LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Artis, Artūrs
< Aprīlis 2024 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

2012.gads

2012.gadā ar Apbalvošanas komisijas 19.10.2012. sēdes lēmumu Nr.1 pašvaldības apbalvojumi par īpašiem nopelniem piešķirti:
HELĒNAI DUNDUREI,
pensionētai skolotājai, piešķirts pašvaldības augstākais apbalvojums Goda Diploms un naudas balva 100LVL apmērā
par skolotājas mūža ieguldījumu ķīmijas zinību mācīšanā un jaunās paaudzes audzināšanā.
IRINAI HUTORNAJAI, 
pensionētai Auces Bērnu mūzikas skolas direktorei, piešķirts pašvaldības augstākais apbalvojums Goda Diploms
    
par mūža ieguldījumu kultūras dzīves veidošanā un naudas balvu 100 LVL apmērā, motivējot to ar Auces Mūzikas skolas bijušās ilggadējās direktores nozīmīgo ieguldījumu šīs mācību iestādes izveidē pirms 55 gadiem un jaunās paaudzes muzikālā izglītošanā, kultūras dzīves attīstības veicināšanā Aucē.
LIGIJAI BLUKAI
Atzinības raksts un balva
par pašaizliedzīgu ieguldījumu krīzes centra „Namiņš” veiksmīgas darbības nodrošināšanā.
Ar Ligijas Blukas neatlaidību un darba sparu krīzes centrs ”Namiņš” ne tikai nodrošina siltas un gardas maltītes bērniem, kuriem to nevar nodrošināt ģimenē, bet arī meklē dažādus risinājumus finansējuma piesaistē, lai iegādātos nepieciešamās preces. Kopā ar „Namiņa” kolektīvu saņēmusi „Latvijas lepnums” balvu.  
MĀRAI HINCENBERGAI,
Auces bērnu invalīdu biedrības „Māriņa” vadītājai, Atzinības raksts un balva 
par ilggadēju pašaizliedzīgu un nesavtīgu darbu sabiedrības labā.
Māra Hincenbergai paldies par dzīvi, kas 25 gadus veltīta bērniem ar īpašām vajadzībām; par atdoto laiku, sirds siltumu, rūpēm, pacietību un enerģiju; par sagādāto humāno palīdzību, medikamentiem un dažādiem tehniskajiem palīglīdzekļiem; par ekskursijām, iespējām apmeklēt izrādes un koncertus; par biedrības bērnu organizēšanu uz sporta sacensībām un citiem pasākumiem bērniem ar īpašām vajadzībām. Bez pašaizliedzīgā darba sabiedrībā Māras kundze ir īpašniece šādiem tituliem: „Labā zvaigzne” (2004.g., Latvijas mēroga pasākums), „Latvijas lepnums” 2004; „Radoša sieviete Latvijā 2005”, ierakstīta Latvijas Lauku sieviešu apvienības Goda grāmatā, „Ievas sirds 2011”, Auces skaistākā daiļdārza saimniece.
MĒRIJAI KOMULAI,
pensionētai bibliotekārei, Atzinības raksts un balva
par mūža ieguldījumu Auces bibliotēkas darbā.
Sākot strādāt Auces bibliotēkā 1954.gadā, Mērija kā jauna darbiniece apguva šī amata specifiku. Darbs prasīja jaunas zināšanas un iemaņas. Strādājot ir pabeigta augstskola un iegūts diploms specialitātē. Mainoties laikiem, bija jāmainās pašiem līdzi. Nemainīga palika vēlme palīdzēt Auces cilvēkiem, kuri griezās bibliotēkā ar savām vajadzībām. Daudzajos gados bibliotēkas lasītāji ir bijuši Latvijā pazīstami aktieri, mācību spēki augstskolās, rakstnieki u.c. Mērija Komula aktīvās darba gaitas beidza 1996.gadā, nostrādājot 42 gadus vienā darba vietā – Auces bibliotēkā.
RITAI RAZDOVSKAI
Atzinības raksts un balva
par tautas lietišķās mākslas tradīciju saglabāšanu un popularizēšanu.
Ritu Razdovsku apbalvošanai ieteica viss TLMS „Bēne” kolektīvs par profesionālu ieguldījumu aušanas mākslā, veicinot arī visa kolektīva māksliniecisko izaugsmi. Rita Razdovska TLMS „Bēne” darbojas 40 gadus no 1973.gada 23.marta – kolektīva dibināšanas pirmās dienas. Visus gadus regulāri piedalās ļoti daudzās izstādēs Latvijā. Darbi pabijuši izstādēs arī Maskavā un Rakverē. Tautas daiļamata meistara grāds piešķirts 1976.gada 17.decembrī. 2012.gada 5.oktobrī saņēma Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra Atzinības rakstu par latviešu tautas lietišķās mākslas tradīciju saglabāšanu un aušanas amata prasmju tālāknodošanu.
BENITAI ŽUKOVSKAI,
Vītiņu bibliotēkas vadītājai, Atzinības raksts un balva
par mūža ieguldījumu Vītiņu bibliotēkas darbā un sabiedrisko aktivitāti iedzīvotāju brīvā laika organizēšanā.
Benita Žukovska strādā Vītiņu bibliotēkā no 1978.gada 12.septembra. Aktīvi piedalās un organizē kultūras pasākumus Vītiņos. Jau 14 gadus bibliotēkā darbojas dāmu klubiņš „Ābele”. Benitai patīk kultūras aktivitātes, viņa tās organizē pati vai tajās piedalās. Dzejas vakari, ekskursijas, rokdarbu pulciņš, izstādes. Notiek aktīva sadarbība ar Ķeveles Dienas centru. Benita Žukovska Vītiņu bibliotēkai un pagastam ir veltījusi jau 34 darba gadus.
 
 
atgriezties
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.