LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Estere, Hermīne
< Jūnijs 2023 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Piedalāmies virtuālajā zibakcijā “Eiropa manā reģionā”
(17.12.2021.)
Piedalāmies virtuālajā zibakcijā “Eiropa manā reģionā”
Piedalāmies virtuālajā zibakcijā “Eiropa manā reģionā”

Atbalstot Finanšu ministrijas aicinājumu piedalīties zibakcijā “Eiropa manā reģionā”, atskatāmies uz nozīmīgākajiem projektiem, kas īstenoti ar ES finansiālu atbalstu. #TurpinamAugtKopa, #ESfondi, #Eiropamanaregiona #EUinmyregion

Auces pilsētā un tās apkārtējos pagastos ar ES fondu atbalstu ir pēdējos gados ir īstenoti vairāki projekti, izveidojot sporta un atpūtas infrastruktūru, jaunus sociālos pakalpojumus, kā arī rekonstruējot ceļus un ielas.

Uzlabota sporta un atpūtas infrastruktūra Auces pilsētā un Bēnes pagastā
Projekta ietvaros tika īstenota Auces velotrases sporta un atpūtas infrastruktūras izveide pie Auces vidusskolas. Tika izbūvēta šķēršļu un asfalta velotrase, kā arī skeitparks, ko aktīvi izmanto Auces pilsētas un tās apkārtnes bērni un jaunieši. Blakus velotrasei tika izbūvēts gājēju ceļš. Projekti īstenoti ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai ( ELFLA) un pašvaldības līdzfinansējuma atbalstu, kopējām izmaksām sastādot 205 158.29 eiro. Savukārt Bēnē tika uzklāts gumijas segums skrejceļam un basketbola laukumam sporta laukumā pie Bēnes vidusskolas, tādējādi nodrošinot iespēju skolēniem, kā arī pārējiem iedzīvotājiem kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, nodarbojoties ar sportiskām aktivitātēm, kopējām projekta izmaksām sastādot 44 811.96 eiro.

Veikta lauku ceļu posmu pārbūve Auces pilsētā, Vītiņu, Lielauces, Īles, Bēnes un Ukru pagastos ar mērķi uzlabot ceļa infrastruktūras kvalitāti, tādejādi attīstot uzņēmējdarbību un saglabājot apdzīvotību lauku teritorijās. Projekta ietvaros tika īstenota 10 lauku ceļu pārbūve ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un pašvaldības līdzfinansējuma atbalstu, kopējām izmaksām sastādot 1 742 826.51 eiro.

Sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide un attīstība
Ar Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) un pašvaldības līdzfinansējuma atbalstu Auces pilsētā, Bēnes un Lielauces pagastos ir izveidoti jauni un attīsti esošie sociālie pakalpojumi - Auces dienas centrs “Baltā māja”, dienas aprūpes centrs “Bēne” bērniem ar funkcionālajiem traucējumiem, kā arī uzlabota Lielauces sociālās dzīvojamās mājas “Lielauce” infrastruktūra. Projekti tika īstenoti Interreg Latvijas - Lietuvas pārrobežu programmas 2014.-2020. gadam un deinstitucionalizācijas projektu ietvaros, kopējām izmaksām sastādot  205 135.40 eiro.

Ģimenes ārstu prakšu infrastruktūras uzlabošana un vides pieejamības nodrošināšana
Ar Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF), pašvaldības un ģimenes ārstu līdzfinansējuma atbalstu Aucē un Bēnes pagastā ir attīstīta un uzlabota vides pieejamības infrastruktūra 5 ģimenes ārstu praksēm Aucē un 1 ģimenes ārstu praksei Bēnes pagastā, ieskaitot kāpņu pacēlāju uzstādīšanu, lai nodrošinātu ģimenes ārstu pieejamību apmeklētājiem ar kustību traucējumiem, kopējām projektu izmaksām sastādot 64 420.72 eiro.Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.