LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Anvars, Oskars, Ritvars
< Jūlijs 2024 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Piedāvājumi grupām

Ar iepriekšēju pieteikšanos.

Vecauces pils  

Akadēmijas ielā 11, Vecauce
Tālr.: +371 63745484
Mob.t.: +371 29195959
E-pasts:
Interneta vietne:
www.vecauce.lv

Vecauces pils atvērta apmeklētājiem:


No 1. septembrim līdz 30. jūnijam:
Darba dienās 11:00 - 16:00
S., Sv. un svētku dienās -  slēgts

No 1. jūlija līdz 31. augustam:
O.- C. 10:00 - 18:00
Piektd., S., Sv. 10:00 - 17:00 - izņemot, ja pilī tiek rīkoti slēgti pasākumi.

Par iespēju pieteikt apmeklējumu ārpus darba laika jāvienojas, zvanot uz mob.t. 29195959 (Inese Kaminska).

Ieejas maksa Vecauces pilī:
 • skolēniem, studentiem, personām ar invaliditāti – 1,00 EUR;
 • pieaugušajiem – 2,00 EUR;
 • individuāls pils apmeklējums pieaugušajiem ar gidu - 5,00 EUR;
 • gida pakalpojumi latviešu valodā grupām - 15,00 EUR.
Gida pakalpojumu lūdzam pieteikt iepriekš.

Bezmaksas pils apmeklējums:
 • pirmsskolas vecuma bērniem
 • grupas vadītājam, ja grupā 10 un vairāk cilvēku
Saziņai: mob.t. 29195959 (Inese Kaminska), e-pasts:  
Sīkāku informāciju var atrast http://www.vecauce.lv
Ekskursijas laikā tiek parādītas pils telpas, vēstures ekspozīcija, kā arī tiek stāstīts par Vecauces muižas vēsturi, grāfu Mēdemu dzimtu, lielākajiem notikumiem un interesantākajiem faktiem, kas saistīti ar pili. Pēc ekskursijas var doties ieturēt siltas un gardas pusdienas pilī esošajā ēdnīcā un tad doties izstaigāt turpat blakus esošo pils parku.

Ekskursija - vigvamu ciemata apmeklējums

 SIA Nomadic Homes
Adrese: „Kadiķi”, Vītiņu pag., Auces nov.
Mob.t.: +371 26593118
E-pasts:
Web: www.nomadichomes.lv
Nomadic Homes ir radījis pirmo vigvamu ciematu Latvijā, kurš tapis par mazā koncepta eko glempingu ar unikālu nakšņošanas pieredzi jaunu sajūtu un piedzīvojumu meklētājiem!
Vītiņu pagasta "Kadiķos" uzņemam grupas vai individuālus apmeklētājus apskatīt mūsu radītos vigvamus. Saimnieku vadībā izrādīsim, izstāstīsim vigvamu vēsturi, kuru pirmssākumi meklējami pie Ziemeļamerikas indiāņiem, kā arī būs iespēja uzzināt kā radās ideja un kā tapa Latvijā radītie vigvami, kā tie tiek būvēti un kur tos var radoši pielietot. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
Ekskursija 2 EUR no personas
Ekskursija ar piknika vietu 3 EUR no personas

Peintbola parks - atpūtas vieta “ZĪLES”

Adrese: Dobeles novads, Bēnes pagasts, īpašumā ”ZĪLES”. Ceļa Bēne-Ukri 5/6 km. GPS koordinātas: 56.4318983,23.0618695.
Mob. t.: +371 24818749 (Aleksandrs); +371 27185138 (Areta)
E-pasts: 

