LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Anvars, Oskars, Ritvars
< Decembris 2022 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Mazā vīna darītava “Dobeskalni”

Adrese: „Dobeskalni”, Vītiņu pagasts
Mob.t.: +371 29356466
E-pasts:
Web: https://dobeskalni.business.site/

Kaislība pret vīna darīšanu liek noslīpēt receptes un uzlabot to gatavošanas tehnoloģijas. Tas ir kā aizraujošs ceļojums uz savu nosprausto galamērķi – radīt labu un kvalitatīvu augstas klases dzērienu ar pievienoto vērtību.
Piedāvā iegādāties vīnu no pašu dārzā un savvaļā ievāktiem augļiem un ogām, kuru garša un aromāts ir notverts un saglabāts katrā vīna pudelē. Atrodamies ainaviskā vietā, blakus Mežakalnam un tieši iepretim senajam zemgaļu (Incēnu) pilskalnam Vītiņu pagastā. Piedāvājam vairāk kā desmit dažādus vīnus, kuru sortiments mainās atkarībā no to nogatavošanās laika. Par cenām, vīna sortimentu un to iegādi jautāt saimniekam, zvanot vai rakstot uz norādīto kontaktinformāciju.

Deserts mežā

SIA Nomadic Homes
Adrese: „Kadiķi”, Vītiņu pag., Auces nov.
Mob.t.: +371 26593118
E-pasts: 
Web: www.nomadichomes.lv
 
Sarīko sev un saviem mīļajiem neaizmirstamu garšas piedzīvojumu. Deserts netradicionālā gaisotnē dabā, estētiskā vidē. Tu esi atradis īsto vietu. Uzservēsim Tev desertu vai sāļās uzkodas mežā pie skaisti klāta galda. Ne tikai jaunas emocijas, bet arī atmiņas, skatoties fotogrāfijās.
 

Mājražotāju un amatnieku tirdziņš

Raiņa iela 6, Auce


Amatniecības izstrādājumi, produkti skaistumam un veselībai - paši labākie suvenīri, iegādājoties vietējos.

Plašs dažādu produktu klāsts: suvenīri ar Auces novada simboliku, rotaslietas, pinumi, irbenāju produkti, šalles, sveces, dabiski izstrādājumi un vēl daudz vairāk. Šis mazais veikals piedāvā iespēju apskatīt visus šos unikālos produktus un skaistos, rokām darinātos šedevrus zem viena jumta.
 

Informatīvās kartiņas izveidotas projekta Nr. 17-00-A019.332-000003 "Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšana" ietvaros.

Viss par olām un vistām – zemnieku saimniecība “Imantas”

Imantas, Vītiņu pagasts
Mob.t. 22433154
E-pasts:
Īpašnieks: Ģirts Ante
Reģ. Nr. LV45101006619
Ir iespēja redzēt olu šķirošanas, svēršanas un marķēšanas procesu. Klātienē iespēja vērot vistas, tītarus un pērļu vistas. Saimniecība piedāvā apskatīt dažādu šķirņu dekoratīvās vistas, to olas, kuras ir dažāda lieluma un dažādos krāsu toņos.

Saimniecība piedāvā:

Laimīgo vistu olas ar iespējamu piegādi divos maršrutos, katrā maršrutā dodamies katru otro nedēļu, PVD atļaujas numurs A077263: Auce-Jelgava-Ozolnieki-Olaine; Auce-Jelgava-Rīga. Olas iespējams iegādāties arī veikalā Jelgavā “Zaļā zeme”.
 
Saimniecības apskate – Putnu dārzs: Mazā Viandote; Čabo; Trīskrāsu Saseksas; Zīda vistas; Faverolle; Cream Legbar; Pavlovas.
 
Ieejas maksa: pieaugušie 2,00 EUR; skolas vecuma bērni 1,00 EUR.
 

