LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena:  Maira, Rasa, Rasma
< Maijs 2023 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

2013.gads

2013.gadā ar Apbalvošanas komisijas 24.10.2013. sēdes lēmumu Nr.3 pašvaldības apbalvojumi par īpašiem nopelniem piešķirti:
VAIRIM JĒKABSONAM
SIA „Auces slimnīca” ārstam, Goda Diploms un naudas balva LVL 100 apmērā (pēc nodokļu nomaksas)
par mūža ieguldījumu un nesavtīgu darbību pacientu veselības aprūpes nodrošināšanā.
Viss aktīvais darba mūžs ir pagājis, strādājot Auces slimnīcā. Profesionāls, zinošs, ar lielu atbildības sajūtu un pašatdevi, dzēlīga humora ārsts. Gandrīz katrs Auces novada un tuvākās apkārtnes iedzīvotājs, kurš saņēmis medicīnisku palīdzību, atzinīgi novērtēs Vaira Jēkabsona ieguldījumu medicīniskajā aprūpē Auces novadā. Bieži nenākas sacīt par cilvēkiem, ka viņi ir neaizvietojami, šis ir tas mirklis, kad var uzskatīt, ka Vairis Jēkabsons ir neaizvietojams ārsts. Turklāt tandēms ar medicīnas māsu Irēnu Grakausku ir unikāls pierādījums izcilai medicīniskai praksei. Auces slimnīca pastāv tikai daktera Vaira Jēkabsona un medicīnas māsas Irēnas Grakauskas izcili godprātīgam darbam, iejūtībai pacientu ārstēšanā, atbildības sajūtai, nesavtīgai mīlestībai pret savu darbu un pacientiem, strādājot Auces novada iedzīvotāju labā.
ILMĀRAM OZOLIŅAM,
Goda Diploms par mūža ieguldījumu tautsaimniecības attīstībā un balva LVL 100 apmērā (pēc nodokļu nomaksas).
Ilmārs Ozoliņš saimniecībā nostrādājis 37 gadus, ar unikālu darba pieredzi un izpratni par darba tehnoloģijām. Viņa vadībā saimniecībā tika veikti dažādi inovatīvi inženiertehniskie risinājumi. Vecaucē, kā vissavienības paraugsaimniecībā, līdz Latvijas neatkarības atgūšanai, uzcēla specifiskas ražotnes: zāļu sēklu ražotni, sēklas kartupeļu noliktavu ar aktīvo ventilāciju, šķirošanas līniju, augļu saldētavas, šķirnes cūku fermu „Pūpoli”, govju fermu „Lītgotnes”, tika rekonstruēts tehniskā centra laukums, degvielas laukums un veikti citi nozīmīgi darbi. Vecauce piedalās starptautiskā projektā „Baltic Compact”, kas saistīts ar vides tehnoloģiju pielietošanu esošajās biogāzes ražotnē, - un atkal ir rasti unikāli risinājumi, par ko saņemtas atzinīgas atsauksmes no ārvalstu ekspertiem.
VIJAI ŪSIŅAI
Goda Diploms par mūža ieguldījumu izglītībā un naudas balvu LVL 100 apmērā (pēc nodokļu nomaksas).
Vija Ūsiņa nesavtīgi sevi ziedojusi pedagoga darbam un spējusi iemācīt savas dzimtās zemes,- Latvijas mīlestību ne tikai latviešiem, bet arī cittautiešiem. 2013.gadā atzīmēta nozīmīgā 85 gadu dzīves jubileja.
INESEI BUŠMANEI,
skolotājas palīdzei, Atzinības rakstu par mūža ieguldījumu darbā ar pašiem mazākajiem Auces novadniekiem, - bērniem un naudas balvu 100 LVL (pēc nodokļu nomaksas) apmērā.
Inese Bušmane strādā PII „Mazulis” no 1974.gada, tas ir īpašs darbs, - katru gadu atkal un atkal sākt no sākuma pašu mazāko Auces novada iedzīvotāju apmācību, jo tie ir mazuļi, kam saskarsme ar citu vidi, cilvēkiem un apstākļiem ir pirmo reizi. Inese Bušmane spēj aizstāt gan mammu, gan omīti, samīļojot visus grupas audzēkņus, kam tas nepieciešams. Inesi Bušmani raksturo augsta atbildības sajūta, īpašas rūpes par darba vides mājīgumu, īpaši draudzīga attieksme pret citiem grupas skolotājiem un iestādes darbiniekiem.
MUDĪTEI CELMAI,
Auces pilsētas sētniecei, Atzinības raksts un naudas balva LVL 50 apmērā (pēc nodokļu nomaksas)
par izcilu savu darba pienākumu pildīšanu, daudz vairāk, nekā to prasa pienākums.