"ZĪLES" ir vieta, kur aktīvi un azartiski pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā, skaistā lauku vidē, sev tīkamā kompānijā! Peintbola parks - atpūtas vieta “ZĪLES” piedāvā peintbola spēli līdz 12 spēlētājiem. Peintbols ir kaujas simulācijas komandu spēle, kas norisinās tam paredzētos laukumos, izspēlējot dažādus scenārijus un misijas . “ZĪLĒS” ir izveidoti divi spēļu laukumi.
Pirms peintbola spēles katram tiek izsniegts individuāls ekipējums (aizsargtērps, cimdi, aizsargmaska, peintbola ierocis, 100 krāsu bumbiņas). Tiek izstāstīti drošības noteikumi un spēles gaita. Spēlētāji tiek sadalīti divās komandās un dodas kaujā, šaujot pretinieku komandai ar peintbola lodītēm (lodīte ir veidota no cieta želatīna apvalka, kurai iekšā ir pārtikas krāsviela).
 • Visa peintbola spēle notiek instruktora jeb tiesneša pavadībā.
 • Ieteicamais vecums peintbola spēlei ir no 14 gadiem!
 • Pēc peintbola spēles ir iespējams atpūsties piknika vietā, spēlēt volejbolu un lauku kriketu. 
 • Pie mums arī īpaši piedāvājumi Vecpuišu un Vecmeitu ballītēm. Ir speciāli ballīšu tērpi (puisim - supervaroņa kostīms, meitenei - zaķa kostīms), kas paredzēti ballītēm.
Mūsu logo sevī ietver Dieva zīmi, kas ir prieka un skaistuma aizbildnis, Ozolu kā spēka simbolu un Z – Zīles kā īpašuma nosaukums. “ZĪLES” sevī apvieno dabas skaistumu, mieru un harmoniju, bet tajā pašā laikā arī sniedz emocionālu un adrenalīna pilnu piepildījumu.

Cenrādi skatīt ŠEIT.

Atpūtas komplekss “Ukru Papeles”

Adrese: “Papeles”, Ukri, Auces novads
Mob.tel. 29467398
E-pasts:
Web: https://ukru-papeles-2.mozello.lv/
Vieta atpūtai un labsajūtai!
Ukros atpūtas kompleksā iespējas pavadīt brīvdienas burvīgā lauku atmosfērā.
Tiek piedāvāts:
 • Telpas grupveida un patstāvīgā treniņa nodarbībām nelielās, bet mājīgās sporta kompleksa telpās.
 • Kafejnīcas telpas ar iespēju apkalpot ~ 20 apmeklētājus vai uzņemt viesus svinībām ~ 35 personām.
 • Viesnīcas telpās dažāda tipa numuriņos vienlaikus ir iespēja izmitināt ~ 20 personas (iepriekš piesakoties numuriņos var ielikt papildus guļvietas, piemēram bērnu gultiņu). Plašāku aprakstu skatīt sadaļā Naktsmītnes.
 • Ir pieejami labiekārtoti kempinga viesu namiņi. Katrā namiņā ir sanitārais mezgls ar  dušu un wc. Katra namiņa ietilpība ~ 4 cilvēki (iepriekš piesakoties namiņos var ielikt papildus guļvietas, piemēram bērnu gultiņu). Kopumā viesu izmitināšanai ir pieejami 5 namiņi un viena pirts māja, kurā ir krievu pirts (iespēja pērties ar pirtsslotām) ar karsto kubulu ārpusē. Pirts mājas ietilpība ~ 10 personas,  karstais kubls  ~ 4 personas vienlaicīgi.
Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Viss par olām un vistām – zemnieku saimniecība “Imantas”


Imantas, Vītiņu pagasts
Mob.t. +37122433154
E-pasts: 

Īpašnieks: Ģirts Ante
Reģ. Nr. LV45101006619
Ir iespēja redzēt olu šķirošanas, svēršanas un marķēšanas procesu. Klātienē iespēja vērot vistas, tītarus un pērļu vistas. Saimniecība piedāvā apskatīt dažādu šķirņu dekoratīvās vistas, to olas, kuras ir dažāda lieluma un dažādos krāsu toņos.

Saimniecība piedāvā:

Laimīgo vistu olas ar iespējamu piegādi divos maršrutos, katrā maršrutā dodamies katru otro nedēļu, PVD atļaujas numurs A077263: Auce-Jelgava-Ozolnieki-Olaine; Auce-Jelgava-Rīga. Olas iespējams iegādāties arī veikalā Jelgavā “Zaļā zeme”.
 
Saimniecības apskate – Putnu dārzs: Mazā Viandote; Čabo; Trīskrāsu Saseksas; Zīda vistas; Faverolle; Cream Legbar; Pavlovas.
 