SIA “Lielauces Kliņģeris”

“Kastaņas”, Lielauces pagasts, Auces novads, LV-3723
Mob.t. +371 26486941; +371 23373507
E-pasts: 
Interneta vietne: www.zemestauki.lv  
SIA “LIELAUCES KLIŅĢERIS” tika dibināts 1997.gada septembrī un šobrīd nodarbojas ar  zemestauku produkcijas, čagas sēnes produkciju un zāļu tēju-purva vārnkājas, trejlapu puplaksis-ražošanu, cukurgailīšu ražošanu.
Uzņēmums savas darbības sākumā ražoja maizes izstrādājumus, no tā arī cēlies uzņēmuma nosaukums - “LIELAUCES KLIŅĢERIS”. Mūsu uzņēmuma ražojumu kvalitāti apliecina arī 2019.gadā saņemtā kvalitātes zīme "Zaļā karotīte" tik ekskluzīvam produktam kā "Zemestauku sula bez spirta satura un bez konservantiem".
Mūsu ražotie cukurgailīši aizvien nesatur konservantus un mākslīgās piedevas.
Piedāvājam dažādu veidu cukurgailīšus ar dažādām garšām - ne tikai klasiskie, bet arī medus, meža zemeņu, cidoniju, smiltsērkšķu, piparmētru un ingvera, no dedzināta cukura! Šī brīža jaunums - cukurgailītis ar C vitamīnu! Garšas katrai gaumei!
Tā kā veltam īpašu uzmanību dabas veltēm, nepaejam garām īpašām zāļu tēju ražošanai, īpaši purva vārnkājai un trejlapu puplaksim, kuras ir reti sastopamas un tos var iegādāties mūsu uzņēmumā.
Mūsu veikalā Lielaucē un internetveikalā www.zemestauki.lv ir iespēja iegādāties arī īpašus dāvanu komplektus, kas satur mūsu produktus, kā arī dažādus labumus no sadarbības partneriem.
Visa mūsu produkcija ir roku darbs un liela pieredze!

Truši Lielaucē

"Krastiņi", Lielauce
Mob.t.: +37129160918; +37126206582
Šeit var apskatīt Auces apkārtnes nozīmīgākos un atpazīstamākos objektus, kas izveidoti miniatūrā, kurus apdzīvo trušu ģimenes. Mazajiem apmeklētājiem izglītojoša saikne ar dzīvniekiem, iespēja tos pabarot ar saimnieku sarūpētajām veltēm.
 
VĒDERPRIECIŅŠ LIELAUCĒ
Piemājas saimniecība piedāvā degustēt TRUSI SALDKRĒJUMA MĒRCĒ un BUBERTU!
Receptes saimniece mantojusi no paaudzes paaudzē. Degustācijas laikā apmeklētājiem atklās noslēpumus trušu audzēšanai mazās saimniecībās, kā arī būs daudz citu pārsteiguma momentu. Degustāciju piedāvā grupām no 10 cilvēkiem, iepriekš piesakoties.

SIA “BestBerry”

Bērzu iela 3, Auce, LV - 3708
Mob.t.29164185
E-pasts: ,
Interneta vietne: www.bestberry.lv
SIA “BestBerry” darbojas kā bioloģiskā lauksaimniecība. Tiek audzētas irbenes un pārstrādātas vairākos kvalitatīvos produktos. Uzņēmums strādā pie inovācijām jaunu irbeņu produktu ražošanā, attīstot arvien vairāk ideju šo vērtīgo ogu pielietojumā.
Irbene tiek dēvēta par dabas terapeitu, skaistuma un mīlestības simbolu. Tā ir dekoratīva gan ziedēšanas, gan augļu laikā un ir neatsverams ārstniecības augs, kā arī daudzu vit­amīnu un minerālvielu avots.
 
Interesentiem tiek piedāvāta irbeņu produktu degustācija līdz 1 stundai un irbeņu dārza apskate ar stāstījumu par to audzēšanu, pārstrādi, ogām piemītošajām labajām īpašībām un pielietojumu veselības un skaistuma uzlabošanai. Iespējama arī produkcijas iegāde.  Apmeklējumam pieteikties iepriekš.

SIA "Dienvidi Plus"

Aspazijas laukums 3, Auce
Mob.t.: +37129177535
E-pasts:
Interneta vietne: www.dplus.lv
“Garša, kas uzrunā, apbur un neatstāj vienaldzīgu.”
SIA “Dienvidi Plus” ir veiksmīgi strādājošs uzņēmums, kas aizsāka savu darbību smiltsērkšķu audzēšanā 2000. gadā un tiek uzskatīts par  vienu no šīs “zelta” ogas daudzpusīgās garšas pamatlicējiem Latvijā. Produkti ir augstas kvalitātes, jo ražošanā tiek izmantota tikai sula, ogas un citas dabīgas izejvielas. Tiek sniegtas konsultācijas. Produkti pieejami iegādei uzņēmuma internetveikalā.

