LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Marija, Marika, Marina
< Februāris 2023 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29

Pašvaldības grantu konkursa “Attīsti uzņēmējdarbību Auces novadā 2021” rezultāti

Noslēdzies pašvaldības grantu konkurss “Attīsti uzņēmējdarbību Auces novadā 2021”. Tā mērķis ir motivēt jauna biznesa veidošanu un attīstību, atbalstot gan jaunu komersantu vai saimnieciskās darbības veicēju rašanos, gan esošo attīstību Auces novadā atbilstoši Auces novada pašvaldības piešķirtajiem finanšu līdzekļiem.
Konkursa noteiktajā pieteikumu iesniegšanas termiņā no 2021. gada 5. maija līdz 31. maijam tika saņemti 2 biznesa ideju pieteikumi. Konkursa komisija, izvērtējot abus saņemtos biznesa idejas pieteikumus, š. g. 10. jūnijā aicināja jaunos uzņēmējus uz biznesa idejas prezentāciju, kas šoreiz tika organizēta attālinātā veidā. Biznesa idejas vērtēja grantu konkursa vērtēšanas komisija 5 cilvēku sastāvā, kuru vadīja domes priekšsēdētājas vietnieks un pašvaldības attīstības un vides plānošanas komitejas priekšsēdētājs Ģirts Ante un komisijas locekļi Aldis Lerhs, Gints Kaminskis, Ilmārs Matvejs un Baiba Kronberga. Biznesa ideju izvērtēšanai tika pieaicināti eksperti no Zemgales plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības atbalsta centra, finanšu attīstības institūcijas “Altum”, Jelgavas biznesa inkubatora un viens uzņēmējs no Auces novada. Kopējais pašvaldības grantu konkursam piešķirtais finansējums 2021. gadā ir 6000,00 EUR (seši tūkstoši eiro).

Pasteidzies, lai pieteiktos sava biznesa attīstīšanai ar ERAF līdzekļiem

Ja Tev ir biznesa ideja vai arī jau uzņēmums, kas ir ne vecāks par 3 gadiem, vari to attīstīt par globāli konkurētspējīgu un eksportējošu biznesu – piesakoties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) biznesa inkubatoru programmām. Sava biznesa attīstībai saņem apmācības, ekspertu konsultācijas, kā arī iespēju saņemt finanšu atbalstu līdz 200 000 EUR. Pieteikties var vēl tikai līdz 22. martam, vairāk lasi https://www.go.liaa.gov.lv

Par Valsts ieņēmumu dienesta administrētajiem atbalsta instrumentiem uzņēmējiem Covid-19 izraisītās krīzes pārvarēšanai

Medijos un sociālajos tīklos ir pamanīta  informācija gan par to, ka valsts ir noteikusi atbalsta instrumentus ar apjomīgu finansējumu uzņēmējiem, gan arī viedokļus, ka uzņēmēji šiem atbalsta instrumentiem piesakās salīdzinoši gausi. Ir bažas, ka daļai uzņēmēju joprojām pietrūkst informācijas par pieejamiem atbalsta veidiem un kritērijiem.
Ņemot vērā, ka pašvaldība ir vistuvāk  strādājošajiem uzņēmējiem, Valsts ieņēmumu dienests aicina pašvaldību informēt un iedrošināt uzņēmējus pieteikties šādiem valsts noteiktajiem atbalsta instrumentiem.

Aicinājums Auces novada uzņēmējiem

Auces novada pašvaldības Attīstības nodaļa aicina Auces novada uzņēmējus izmantot iespēju kļūt pamanāmākiem un pastāstīt par savu uzņēmumu! 
Mērķis ir Auces novada pašvaldības mājaslapā www.auce.lv, sadaļā “Uzņēmējdarbība” ievietot informāciju par Auces novada uzņēmumiem, veicinot to atpazīstamību, dodot iespēju Auces novada mājaslapas apmeklētājiem iepazīt mūsu novada uzņēmējus.
 
Lūdzam aizpildīt uzņēmuma apraksta veidlapu un kopā ar uzņēmuma logo un/vai fotogrāfijām nosūtīt uz e-pasta adresi 

Veidlapa pieejama ŠEIT.

Vēlies attīstīt ar uzņēmējdarbību saistītās zināšanas un prasmes?

Projektu “Success 4 All” kopumā izstrādāja astoņas organizācijas no trim Eiropas valstīm – Latvijas, Francijas un Bulgārijas. No Latvijas projektā iesaistījās invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons” un biedrība “Eurofortis”.
Projekta mērķis – izveidot kvalitatīvu, brīvi pieejamu un pieprasītu e-mācību kursu uzņēmējdarbībā, kas pielāgots studentu ar invaliditāti vajadzībām."Success 4 All" platforma tiek finansēta no Eiropas Savienības ERASMUS+ projekta. Šī platforma piedāvā veicināt izpratni un atbalstīt uzņēmējdarbību Eiropā. Tās mērķis ir nodrošināt tiešsaistē mācību saturu, kas pieejams visiem neatkarīgi no apmācības līmeņa, turklāt ar dažādu rīku palīdzību platforma ir padarīta pieejama cilvēkiem ar invaliditāti.
 
Plašāka informācija par programmu: http://success4allstudents.eu/lv/

Jaunums: būtiski uzlabojumi ALTUM biznesa uzsācēju atbalsta programmā

Pavisam nesen ieviesti uzlabojumi Attīstības finanšu institūcijas ALTUM biznesa uzsācēju atbalsta programmā – ir būtiski paplašināts uzņēmumu loks, kas var saņemt valsts atbalstu aizdevuma veidā biznesa sākšanai vai jauna projekta finansēšanai. Vienlaikus ir atviegloti aizdevuma atmaksas nosacījumi.

Par Valsts darba inspekcijas sniegtajām iespējām Latvijas uzņēmumiem

Valsts darba inspekcija aicina mikro, mazus un vidējos uzņēmumus (ar nodarbināto skaitu līdz 50) iesniegt pieteikumus atbalsta saņemšanai, kas paredzēts nodarbināto drošības un veselības aizsardzības uzlabošanai un uzņēmumu darba vides sakārtošanai atbilstoši darba aizsardzības un darba tiesību prasībām. Latvijas uzņēmēji var pieteikties atbalsta saņemšanai un sakārtot darba vidi savā uzņēmumā atbilstoši darba aizsardzības reglamentējošiem normatīvajiem aktiem.
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.