Mudīte Celma visu savu aktīvo darba mūžu strādā smagā, bet atbildīgā profesijā, rūpējoties par to, lai Auces pilsēta būtu sakopta ne tikai siltajos un patīkamajos gadalaikos, bet arī rudenī un ziemā, kad vējš, lietus, liels sals un sniegs apgrūtina Auces iedzīvotāju pārvietošanos, taču Mudīte Celma vienmēr ar augstu atbildības sajūtu par savu darbu, ceļoties agri no rīta, nedalot dienas brīvdienās un darbadienās, dodas uz savu darba vietu, lai ar neizsīkstošu pacietību un darba sparu nodrošinātu Auces iedzīvotājiem patīkamu un drošu pārvietošanos pa Auces ielām, rūpējoties, lai ik ziediņš, ik stūrītis būtu aprūpēts. Mudīte Celma novadā strādā par sētnieci no 2004.gada un viņa vienmēr ir kustībā, nezinot, kas ir bezdarbība, un nevarot saprast, kā tas tā var būt, ka cilvēkam nav, ko darīt. Mudīte vienmēr ļoti pārdzīvo, ka aizvien vēl atrodas kāds postītājs, kas neciena ne viņas, nedz citu darbu. Bet arī tad viņa steidz visu sakārtot, cik iespējams, pašas spēkiem atjaunot, lai būtu kā iepriekš, un bieži vien ikdienas garāmgājējs nemaz šīs nekārtības nav pamanījis. Ikviens novadnieks būs pamanījis, ka viņas gribasspēks un darba spars ir neizmērojams un apbrīnojams.
IRĒNAI GRAKAUSKAI,
medicīnas māsai, Atzinības raksts un naudas balva LVL 50 apmērā (pēc nodokļu nomaksas)
par mūža ieguldījumu un nesavtīgu darbu pacientu veselības aprūpes nodrošināšanā.
Aktīvais darba mūžs medicīnas māsai Irēnai Grakauskai pagājis, strādājot Auces slimnīcā. Profesionāla, zinoša, ar lielu atbildības sajūtu, labestīga, iejūtīga, mierīga pacientu ārstēšanas procesā. Tādu viņu pazīst jau vairākās paaudzēs gandrīz katrs Auces pilsētas, tuvākās un tālākas apkārtnes iedzīvotājs, kurš vērsies pēc medicīniskās palīdzības Auces slimnīcā. Irēna Grakauska nekad nav dalījusi brīvdienas un darbdienas un vienmēr steigusies pie pacientiem, lai sniegtu medicīnisko palīdzību. Irēnu Grakausku var uzskatīt par unikālu un neaizvietojamu medicīnas māsu, turklāt tandēmā ar dakteri Vairi Jēkabsonu ir unikāls pierādījums izcilai medicīniskai praksei. Auces slimnīca pastāv tikai daktera Vaira Jēkabsona un medicīnas māsas Irēnas Grakauskas izcili godprātīgam darbam, iejūtībai pacientu ārstēšanā, atbildības sajūta, strādājot Auces novada iedzīvotāju labā.
VELGAI PUGOVKAI,
Auces vidusskolas direktores vietniecei, Atzinības raksts un naudas balva LVL 50 apmērā (pēc nodokļu nomaksas)
par ilggadēju ieguldījumu jaunatnes izglītošanā un motivēšanā. 
Velga Pugovka darba gaitas uzsākusi 1982.gadā kā fiziskās audzināšanas skolotāja. Kopš 1984.gada strādā par direktora vietnieci mācību darbā, tagad - izglītības jomā. Velga Pugovka organizē mācību un metodisko darbu. Arī pati Velga Pugovka vada skolēnu zinātniski pētnieciskos darbus, gūstot augstus rezultātus. Velga cenšas motivēt skolēnu un skolotāju piedalīšanos mācību priekšmetu olimpiādēs, organizējot interesantas ekskursijas mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājiem.
VĒRAI SPROĢEI,
Ķeveles Dienas centra vadītājai. Atzinības raksts
par nesavtīgu palīdzības sniegšanu novada iedzīvotājiem un naudas balva LVL 50 apmērā (pēc nodokļu nomaksas).
Dienas centrā dienā iegriežas daudz cilvēku, lai risinātu savas problēmas, lai vienkārši parunātos. Gan darba laikā, gan agri no rīta, vēlu vakarā, arī brīvdienās Vēra uzklausīs un iespēju robežās palīdzēs. Vēra pilda gan sociālā darbinieka, gan psihologa, gan aprūpētājas, gan dažreiz arī radinieku lomu. Dienā tiek veikti neskaitāmi telefona zvani uz dažādām atbalsta institūcijām, lai sameklētu gan apģērbu, gan mēbeles, gan pirmās nepieciešamības preces grūtībās nonākušiem cilvēkiem. Vēra ir ļoti atbildīgs un nenogurdināms cilvēks. Viņu raksturo cilvēkmīlestība un nesavtība, palīdzot citiem.
 
 
atgriezties
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.