LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Anvars, Oskars, Ritvars
< Jūnijs 2023 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Piedzīvojuma varā!
(09.06.2020.)
Piedzīvojuma varā!
Piedzīvojuma varā!

Orientēšanās piedzīvojums "PA un AP AUCI" ir izdzīvots. Aucē šāds pasākums tika organizēts pirmo reizi, un tajā piedalījās aktīva un veselīga dzīvesveida piekritēji ne tikai no Auces novada, bet  arī aktīvisti no citiem novadiem.

Īpaši priecājamies par jauno paaudzi. Ļoti patīkami, ka piedzīvojumā piedalījās arī māmiņas ar bērnu ratiņiem. Viena no komandām piedzīvojumā devās bērna dzimšanas dienā un pārvērta to par kopīgiem ģimenes svētkiem. Citiem atgriešanās bērnībā, citiem savādāks skatījums uz Auci, bet citiem interesanti pavadīts laiks kopā ar saviem mīļajiem draugiem un ģimenēm.

Citāts no Līgas Birnbaumas piedzīvotā: “Šī trase un pasākums kopumā bija kā lielisks piedzīvojums, kas mazliet izveda pa bērnības takām, iepazīstināja bērnus ar vecāku dzimtajām vietām, lika apzināties, ka ne tikai skaistas pilis, atjaunoti objekti vai kultūrvēsturiskas vietas ir tas, ko ir vērts ieraudzīt savā pilsētā. Fotogrāfijās, kas uzņemtas, veicot piedzīvojumu, atklājas dabas skaistums un spēks. Saulrieta krāsas žilbināja, lika apstāties un apzināties, cik skaistā vietā esam dzimuši un auguši! Vides sakoptība, kas atklājas ainavās, vienkāršība un karalisks cēlums! Tā visa ir mūsu Auce!”

Tas ir apstiprinājums tam, ka šis pasākums ir izdevies un ir vajadzīgs, tas rosina  turpināt iesākto.

Paldies visiem, kas piedalījās un izbaudīja šo piedzīvojumu!

Bet piedzīvojums nebeidzas, viss tikai sākas! No 9. jūnija līdz 29. jūnijam PA un AP BĒNI. Esam aktīvi un dodamies azarta un pozitīvu emociju meklējumos!

Guntis Strazdiņš,
sporta organizators

Orientēšanās piedzīvojums PA un AP AUCI (Foto no pasākuma arhīva)Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.