LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Ilvija, Marlēna, Ziedone
< Maijs 2024 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Ziemassvētku brīnumi Auces “Pīlādzītī”
(21.12.2021.)
Ziemassvētku brīnumi Auces “Pīlādzītī”
Ziemassvētku brīnumi Auces “Pīlādzītī”

Ziemassvētki ir brīnumu laiks, kad katrs mēs gaidām un ticam kādam brīnumam. Šogad pie “Pīlādzīša” bērniem ciemos ieradās Ziemassvētku vecīša čaklie palīgi Rūķi un lācēns Ričijs Rū.

Dzeltenais Rūķis dāvāja visiem labestību, draudzību, prieku un laimi. Sarkanais Rūķis kopā ar bērniem dziedāja, jokojās, griezās deju virpuļos. Rūķi vienmēr prot iepriecināt un rosina katru no mums darīt labus darbus.

Ar sajūsmu bērni sagaidīja videozvanu no paša Ziemassvētku vecīša. Viņš uzrunāja bērnus visās grupiņās, novērtēja bērnu uzvedību un zināšanas šajā gadā. Kopīgi skatījās fotoalbumu ar skaistākajām šī gada bērnu fotogrāfijām, no visas sirds apsveica svētkos un vēlēja visiem daudz, daudz prieka un jautrības.

Bērni saņēma dāvaniņas un fotografējās kopā ar Ričiju Rū un Rūķiem.

Sirsnīgs paldies visiem “Pīlādzīša” darbiniekiem par sirdssiltumu, profesionalitāti, lielo atbildības sajūtu, veicot savus pienākumus ikdienā! Īpašs paldies Rūķiem – skolotājām Inai Podberezskai, Janai Bluķei, lācēnam Ričijam Rū - skolotājai Inai Leimanei! Paldies mūzikas skolotājai Ingai Šaulei!

Sirsnīgs paldies vecākiem par sadarbību, atbalstu, labajiem darbiem un vārdiem šajā gadā!

Brīnumi notiek tur, kur tiem tic, un, jo vairāk tic, jo biežāk tie notiek. Ticiet sapņiem un ar jums arī notiks brīnums - varbūt tikai rīt vai parīt, bet noteikti notiks…


Gaišus, priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu, veselīgu, darbīgu Jauno gadu!

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.