LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: 
< Februāris 2024 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29

Pašvaldības grantu konkursa “Attīsti uzņēmējdarbību Auces novadā 2021” rezultāti

Noslēdzies pašvaldības grantu konkurss “Attīsti uzņēmējdarbību Auces novadā 2021”. Tā mērķis ir motivēt jauna biznesa veidošanu un attīstību, atbalstot gan jaunu komersantu vai saimnieciskās darbības veicēju rašanos, gan esošo attīstību Auces novadā atbilstoši Auces novada pašvaldības piešķirtajiem finanšu līdzekļiem.
Konkursa noteiktajā pieteikumu iesniegšanas termiņā no 2021. gada 5. maija līdz 31. maijam tika saņemti 2 biznesa ideju pieteikumi. Konkursa komisija, izvērtējot abus saņemtos biznesa idejas pieteikumus, š. g. 10. jūnijā aicināja jaunos uzņēmējus uz biznesa idejas prezentāciju, kas šoreiz tika organizēta attālinātā veidā. Biznesa idejas vērtēja grantu konkursa vērtēšanas komisija 5 cilvēku sastāvā, kuru vadīja domes priekšsēdētājas vietnieks un pašvaldības attīstības un vides plānošanas komitejas priekšsēdētājs Ģirts Ante un komisijas locekļi Aldis Lerhs, Gints Kaminskis, Ilmārs Matvejs un Baiba Kronberga. Biznesa ideju izvērtēšanai tika pieaicināti eksperti no Zemgales plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības atbalsta centra, finanšu attīstības institūcijas “Altum”, Jelgavas biznesa inkubatora un viens uzņēmējs no Auces novada. Kopējais pašvaldības grantu konkursam piešķirtais finansējums 2021. gadā ir 6000,00 EUR (seši tūkstoši eiro).
Par pašvaldības grantu konkursa “Attīsti uzņēmējdarbību Auces novadā 2021” uzvarētājiem tika atzīti un piešķirts pašvaldības grants biznesa idejas realizācijai:
  • Areta Jegorova - 3000,00 eiro
Biznesa ideja “Peintbola parks - atpūtas vieta “Zīles””
Projekta mērķis: izveidot Auces novada Bēnes pagasta nekustamajā īpašumā “Zīles” jaunu atpūtas vietu, piedāvājot konkurētspējīgus izklaides un atpūtas pakalpojumus, tādējādi veicinot tūrisma attīstību Auces novadā. Atpūtas vieta “Zīles” sākotnēji nodrošinās peintbola spēles izklaidi, pirmajā sezonā piedāvājot arī kriketa spēli, volejbola laukumu un baskāju taku.

Par piešķirto uzņēmējdarbības atbalsta grantu tiks iegādāti peintbola spēles piederumi, izgatavota un uzstādīta mārketinga (vides reklāma), iegādāts teritorijas kopšanas inventārs un materiāli lapenes - piknika vietas remontam un atjaunošanai.  Savus pakalpojumus uzņēmēja plāno piedāvāt jau šajā sezonā.
 
  • SIA “MK Service” (Mareks Ķikurs)
Biznesa ideja “Atpūtas un relaksācijas piedāvājuma dažādošana Auces novadā”
Projekta mērķis: dažādot atpūtas un relaksācijas piedāvājumu Auces novada teritorijā un tā apkārtnē, akcentējot veselīgu dzīvesveidu, tādējādi uzlabojot cilvēku psiholoģisko un emocionālo labsajūtu.

Par piešķirto uzņēmējdarbības atbalsta grantu tiks iegādāts pārvietojams apkurināms kubls, kurā būs integrēta hidromasāža  un LED apgaismojums, kā arī piknika galds ar 6 krēsliem, divi guļamkrēsli un divu veidu grili, kopā veidojot mobilu komplektu atpūtai un rekreācijai ģimenei un draugiem atpūtai dabā. Iegādātais inventārs būs pieejams nomai uz vietas, uzņēmuma saimnieciskās darbības adresē: “Kadiķi”, Vītiņu pagastā, kā arī būs iespējama tā mobilā piegāde ar uzņēmuma transportu klientam vēlamā pakalpojuma saņemšanas vietā. Mareka Ķikura uzņēmuma SIA “MK Service” struktūrvienība ir reģistrēta 2021. gada janvārī Auces novada Vītiņu pagasta “Kadiķi” un sadarbojas ar citu tūrisma uzņēmumu SIA Nomadic Homes, tādējādi radot iespēju plašākam tūrisma piedāvājumam Auces novada teritorijā un tās apkārtnē.

Paldies visiem pašvaldības grantu konkursa “Attīsti uzņēmējdarbību Auces novadā 2021” dalībniekiem par dalību konkursā!

Paldies konkursa vērtēšanas komisijas locekļiem no pašvaldības, kā arī pieaicinātajiem ekspertiem Mairitai Pauliņai, Agritai Sabulei, Ņikitam Kazakevičam un Zaigai Vismanei par atsaucību un atbalstu konkursa pieteikumu izvērtēšanā!

Vēlam jaunajiem uzņēmējiem veiksmi biznesa ideju realizēšanā!
 
Attīstības nodaļas vadītājs
Ilmārs Matvejs  
 
Publicitātes foto no www.pixabay.com
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.