnu padomes rīkotais  pasākums, kurā visu  klašu skolēni,  audzinātāji izpildīja Raimonda Paula dziesmas par godu maestro 80. jubilejai.
"TehnoBuss" – mobila, ar modernām tehnoloģijām aprīkota demonstrāciju laboratorija, ko varēs ne tikai aplūkot, bet arī izmēģināt Auces un Bēnes vidusskolas 8.un 9.klašu skolēni.

Otrdien, 26. aprīlī, veicot ūdensvada un kanalizācijas izbūves darbus pie Vecauces evaņģēliski luteriskās baznīcas, tika atrasti vācu karavīru kapi. Sākotnēji tika izraktas piecas mirstīgās atliekas, vairākas ķiveres un divi žetoni, no kuriem uz viena skaidri salasāms vācu karavīra vārds un uzvārds.
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus subsidētajās darba vietās nodarbināt bezdarbniekus ar invaliditāti, piedaloties aktīvajā nodarbinātības pasākumā „Pasākums noteiktām personu grupām".
Šogad Lielā Latvijas sakopšanas talka notika 23. aprīlī. Arī mūsu novada iedzīvotāji un viesi tika aicināti tajā piedalīties. Lai arī rīta pusē laiks bija diezgan drēgns, jau ap pusdienlaiku talciniekus sildīja saulīte, tāpēc neviens pat nenojauta, ka dienu pēc Lielās Talkas zemi klās sniega sega.
Oficiāli novadā šogad tika piereģistrētas 16 talkošanas vietas.
Lielā talka fotoattēlos. Video sižets  pieejams šeit - "Kuplā skaitā talkotāji pulcējas Auces novadā''
Aizvadītajā nedēļā mūsu novada mazie un lielie dejotāji ar ļoti labiem panākumiem piedalījās skatēs un guva augstu novērtējumu:
Augstākā pakāpe – Vītiņu tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvam  „Robežnieki” , vadītāja Māra Krūmiņa, koncertmeistare Inga Siliņa

Atbalstot šī gada Lielās Talkas saukli - “Latvijai BŪT zaļai!” un, cerot, ka Latvijas simtgadē mēs varētu teikt, ka Latvija ir zaļākā valsts pasaulē, sestdien arī Auces novada PII “Mazulis” darbinieki pulcējās savā iestādē, lai ar savu dalību piedalītos savas apkārtnes sakopšanā.
Labestība, sirsnīgums, pozitīvs skatījums uz dzīvi. Šīs lietas vajadzētu ielikt katrā cilvēkā jau bērnībā. Arī mēs PII “Pīlādzītis” šo īpašību attīstīšanai pievēršam īpašu uzmanību. Tāpēc, projekta “Ar labestību iedegsim mūsu domas un sirdis” ietvaros, PII “Pīlādzītis” audzēkņi un skolotājas 13. aprīlī devās tālākā braucienā uz Lietuvu ciemos pie Auces novada sadarbības partneriem Jonišķos, bērnudārzā “Vyturelis”, lai iepriecinātu mazos un lielos skatītājus ar saviem jaukajiem un sirsnīgajiem priekšnesumiem.
Fotoieskats. Foto no Lietuviešu draugiem skatīt šeit: https://failiem.lv/u/uprfajdg
Jau trešo gadu Auces novada 5-6gadniekiem tiek organizēts Dambretes turnīrs. Šogad mazo dambretistu komandas tikās PII "Vecauce” plašajās telpās, kur mīt Dambretes rūķis.
Pēc komandu prezentācijām, noteikumu atkārtošanas un smadzeņu ievingrināšanas, pirmās dambretes spēli uzsāka Auces PII "Pīlādzītis” un Bēnes PII "Rūķīši” komandas.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Ieaud savu pavedienu!
Esiet mīļi aicināti ieaust savu pavedienu Bēnes 745. gadu jubilejas un Latvijas 100gades jostā vasaras sestdienās -15. un 22. jūlijā, 5. un 19.augustā - no plkst.  10.00 līdz 14.00 TLMS “Bēne” studijā, Stacijas ielā 8!
TLMS “Bēne” studija, Stacijas iela 8
26. jūlijs XXII Auces novada svētki un Gunāra Ordelovska XXII starptautiskais pūtēju orķestru festivāls
Svētki norisināsies no 26. līdz 29. jūlijam.
Programma.
Auces novads
4. augusts Bēnes sporta svētki
Visi aicināti piedalīties Bēnes sporta svētkos, kas norisināsies 4. un 5. augustā!
Programma šeit.
Bēne

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Cecīlija, Cilda
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
< Jūlijs >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs