LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks
< Jūlijs 2024 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Apkurināma kubla noma

Adrese: „Kadiķi”, Vītiņu pagasts
Mob. 29228564, 26593118
 
SIA “MK Service” piedāvā apkurināma kubla nomu ar hidromasāžu un gaismām. Kubls ir uz piekabes, iespējams piegādāt jebkurā vēlamā vietā. 
Ietilpība līdz 6 personām. Plašas trepes ērtai iekāpšanai un izkāpšanai, plaša galda virsma uzkodu un dzērienu servēšanai. Ātri uzsilst.
Papildus pieejama ģeneratora noma, lai kublu varētu uzstādīt vietā bez komunikācijām, piemēram, ezera, upes krastā vai mežā.

Lielauces ezers – laivu, ūdens velo un SUP noma

Lielauces pagasts, Lielauce
Tālr.26556771
Interneta vietne: www.mammadaba.lv

Lielauces ezers ir makšķernieku un atpūtnieku iecienīts galamērķis. Lieliska vieta, kur baudīt vasaras brīvos brīžus, ķert labākos lomus un izbaudīt dabas tuvumu. Līdz ezera krastam var aiziet pa koka dēļu laipu, kur atrodas AS “Latvija valsts meži” laivu bāze. Tajā iespējams iegādāties licences makšķerēšanai un vēžošanai, iznomāt laivas, ūdens velo, kā arī SUP dēli lieliskām bezvēja dienām uz ūdens. Laivu bāzē iespējams ne tikai aktīvi pavadīt laiku, bet arī jauki atpūsties ūdenī peldošās un videi draudzīgās kempinga mājiņās.

SUP dēļu, vigvamu, pasākumu aprīkojuma un inventāra noma

SIA Nomadic Homes
Adrese: „Kadiķi”, Vītiņu pag., Auces nov.
Mob.t.: +371 26593118
e-pasts:
web: www.nomadichomes.lv
 
Aktīvai atpūtai uz ūdens piedāvājam piepūšamo SUP dēļu nomu ar visu aprīkojumu (drošības veste, airis, pumpis). Supo sev vēlamos ūdeņos Auces novadā vai citur un baudi vasaru! Lieliskas vietas supošanai ir Sesavas ezers, Bēnes dzirnavezers, Ružezers, Vipēdis, Gulbju ūdenskrātuve, Vadakstes upe, u.c.
SUP dēļi noderēs gan brīvdienu izbraucieniem, gan sporta pasākumos.
 
Pasākumu organizatoriem piedāvājam vigvamu nomu. Vigvami lieliski iederēsies bērnu nometnēs, korporatīvajos pasākumos, sporta spēlēs, tirdziņos un citos brīvdabas pasākumos. Vigvami pieejami 3 izmēros – 2.5m, 3.75m un 5m diametrā. Vigvamos iespējams ne tikai organizēt dažādas aktivitātes, bet arī nakšņot. Izbaudi citādu atpūtu un gūsti jaunus iespaidus un emocijas tepat Auces novadā tapušos īstos indiāņu vigvamos!
 
Pie mums iespējams iznomāt teltis un nojumes 3 dažādos izmēros, galdus un solus, kā arī čuguna katlu (20l), grila resti un trijkāji gardām maltītēm uz ugunskura. Pieejamas arī LED dārza lampu virtenes pasākuma vietas ierīkošanai, gāzes sildītājs terasēm un nojumēm, odu iznīcinātājs u.c. Vairāk par inventāra un aprīkojuma nomu skatīt: Noma (nomadichomes.lv)
 
Iespējama inventāra piegāde.

Piedāvājam uzstādīt  un tematiski iekārtot glempinga teltis jebkurā svinīgā dzīves situācijā Tavā izvēlētā vietā vai uzņēmuma teritorijā gleznainā apvidū ērtai un neaizmirstamai nakšņošanai dabā. Piedāvājumu atradīsi šeit: Piedzīvojums dabā (nomadichomes.lv)


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.