Lauku māja „Putni”

Vecauces pagasts
Mob.t.: +371 22027839
E-pasts:
Interneta vietne: www.draugiem.lv/laukumajaputni
Lauku māja „Putni" atrodas apmēram 2,5 km no Auces pilsētas Lielauces virzienā.
Saimnieki savu ģimenes māju piedāvā kā interesantu apskates objektu lauku ainavu un vēstures cienītājiem, neskartās dabas mīļotājiem, dārzu interesentiem, ornitologiem. Iespējams astrologa apmeklējums individuāli, pāriem un nelielām grupām pie karstas tējas vai kafijas krūzes ar saimnieces pagatavotu cienastu.
Informatīvi izklaidējošs stāsts par astroloģijas tēmām, individuālo karšu pasūtījums un skaidrojums. Laulātajiem kā izklaide pirms kāzu pasākuma - saderības karšu izveidošana un izklāsts. Vasaras sezonā lauku sētā var organizēt arī nelielus ģimenes godus vai gadskārtu svinības. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Viesu māja“Bemberi”

„Bemberi 1", Īles pagasts
Mob.t.: +371 26201427
E-pasts:
Īles pagasta ''Bemberos'' saimnieko Grīslīšu ģimene, kur tiek piekoptas latviskās tradīcijas. Lielajiem un mazajiem tūristiem tiek piedāvāts iepazīties ar Marikas maizes cepšanas un aušanas prasmēm. Saimniecības apmeklētāji tiek pacienāti ar zupu, kas vārīta uz ugunskuru, svaigi cepto maizi un saldiem našķiem. Mazajiem un lielajiem apmeklētājiem Ziemassvētku laikā tiek piedāvāts līdzdarboties piparkūku cepšanā un izrotāšanā. Tūristiem pieejamas telšu vietas un viesu mājas ērtie apartamenti.

Sēņu dārzi lauku sētā “Guntiņas”

Īle, "Guntiņas"
Mob.t.: +371 29273252
E-pasts: 
Lauku sētā "Guntiņas", kas atrodas blakus Spārnu pilskalnam,  tiek audzētas šitake sēnes nedaudz vairāk kā 20 gadus. Šeit tiek iegūtas arī citas ārstnieciskās sēnes - zemes tauki un reiši piepes. "Guntiņās" jūs varat iepazīties ar šitake sēņu specifisko audzēšanu, nogaršot tās pēc saimnieku gatavotās receptes, kā arī pamācīties pašiem izaudzēt savam priekam. Bez tā vēl atsevišķs piedāvājums ir iepazīt tuvējo apkārtni Jums pieņemamākajā pārvietošanās veidā - ar kājām, velosipēdu vai auto. Iespēja baudīt mieru un saimnieku viesmīlību.Labprāt uzņem ģimeņu un radu,draugu grupas līdz 20 cilvēkiem. Pieejamas telšu vietas. Ar iepriekšēju pieteikšanos.

Ingas tortes

“Skrastiņi”, Vītiņi
Mob.t.: +371 29416250
E-pasts:
Inga Eglīte cep un piedāvā lielu klāstu kūku, rulešu un dažādu veidu groziņus, kas tiek cepti no pēc iespējas dabīgākiem produktiem. Tūristu grupām iespēja piedalīties kūku degustācijās un dažādās meistarklasēs, kā, piemēram, kūku cepšanā un dekorēšanā, kā arī cepumu un citu miltu izstrādājumu pagatavošanā, ko labprāt izmanto skolēnu un pieaugušo grupas. Tāpat piedāvā jubilejās, kāzās vai kāda cita nozīmīga pasākuma ietvaros atbraukt un pašiem nodekorēt savu svētku torti, kas dienu padarīs vēl svinīgāku un īpašāku. Nelielām grupām tiek klāti galdiņi ar sāļajām un saldajām uzkodām. Nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās (pirmdiena - sestdiena plkst. 9.00 - 19.00, svētdiena - brīvs).

Z/s “Lielvaicēni”

Vītiņu pagasts
Ekskursijas skolas grupām, pensionāriem
Mob.t.: +371 27220931
E-pasts:
Interneta vietne: www.lielvaiceni.lv
Artūra Grudovska daudznozaru saimniecībā viena no pamatnodarbošanām ir biškopība. Tiek ražoti dažāda veida biškopības produkti: medus, ziedputekšņi, bišu maize, pirts medus. Ekskursijas laikā var uzzināt visu, kas saistīts ar bitēm.

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.