LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Liega, Olga, Zigita, Zita
< Augusts 2022 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
“Latvi Dan Agro” stipendiju ieguvusi studente no Auces novada. Apsveicam!
(10.10.2019.)
“Latvi Dan Agro” stipendiju ieguvusi studente no Auces novada. Apsveicam!
“Latvi Dan Agro” stipendiju ieguvusi studente no Auces novada. Apsveicam!

7. oktobrī LLU Jelgavas pilī tika sveikti 2019. gada Attīstības fonda stipendiāti. Dažādu stipendiju programmu apliecības saņēma 13 universitātē studējošie, kuri, būdami aktīvi un studējot ar ļoti labām sekmēm, turpmākā pusgada vai gada laikā ik mēnesi saņems stipendiju.

Tās apjoms un izmaksas mērķis katrā programmā ir atšķirīgs, taču visu mecenātu misija ir atbalstīt studentus viņu centienos iegūt augstāko izglītību.

“Stipendijas saņemšana ir svarīgs punkts ikvienam studentam, ko ierakstīt savā lietišķajā biogrāfijā jeb CV. Kāpēc par to jāstāsta citiem un jālielās? Jūs spējāt sasniegt tādus rezultātus, lai kāds, no malas jūsu paveikto vērtējot, jums sniegtu atbalstu. Reizēm atbalsts nav vajadzīgs nemaz tik liels, lai cilvēks spētu izdarīt daudz vairāk. Šis atbalsta finansējums jums palīdzēs būt labākiem studentiem un darbiniekiem. Iespējams, nākotnē paliksiet augstskolā un arī augstskolai palīdzēsiet kļūt labākai. Rainis reiz ir teicis: “Gūt var dodot, gūt var ņemot. Dodot gūtais neatņemams.” Mēs redzam jūsu attīstību nākotnē un ceram, ka nākotnē arī jūs varēsiet sniegt atbalstu kādam, kam tas nepieciešams,”
uzrunājot un sveicot stipendiātus, teica LLU studiju prorektors Aigars Laizāns.

Svinīgajā pasākumā stipendijas apliecības tika izsniegtas desmit stipendiju programmās, ko pārvalda LLU Attīstības fonds: Alfrēda Seržāna stipendija, Artūra un Ērikas Gerhardu stipendija, Latvijas Agronomu biedrības stipendija, SIA “Latvi Dan Agro” stipendija, LLU Studējošo pašpārvaldes stipendija, Mirdzas Oškalnes stipendija, AS “Rīgas dzirnavnieks” stipendija, Jāņa Rūvalda stipendija, Vagneru ģimenes stipendija un LLU Senāta stipendija.

SIA “Latvi Dan Agro” stipendijas mērķis ir atbalstīt studējošo pētniecisko un radošo darbību un veicināt pētniecību cūkkopības nozarē. Stipendiju 2019./2020. studiju gadā ieguva Veterinārmedicīnas fakultātes 4. kursa studente Samanta Grasmane no Auces novada. Studiju laikā Samanta veikusi dažādu klīniski epidemioloģisko gadījumu analīzes un kursa darbus “Kumeļu ļaunie ienāši”, “Proteīnu zaudējošā eneteropātija suņiem”, “Anestēzija kastrācijas laikā kaķenei”, “Acs ekstirpācija” un citus. Tie palīdzējuši iedziļināties studiju procesā. Lai piedalītos stipendijas konkursā, studente izstrādājusi pētniecisko darbu “Pastereloze cūkām”.

“Paralēli studijām Samanta gūst praktisko pieredzi veterinārārsta praksē Dr. Zaigas veterinārajā klīnikā kā veterinārārsta asistente, kas parāda viņas ieinteresētību savas izvēlētās izglītības programmas padziļinātā apguvē. Studente arī izceļas ar aktīvu darbošanos fakultātes sabiedriskajā dzīvē un piedalās dažādu pasākumu organizēšanā,” Samantu raksturo mācībspēki Veterinārmedicīnas fakultātē.

LLU Attīstības fonds ir nodibinājums, kas īsteno stipendiju programmas studējošajiem, mācībspēkiem un izciliem zinātniekiem par saziedotajiem līdzekļiem un to dibinājis LLU Senāts.  Līdzekļus stipendiju programmām fonds iegūst no fizisku personu, uzņēmumu ziedojumiem vai universitātei novēlētiem mantojumu fondiem. Par iespējām kļūt par fonda mecenātu lūgums sazināties ar Attīstības fonda vadību. Vairāk informācijas: https://www.llu.lv/lv/attistibas-fonds.


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.