Ieejas maksa: pieaugušie 2,00 EUR; skolas vecuma bērni 1,00 EUR.

Lauku māja „Putni”

Vecauces pagasts
Mob.t.: +371 22027839
E-pasts:
Interneta vietne: www.draugiem.lv/...
Lauku māja „Putni" atrodas apmēram 2,5 km no Auces pilsētas, Lielauces virzienā.
Saimnieki savu ģimenes māju piedāvā kā interesantu apskates objektu lauku ainavu un vēstures cienītājiem, neskartās dabas mīļotājiem, dārzu interesentiem, ornitologiem. Piedāvā aplūkot augus un atpūsties saimnieku ierīkotajā dārzā, kas nosaukts meitiņas vārdā - „Dārtas dārzs”.
Pieejamas piknika vietas, tēja, kafija un ar iepriekšēju pasūtījumu arī nopietnāka ēdināšana nelielām tūristu grupām, ģimenēm.

Iespēja novietot treileri, uzsliet telti, izmantot dušu un wc, atpūsties, saņemt informāciju par tuvākā apkārtnē apskatāmiem tūrisma objektiem, iepazīties ar saimnieka Harija Reiha gleznu galeriju un paciemoties astrologa Ilzes Reihas privātprakses kabinetā. Vasaras sezonā lauku sētā var organizēt arī nelielus ģimenes godus vai gadskārtu svinības.

SIA “BestBerry”

Bērzu iela 3, Auce, LV - 3708
Mob.t.: +371 29164185
E-pasts: ,
Interneta vietne: www.bestberry.lv
SIA “BestBerry” darbojas kā bioloģiskā lauksaimniecība. Tiek audzētas irbenes un pārstrādātas vairākos kvalitatīvos produktos. Uzņēmums strādā pie inovācijām jaunu irbeņu produktu ražošanā, attīstot arvien vairāk ideju šo vērtīgo ogu pielietojumā.

Irbene tiek dēvēta par dabas terapeitu, skaistuma un mīlestības simbolu. Tā ir dekoratīva gan ziedēšanas, gan augļu laikā un ir neatsverams ārstniecības augs, kā arī daudzu vit­amīnu un minerālvielu avots. Interesentiem tiek piedāvāta irbeņu produktu degustācija līdz 1 stundai un irbeņu dārza apskate ar stāstījumu par to audzēšanu, pārstrādi, ogām piemītošajām labajām īpašībām un pielietojumu veselības un skaistuma uzlabošanai. Iespējama arī produkcijas iegāde.  Apmeklējumam pieteikties iepriekš.

Auces Amatu māja

Raiņa iela 14, Auce
Mob.t.: +371 28396984
E-pasts:
Amatu mājā darbojas tautas lietišķā mākslas studija “Auce”, kur tiek darināti tautas tērpi, austi tautiskie lakati, linu dvieļi, galdauti, vilnas segas un visdažādākie grīdceliņi. Turpat izstādīti un apskatāmi jau gatavie izstrādājumi ar iespēju tos iegādāties. Studijas mērķis ir piekopt un uzturēt dzīvas šī senā aroda zināšanas un prasmes, veicinot latvisko piederības sajūtu. Apmeklētājiem piedāvā iespēju redzēt gan aušanas procesu, gan pašiem līdzdarboties zinošu un pieredzējušu audēju vadībā. Izpalīdzīgās meistares „neslēpj sveci zem pūra” un darba procesā labprāt dalās ar gadiem uzkrātās zināšanām, kā arī palīdz tikt pie vēlamā rezultāta.
Ekskursija notiek ar iepriekšēju pieteikšanos.

Tautas lietišķās mākslas studija “Bēne”

Stacijas iela 8, Bēne
Mob.t.: +371 26201427
Tautas lietišķajā mākslas studijā “Bēne” tiek darināti tautiskie brunči, austi lakati, jostas, šalles, kā arī citas skaistas lietas, kas turpat tiek apskatāmas un iegādājamas. Studijas mērķis ir saglabāt latviešu kultūru caur aušanas prasmi, kuru aicināts apgūt jebkurš interesents.
Apmeklētājiem piedāvā vērot paraugdemonstrējumus, kā arī pašiem piedalīties nodarbībās profesionālu audēju vadībā, iepazīstot vienu no senākajām amata prasmēm.  Šeit it kā no jauna atdzimst mūsu senču aušanas arods, jo darbošanās notiek pie īstām stellēm. Apmeklējuma laikā ir iespēja uzzināt visu arī par Zemgales novadam raksturīgo tautas tērpu, tā darināšanas un valkāšanas niansēm, izzināt seno auduma zīmējumu rakstus, to nozīmi un pielietojumu arī mūsdienās.
Ekskursija notiek ar iepriekšēju pieteikšanos.

Dabas liegums “Ukru gārša”

Ukru, Bukaišu pagasti, Auces un Tērvetes novadi
Mob.t.: +371 26193472
Iespējama putnu novērošana vasaras periodā, aizsargājamo augu apskate, dižozolu uzmērīšana, medību trofeju un ieroču apskate, kā arī pastaiga gar Tērvetes upi. Īpaši saistoša un noderīga ekskursija skolu jaunatnei. Pieejama atpūtas vieta - galdiņš, ugunskura vieta, plaša vieta teltīm. Netālu dabas taka.

Viesu māja“Bemberi”

“Bemberi 1”, Īles pagasts
Mob.t.: +371 26201427
E-pasts:
Īles pagasta ''Bemberos'' saimnieko Grīslīšu ģimene, kur tiek piekoptas latviskās tradīcijas. Lielajiem un mazajiem tūristiem tiek piedāvāts iepazīties ar Marikas maizes cepšanas un aušanas prasmēm. Saimniecības apmeklētāji tiek pacienāti ar zupu, kas vārīta uz ugunskuru, svaigi cepto maizi un saldiem našķiem. Mazajiem un lielajiem apmeklētājiem Ziemassvētku laikā tiek piedāvāts līdzdarboties piparkūku cepšanā un izrotāšanā. Tūristiem pieejamas telšu vietas un viesu mājas ērtie apartamenti.

Sēņu dārzi lauku sētā "Guntiņas"

"Guntiņas", Īle
Mob.t.: +371 29273252
Lauku sētā "Guntiņas", kas atrodas blakus Spārnu pilskalnam,  tiek audzētas šitake sēnes nedaudz vairāk kā 20 gadus. Tiek iegūtas arī citas ārstnieciskās sēnes - zemes tauki un reiši sēnes. "Guntiņas" saimnieki sniedz  konsultācijas par šitake sēņu specifisko audzēšanu, to ārstnieciskajām īpašībām, kā arī piedāvā tās nodegustēt pēc saimnieces pagatavotās receptes. Atbraukušajām grupām  piedāvā iepazīt tuvējo apkārtni, dodoties pārgājienā ar kājām vai izbraucienā ar savu velosipēdu. Iespēja baudīt mieru un saimnieku viesmīlību. Labprāt uzņems ģimeņu un radu, draugu grupas līdz 20 cilvēkiem. Pieejamas telšu vietas. Ar iepriekšēju pieteikšanos.

Ingas tortes

“Skrastiņi”, Vītiņi
Mob.t.: +371 29416250
E-pasts:
Inga Eglīte cep un piedāvā lielu klāstu kūku, rulešu un dažādu veidu groziņus, kas tiek cepti no pēc iespējas dabīgākiem produktiem. Tūristu grupām iespēja piedalīties kūku degustācijās un dažādās meistarklasēs, kā, piemēram, kūku cepšanā un dekorēšanā, kā arī cepumu un citu miltu izstrādājumu pagatavošanā, ko labprāt izmanto skolēnu un pieaugušo grupas. Tāpat piedāvā jubilejās, kāzās vai kāda cita nozīmīga pasākuma ietvaros atbraukt un pašiem nodekorēt savu svētku torti, kas dienu padarīs vēl svinīgāku un īpašāku. Nelielām grupām tiek klāti galdiņi ar sāļajām un saldajām uzkodām. Nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās (pirmdiena - sestdiena plkst. 9.00 - 19.00, svētdiena - brīvs).

Atpūtas komplekss “Vizuļi”

Vītiņu pagasts
Mob.t.: +371 29222659
E-pasts:
Atpūtas kompleksā “Vizuļi” var baudīt mieru, klusumu un privātumu. Iespēja atgūt spēkus pirtī (līdz 30 cilvēkiem) vai āra kublā (līdz 6 cilvēkiem). Aktīvās atpūtas cienītāji novērtēs pludmales volejbola laukumu, savukārt ģimenēm ar bērniem ierīkots jauks ģimenes numuriņš ar balkonu. Mazākajiem pieejamas galda spēles un rotaļu laukums. Viesus gaida gan plašās telpas svinībām un banketiem, gan labiekārtotās kempinga mājiņas. Ir gultas vietas līdz 50 personām. Pieejamas arī telšu vietas un 100m2 liela āra terase dažādām svinībām. Par cenām un iespējām atpūsties atpūtas kompleksā jautāt saimniekam.

Z/s “Lielvaicēni”

Ekskursijas skolas grupām, pensionāriem
„Lielvaicēni”, Vītiņu pagasts
Mob.t.: +371 27220931
E-pasts:
Interneta vietne: www.lielvaiceni.lv
Artūra Grudovska daudznozaru saimniecībā viena no pamatnodarbošanām ir biškopība. Tiek ražoti dažāda veida biškopības produkti: medus, ziedputekšņi, bišu maize, pirts medus. Ekskursijas laikā var uzzinās visu, kas saistīts ar bitēm.

Lielauces ezera laivu bāze

Lielauces pagasts
Mob.t.: +371 26556771
Lielauces ezers atrodas iepretim skaistajai Lielauces pilij. Ezeru ieskauj valsts nozīmes dabas liegums – Vīķu purvs. Ezera krasti ir purvaini, tāpēc līdz tā krastam var nonākt pa izveidotu koka dēļu laipu, kur atrodas labiekārtota a/s „Latvijas valsts mežu” laivu bāze. Laivu bāzē iespējams iznomāt laivas, iegādāties licences makšķerēšanai un vēžošanai, kā arī ezera krastā iespējams pārnakšņot ūdenī peldošās un videi draudzīgās četrvietīgās kempinga mājiņās, kurām uz lieveņa izvietots arī koka galds ar soliem.

Truši Lielaucē

Tālr.: +37129160918; +37126206582
"Krastiņi", Lielauce, Lielauces pagasts, Dobeles novads
Šeit var apskatīt Auces apkārtnes nozīmīgākos un atpazīstamākos objektus, kas izveidoti miniatūrā un kurus apdzīvo trušu ģimenes. Mazajiem apmeklētājiem izglītojoša saikne ar dzīvniekiem, iespēja tos pabarot ar saimnieku sarūpētajām veltēm.
 
VĒDERPRIECIŅŠ LIELAUCĒ
Piemājas saimniecība piedāvā degustēt TRUSI SALDKRĒJUMA MĒRCĒ un BUBERTU!
Receptes saimniece mantojusi no paaudzes paaudzē. Degustācijas laikā apmeklētājiem atklās noslēpumus trušu audzēšanai mazās saimniecībās, kā arī būs daudz citu pārsteiguma momentu. Degustāciju piedāvā grupām no 10 cilvēkiem, iepriekš piesakoties.

Biedrības “Auces stacija” senlietu krātuve

Dzelzceļa stacija, Auce
Mob.t.: +371 28294570
Auces dzelzceļa stacijas ēka sākotnēji celta kā koka būve 1873. gadā, bet 1985. gadā apmūrēta ar ķieģeļiem. Stacijas ēkas pirmajā stāvā izvietota senlietu kolekcija, kas sakrāta vairāku gadu garumā un ik pa laikam tiek papildināta. Saglabāts ir arī autentisks stacijas iekštelpu interjers – tur joprojām var aplūkot gan uzgaidāmo zāli, gan kases telpu, kas daudziem iedzīvotājiem atsauc jaukas atmiņas par laikiem, kad Aucē kursējis pasažieru vilciens. Senlietu krātuvē apskatāma padomju laika atribūtika, senā literatūra, dažādas pilsētas vēstures liecības, kā arī aplūkojams neliels ieskats pašas Auces dzelzceļa stacijas ēkas vēsturē. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.