LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Artis, Artūrs
< Jūnijs 2024 >
P O T C Pk S Sv
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Izlaiduma svētku rīts PII “Pīlādzītis”
(24.05.2021.)
Izlaiduma svētku rīts PII “Pīlādzītis”
Izlaiduma svētku rīts PII “Pīlādzītis”

Kad mācību gads tuvojas noslēgumam, dārzos zied  ābeles, puķu dobēs koši rotājas tulpes un ceriņu smarža piepilda apkārtni, tad mēs, PII „Pīlādzītis”, svinam izlaidumu. Šogad pīlādžogu ķekarā bija 20 odziņas – 13 smaidošas meitenes un 7 zinātkāri zēni, kuri nu beidzot ar lepnumu var teikt: “Paliec sveiks, bērnudārzs, es jau drīz būšu pirmklasnieks!”

Svētku lentītes un sacirtoti matiņi, džentlmeniska stāja, ziedu smarža un krāsaini rotājumi, - tas viss deva iespēju vēlreiz iejusties skaistajā zelta dzīves laikā, ko visi saucam par bērnību. Arī šogad izlaidums notika citādāk nekā ierasts, bez vecāku klātbūtnes, bet bija interesanti un skaisti. Izlaiduma svētku rīts bija tikai bērniem, bet visu aplūkot un dalīties atmiņās varēs ģimenes lokā, skatoties pasākuma video un fotogrāfijas.

Par svētku jautrību rūpējās Burbuļmātes, kuru lomās iejutās skolotāja Laima un skolotājas palīdze Inese. Protams, neizpalika apsveikumi, mazi pārsteigumi, novēlējumi, dāvanas un garšīgi našķi no bērnudārza pavārītes Ilvas.

Paldies lielajam PII “Pīlādzītis” kolektīvam par sirsnību, mīļumu un kopīgo veikumu šajā mācību gadā! Paldies sagatavošanas grupas skolotājām Žeņai Gristiņai un Inai Podberezskai, skolotājas palīdzei Svetlanai Janauskai, mūzikas skolotājai Ingai Šaulei!

Pirmais izlaidums ir īpaši svētki gan bērniem, gan viņu vecākiem. Jūsu mazais bērns pēkšņi izaudzis jau tik liels un gatavs doties skolas gaitās, bet jūs, mīļie vecāki, noteikti vēl kā vakar atceraties sava bērna pirmos solīšus, pirmos vārdiņus, pirmās asaras… Priecāsimies par bērnu sasniegumiem, jo viņiem tie ir ārkārtīgi svarīgi, lieli un nozīmīgi notikumi! Lai bērniem pirmsskolā pavadītais laiks paliek atmiņā kā skaists bērnības piedzīvojums, bet vecākiem novēlam, lai nekad nepietrūkst izturības un mīlestības, mazos ciparu un burtu ganiņus lolojot!

Paldies vecākiem par sadarbību, par atbalstu, par sapratni! Bērniem vēlam veiksmīgas skolas gaitas!

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.