LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Magda, Magdalēna, Magone, Mērija
< Septembris 2023 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Peintbola parks - atpūtas vieta “ZĪLES”

Adrese: Dobeles novads, Bēnes pagasts, īpašumā ”ZĪLES”. Ceļa Bēne-Ukri 5/6 km. GPS koordinātas - 56.4318983,23.0618695 .
Mob. tel.: +371 24818749 (Aleksandrs); +371 27185138 (Areta)
E-pasts:

"ZĪLES" ir vieta, kur aktīvi un azartiski pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā, skaistā lauku vidē, sev tīkamā kompānijā! Peintbola parks - atpūtas vieta “ZĪLES” piedāvā peintbola spēli līdz 12 spēlētājiem. Peintbols ir kaujas simulācijas komandu spēle, kas norisinās tam paredzētos laukumos, izspēlējot dažādus scenārijus un misijas . “ZĪLĒS” ir izveidoti divi spēļu laukumi.
Pirms peintbola spēles katram tiek izsniegts individuāls ekipējums (aizsargtērps, cimdi, aizsargmaska, peintbola ierocis, 100 krāsu bumbiņas). Tiek izstāstīti drošības noteikumi un spēles gaita. Spēlētāji tiek sadalīti divās komandās un dodas kaujā, šaujot pretinieku komandai ar peintbola lodītēm (lodīte ir veidota no cieta želatīna apvalka, kurai iekšā ir pārtikas krāsviela).
  • Visa peintbola spēle notiek instruktora jeb tiesneša pavadībā.
  • Ieteicamais vecums peintbola spēlei ir no 14 gadiem!
  • Pēc peintbola spēles ir iespējams atpūsties piknika vietā, spēlēt volejbolu un lauku kriketu. 
  • Pie mums arī īpaši piedāvājumi Vecpuišu un Vecmeitu ballītēm. Ir speciāli ballīšu tērpi (puisim - supervaroņa kostīms, meitenei - zaķa kostīms), kas paredzēti ballītēm.
Mūsu logo sevī ietver Dieva zīmi, kas ir prieka un skaistuma aizbildnis, Ozolu kā spēka simbolu un Z – Zīles kā īpašuma nosaukums. “ZĪLES” sevī apvieno dabas skaistumu, mieru un harmoniju, bet tajā pašā laikā arī sniedz emocionālu un adrenalīna pilnu piepildījumu.

Cenrādi skatīt ŠEIT.

Disku golfa parks “Apinīši”

Adrese: “Apinīši”,  Vītiņu pag., Dobeles novads
Tālr. 26163362
 
Aptuveni 2 ha lielais disku golfa parks “Apinīši” atrodas Vītiņu pagastā. Parka trasē atrodas 7 grozi ar iespēju aktīvi un aizraujoši pavadīt brīvo laiku. Ir lieliski piemērots jebkura vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem. Iepriekšēja disku golfa pieredze nav nepieciešama, turklāt apgūt šo spēli ir ļoti vienkārši un iespējams spēlēt sev piemērotā ātrumā. Ieteicamais grupas lielums ir 3-5 spēlētāji.
Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
 

Sporta telpas – veselības un kustīgā dzīvesveida veicināšanai

Atpūtas komplekss “Ukru Papeles”
Adrese: “Papeles”, Ukri, Auces novads
Mob.tel. 29467398
E-pasts:
Web: https://ukru-papeles-2.mozello.lv/
 
Atpūtas kompleksā “Ukru Papeles” tiek piedāvātas telpas grupveida un patstāvīgā treniņa nodarbībām nelielās, bet mājīgās sporta kompleksa telpās. Sporta kompleksā ietilps vairākas telpas, kas:
  • ir aprīkotas ar trenažieriem – spēka trenažieri, kas paredzēti līdzsvara, koordinācijas un muskulatūras spēka treniņam un pneimatiskie kardio trenažieri, kas nodrošina fizioloģiski (biomehāniski – fizioloģiski) saudzīgu kustību izpildi, kuras rezultātā netiek pārslogotas locītavas. Pneimatiskie trenažieri ir patīkami izmantošanā gan kungiem, gan dāmām, gan bērniem, bet īpaši tie ieteicami senioriem vai cilvēkiem, kuri vēlas atgūt formu pēc traumām, operācijām vai dažādām saslimšanām;
  • ir paredzētas sporta nodarbībām – fitnesa, aerobikas vai deju nodarbībām.
Sporta kompleksā ir arī sauna, kuru var apmeklēt gan pēc trenažieru zāles apmeklējuma, gan sporta nodarbībām, gan vienkārši tāpat.
Tāpat ir iespēja apmeklēt kafejnīcu, kurā var nobaudīt veselīgu maltīti vai svaigi spiestu sulu pēc treniņa vai atpūtas saunā.

Auces veloparks

Auces veloparks ir labiekārtots universāls un aizraujošs aktīvās atpūtas galamērķis kā Auces pilsētas iedzīvotājiem, tā pilsētas viesiem. Asfaltētā velotrase pielāgota visa vecuma un braukšanas līmeņa velobraucējiem, piedzīvojuma trasē velo braucēji var attīstīt un pilnveidot veloprasmes, savukārt skeitparka lielajā rampā var nodarboties ar skeitbordu, skrituļslidošanu, BMX un braukšanu ar skrejriteni.

Velotrase


Vieglatlētikas un futbola stadions

E. Dinsberga iela 3, Auce
Stadions atrodas netālu no Auces vidusskolas un ir pieejams apmeklētājiem no 7.00-24.00.

Auces vidusskolas sporta laukums un brīvdabas trenažieri

Mātera iela 13a, Auce
Brīvdabas trenažieri pieejami apmeklētājiem visu diennakti, bet sporta laukums no 7.00-24.00.

Izjādes ar zirgiem

Dzintra Petrova

Adrese: Klētnieki, Bēne, Auces novads
Mob.t.: +371 26973371
E-pasts:
 
Piedāvā izjādes ar zirgiem pa mežu un Bēnes apkārtni, kā arī izbraucienus ar zirga pajūgu kāzās, bērnības svētkos, kristībās un citos pasākumos. Iespējami kolektīvie pasūtījumi ģimenēm. Ziemas periodos piedāvā vizināties ar ragavām, kā arī izjādes pa mežu. Saimniece piedāvā arī jāšanas apmācības un var pasniegt reitterapiju, bet tikai ar ārsta palīdzību!

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.