LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Estere, Hermīne
< Jūlijs 2024 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Pašvaldības grantu konkursa “Attīsti uzņēmējdarbību Auces novadā 2020” rezultāti


Noslēdzies pašvaldības grantu konkurss “Attīsti uzņēmējdarbību Auces novadā 2020”. Tā mērķis ir motivēt biznesa veidošanu un attīstību, atbalstot gan jaunu komersantu vai saimnieciskās darbības veicēju rašanos, gan esošo attīstību Auces novadā atbilstoši Auces novada pašvaldības piešķirtajiem finanšu līdzekļiem.
2020. gadā tika saņemti 3 biznesa ideju pieteikumi. Konkursa komisija, izvērtējot visus saņemtos biznesa idejas pieteikumus, aicināja jaunos uzņēmējus uz biznesa idejas prezentāciju klātienē š.g. 13. augustā Auces novada pašvaldībā. Biznesa idejas vērtēja grantu konkursa vērtēšanas komisija - komisijas priekšsēdētājs Ģirts Ante, komisijas sekretārs Ilmārs Matvejs un komisijas locekļi Aldis Lerhs un Baiba Kronberga, kā arī pieaicinātie eksperti no Zemgales plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centra, finanšu attīstības institūcijas “ALTUM”, Jelgavas biznesa inkubatora, viens uzņēmējs no Auces novada. Kopējais grantu konkursam piešķirtais finansējums 2020. gadā ir 6000,00 EUR (seši tūkstoši eiro).
Par pašvaldības grantu konkursa “Attīsti uzņēmējdarbību Auces novadā 2020” uzvarētājiem tika atzīti un piešķirts grants biznesa idejas realizācijai:
  • SIA “Nomadic Homes” (Maira Ķikure) – 3000,00 eiro
Biznesa ideja: “Jaunu tūrisma, atpūtas un pasākumu iespēju ieviešana Auces novadā”.
Projekta mērķis: radīt jaunas vērtības vietējā teritorijā un iedzīvotājos, akcentēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu ekonomiskos apstākļos, radīt iedzīvotājos un tūristos iespēju atpūsties savdabīgāk un interesantāk.
Pašlaik SIA Nomadic Homes piedāvā vigvamus gan uz nomu, gan iegādei, gan SUP dēļu nomu ar aprīkojumu. Projekta ietvaros uzņēmums plāno paplašināt piedāvāto aprīkojuma klāstu pasākumos un par granta finansējumu tiks iegādāts papildu aprīkojums. Uzņēmums ir jauns un Auces novadā darbojas pavisam neilgu laiku, taču spēj jau piedāvāt dažādu aktīvās atpūtas un pasākumu inventāra iegādi un nomu.
  • Sanita Fišere - 1799,87 eiro
Biznesa ideja: “Trušu māju iegāde un nojumes pielāgošana vēsiem apstākļiem apskates objektam “Auces novads miniatūrā”.
Projekta mērķis: iegādāties trušu mājas, kuras paredzētas vēsākiem apstākļiem, lai trušu miestiņu varētu apmeklēt ne tikai vasaras, bet arī ziemas periodā, kā arī uzlabojot esošo terasi, pielāgojot to ziemas apstākļiem, lai tūrisma objekta “Trušu miestiņš Auces novads miniatūrā” apmeklētāji justos ērti ziemas periodā.
Trušu miestiņš “Auces novads miniatūrā” ir izveidots, lai apmeklētāji varētu iepazīt Auces novadu caur tā būtiskākajiem miniatūriem objektiem, kuros ir izvietoti truši. Saimnieki piedāvā izzinošu ekskursiju par trušu audzēšanas noteikumiem, barošanu utt. Apskates objekts atrodas Lielaucē, pa ceļam uz vienu no iecienītākajām aktīvās atpūtas vietām Auces novadā - Lielauces ezeru. Līdz šim objektu ir apmeklējuši gan vietējie iedzīvotāji, gan arī tūristi no citām Latvijas vietām.

Paldies visiem pašvaldības grantu konkursa “Attīsti uzņēmējdarbību Auces novadā 2020” dalībniekiem par dalību konkursā un novēlam veiksmi biznesā!
                                   
Attīstības nodaļas vadītājs
Ilmārs Matvejs
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.