LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Anšlavs, Junora
< Maijs 2024 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

2011.gads

2011.gadā piešķirti šādi Auces novada pašvaldības apbalvojumi:
DAIRIM ADAMAITIM
Goda Diploms un naudas balva 100 LVL apmērā
par augstiem sasniegumiem sportā un Auces novada popularizēšanu pasaulē.
Viņš savā jomā ir sasniedzis visaugstākos rezultātus un godam nesis Latvijas un Auces vārdu pasaulē, kļūstot par divkārtēju Pasaules čempionu un pasaules rekordistu airēšanā līdz 23 gadus veciem jauniešiem. Dairim ir iespēja kļūt par pirmo Auces novada iedzīvotāju, kas pārstāvēs Latviju Olimpiskajās spēlēs.
ĒRIKAM DANENBERGAM
Goda Diploms un balva 100 LVL apmērā
par mūža ieguldījumu pedagoģijā un jaunās paaudzes audzināšanā.
Ilggadējs matemātikas skolotājs, tagad pensionārs, kurš vienmēr savu darbu vērtējis ļoti augstu. Apveltīts ar asu prātu un spēcīgi loģisku domāšanu, atdevis savu dzīvi bērnu skološanai tik sarežģītā mācību priekšmetā kā matemātika. Stingrs, bet taisnīgs.
RIGORIJAM SIDORČIKAM,
SIA „Bēnes patērētāju biedrība” valdes priekšsēdētājam , Goda Diploms un naudas balva 100 LVL apmērā
par nozīmīgu ieguldījumu novada tautsaimniecības attīstībā.
Sākot ar 1989.gada 2.janvāri un līdz šim brīdim, strādā SIA „Bēnes PB” kā tās valdes priekšsēdētājs. Šobrīd SIA „Bēnes PB” struktūra sastāv no 35 nošķirtām struktūrvienībām. Pamatdarbības veids ir mazumtirdzniecība (33 veikali un sadales noliktava) un pārtikas ražošana (maizes ceptuve un dzirnavas). Kopumā uzņēmums nodarbina vidēji 160 darbiniekus, piedalās dažādās finansējuma piesaistes programmās. Grigorijs Sidorčiks no 2001. līdz 2009.gadam bijis Bēnes pagasta padomes deputāts, padomes priekšsēdētājas vietnieks. Ir atbalstījis pašvaldību sporta un atpūtas pasākumos, ir liels sava pagasta patriots.
LAILAI JAUCEI,
pirmsskolas izglītības iestādes „Vecauce” skolotājai Atzinības raksts un balva
par augsti profesionālu ieguldījumu pirmsskolas izglītībā.
Laila ir iejūtīga, atsaucīga, labestīga darbā ar bērniem, viņu vecākiem un darbiniekiem. Organizē pārdomātas, interesantas vecāku sapulces. Skolotāja Jauce aktīvi piedalās ne tikai grupas un iestādes pasākumu organizēšanā, bet arī aktīvi piedalās Auces kultūras centra amatierteātrī, pilsētas pasākumu veidošanā.
INGRĪDAI KRAMIŅAI,
skolotājai, Atzinības raksts un balva
par ieguldījumu metodisko un mācību līdzekļu izstrādāšanā.

Ingrīda Kramiņa vairākus gadus darbojas Izglītības un zinātnes ministrijas Vispārējās izglītības satura centra izveidotajā darba grupā, lai izstrādātu jaunus tematiskos plānus un izvērtētu ieteicamās darba metodes fizikas jaunā izglītības standarta prasību optimālākai ieviešanai skolās. Skolotāja ir autore vairākām grāmatām, kas izmantojamas kā mācību līdzekļi skolās, atsaucīga un erudīta.
AINAI NAUMANEI,
Lielauces bibliotēkas vadītājai, Atzinības raksts un balva
par mūža ieguldījumu Lielauces bibliotēkas darbā un sabiedrisko aktivitāti iedzīvotāju brīvā laika organizēšanā.
Strādā par Lielauces bibliotēkas vadītāju kopš 1965.gada. Lielauces bibliotēka ir viņas pirmā un vienīgā darba vieta. Ainai raksturīga ļoti apzinīga attieksme pret veicamo darbu, arvien cenšas apgūt jaunākās darba metodes. Netrūkst radošas izdomas un jaunu ideju. Ir sabiedriski aktīva, organizē dažādus kultūras pasākumus un ekskursijas, prot ap sevi pulcēt cilvēkus.
GAĻINAI PAULAUSKAI, 
vidusskolas ēdnīcas darbinieku kolektīva vadītājai Atzinības raksts 
par augsti profesionālu pieeju sabiedriskās ēdināšanas organizēšanā skolā.
 
Gaļina Paulauska ir patiesi ieinteresēta par sava un kolektīva darba rezultātiem, sastādot optimālas, patērētāju interesēm atbilstošas ēdienkartes un organizējot virtuves kolektīva darbu. Šefpavāres darbu atzinīgi novērtē visi, kam nācies baudīt viņas vadībā gatavotās maltītes: gan skolēni, gan pašmāju un ārzemju viesi, gan valsts augstākās amatpersonas.
NAURIM ŠPELAM
Atzinības raksts un balva 
par drosmīgu rīcību kritiskā situācijā, glābjot bērnu.

Auces vidusskolas 12.klases skolēns Nauris Špels 2011.gada 30.jūlijā plkst.4.30, ejot no svētkiem Aucē, pamanīja, ka pa otrā stāva logu karājas pusģērbta meitenīte. Viņš, redzot, ka meitenīte nenoturēsies, neapjuka, teica, ka viņš viņu noķers, ko arī izdarīja. Lauris Špels atradās īstajā laikā un īstajā vietā. Ja tā nebūtu, sekas, visticamāk, būtu smagas, jo zem loga bija akmens bruģis ar betona apmali.
 
 
atgriezties
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.