LV
RU
EN
 
 
Sestdiena, 24. februāris 2:30
NMPD: Gripas epidēmijas laikā saslimušajam jāpaliek mājās un jāsazinās ar ģimenes ārstu (07.02.2018.) drukāt
Ņemot vērā iedzīvotāju pastiprinātu vēršanos Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā saistībā ar augšējo elpceļu vīrusu saslimšanām, kas norit bez sarežģījumiem (paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, galvassāpes), atgādinām, ka dienesta funkcija nav nodrošināt medicīnisku palīdzību šādās situācijās. Gripas un citu akūtu respiratoru vīrusu saslimšanas gadījumā pacientam jāpaliek mājās un jau pirmajā saslimšanas dienā jāsazinās ar savu ģimenes ārstu, lai uzsāktu ārstēšanos.
Vairāk šeit.
2015. gada 27. oktobrī Bēnē notika uzņēmēju sapulce par prioritāri sakārtojamiem grants ceļiem Bēnes pagastā, kuru pārbūvei pieejams ES finansējums pasākuma “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” ietvaros.
Pēc Latvijas Pašvaldību savienības ierosinājuma Tiesu aģentūra, kas nodrošina Zemesgrāmatu elektronisko funkcionalitāti, ir izveidojusi jaunu, turklāt bezmaksas pakalpojumu visiem nekustamo īpašumu īpašniekiem – iespēju, klātienē uzrakstot iesniegumu vai elektroniski portālā www.zemesgamata.lv, piereģistrēt savu e-pasta adresi, uz kuru iesniegšanas brīdī tiks nosūtīta informācija par katru iesniegtu nostiprinājuma lūgumu uz īpašumā esošu nekustamo īpašumu.
No 2. līdz 4. februārim Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā noritēja ikgadējā starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus “Balttour 2018”, kas šogad svinēja 25 gadu jubileju.
Zemgali izstādē pārstāvēja 22 pašvaldības, tajā skaitā Auces novada pašvaldība, kura kopā ar Dobeles un Tērvetes pašvaldībām dalīja vienu stendu.  Šogad Zemgales stends  izstādē piesaistīja ar košo noformējumu zaļā krāsā, kur katru pašvaldību varēja atrast pēc nosaukuma uz attēlotās pastmarkas stendā.
Pasākumi RSS
šobrīd nav neviena ieraksta

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Diāna, Dina, Dins
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
< Februāris >
< 2018 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs