LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Anšlavs, Junora
< Maijs 2024 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Zinību diena PII "Pīlādzītis"
(03.09.2021.)
Zinību diena PII "Pīlādzītis"
Zinību diena PII "Pīlādzītis"

Vasaras brīvdienas ir pagājušas, kļavu lapas sāk sārtoties, un ir sācies jauns darba cēliens. Saulains un silts pienāca 1. septembra rīts PII „Pīlādzītis”. Pie vārtiem bērnus sagaidīja šogad īpaši košā pīlādžogu rotā saposies pīlādzis.

Ar krāsainiem ziediem rokās bērnudārza durvis vēra mazie „pīlādzēni”. Kādam viss vēl bija svešs un nezināms. Kāds bērnudārza grupās atgriezās un steidza satikt savus draugus, skolotājas un dalīties vasaras piedzīvojumos.

Visu pirmsskolas grupiņu bērni un iestādes darbinieki pulcējās pagalmā uz svinīgo brīdi. Svētku uzrunu teica vadītāja Aija Gintere-Mikne, un Dobeles novada pašvaldības vārdā sveikt PII “Pīlādzītis” kolektīvu un audzēkņus Zinību dienā bija ieradies Ģirts Ante, kas svētku uzrunā novēlēja visiem veiksmīgu jauno mācību gadu.

Ciemos pie bērniem bija atnākušas māsiņas Burbulītes - skolotāja Laima Kārkliņa-Zeikmane un skolotājas palīdze Inese Beneža, lai kopā nosvinētu Zinību dienu. Visi dejoja, gāja rotaļās, dziedāja. Par muzikālo skanējumu rūpējās mūzikas skolotāja Inga. Svētkos valdīja patīkama noskaņa, jautri skanēja bērnu smiekli. Kā atvadas saulainajai vasarai gaisā tika palaisti krāsaini ziepju burbuļi. Pavārīte Ilva bija sagādājusi bērniem garšīgu pārsteigumu - smaidošus Pīlādzīša keksiņus.
Māsiņas Burbulītes apciemoja mazulīšus mazajā “Pīlādzītī”, kur arī valdīja Zinību dienas svētku noskaņa. Arī šeit jaunais mācību gads tika ieskandināts jautrās rotaļās, un bērniem tapa pirmie grupiņu foto. Pavārīte Dace bērnus cienāja ar svētku kūciņu.

Paldies vecākiem par krāšņajiem rudens ziediem un laba vēlējumiem!


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.