LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Ilvija, Marlēna, Ziedone
< Marts 2024 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PII "Pīlādzītis" bērnu piedzīvojumi Tērvetes dabas parkā
(10.09.2021.)
PII "Pīlādzītis" bērnu piedzīvojumi Tērvetes dabas parkā
PII "Pīlādzītis" bērnu piedzīvojumi Tērvetes dabas parkā

Šī nedēļa mūs beidzot atkal pārsteidza ar silto, saulaino un vasarīgo laiku. Pirmsskolas izglītības iestādē “Pīlādzītis” septembra mēnesis ir bagāts dažādām interesantām un aizraujošām aktivitātēm.

Tērvetes dabas parks ir labākā un draudzīgākā vieta gan bērniem, gan pieaugušajiem un tiem, kuri pasaulē prot lūkoties ar bērna acīm, priecājoties par dabas un pasakas saspēli.

9. septembrī grupas “Pumpuriņi” bērni kopā ar skolotājām Inu un Līgu, skolotāju palīdzēm Daigu un Venetu devās savā pirmajā kopīgajā braucienā ar autobusu - ekskursijā uz Tērvetes dabas parku.Grupiņu “Ziediņi” un “Odziņas” bērnu piedzīvojums sākās Tauriņu mājā. Apmeklētājiem ir iespēja sajusties kā tropos un aplūkot Āzijas, Dienvidamerikas un Āfrikas kontinenta tauriņu spārnu krāšņumu, uzzināt par tauriņu uzbūvi un dzīvesciklu, attīstību, raksturīgākajām iezīmēm un barošanās paradumiem. Tērvetes tauriņu mājas apmeklējuma laikā var iepazīties ar mitro tropu augu daudzveidību, iepazīt dažādu krāsu, formu un izmēru tauriņus, apskatīt bruņurupučus, putnus, zivis un citus tropu iemītniekus.

Ar mazajām kājiņām tika izstaigātas takas pasaku mežā un rūķu ciemā, kur satika Rūķu mammu ar stāstu par rūķu darbiem, nedarbiem  un dienas ritmu.  Apmeklējām arī Anneles Zoo, kur bērni varēja brīvi pastaigāties pa dzīvnieku aplokiem, glaudīt trušus, kaziņas, fotografēties, pabarot dzīvniekus, vērot mājputnu un nūtriju dzīvi. Ar apbrīnu vēroja milzīgās sēnes, izstaigāja moderno pilsētas rūķu pilsētu Čiekuri ar košajiem namiem un bruģētajām ielām,  bet, kad bija jau piekusuši, Pasaku vilcieniņš visus mazos ekskursantus atveda atpakaļ no Rūķu ciema.

Paldies jaukajiem un smaidošajiem autobusa šoferīšiem Jānim Adamaitim un Raimondam Ozoliņam!
 


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.