LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Estere, Hermīne
< Jūlijs 2024 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Auces pensionāru apvienība

Visus pasākumus organizē un vada pensionāru padome, kuras priekšsēdētāja ir Velta Jaunzeme.
Pensionāru padomē darbojas 9 cilvēki, pie tam – visas dāmas: Velta Šēnberga, Zinaida Estberga, Biruta Strautiņa, Līvija Balode, Rita Kārkla, Elmīra Žvirbule, Daina Sāviča, Sofija Eņģele un Velta Jaunzeme. Katram padomes loceklim ir uzticēts savs pienākums.

Pensionāru padome sanāksmēs tiekas reizi mēnesī – mēneša otrajā ceturtdienā. Ja ir kāda pēkšņa nepieciešamība, tad padome sanāk kopā biežāk.
Pensionāru padome organizē dažādus pasākumus – ekskursijas, braucienus uz teātru izrādēm, rīko talkas, pieredzes apmaiņas pasākumus ar citām pensionāru organizācijām.

Pensionāriem notiek draudzības vakari ar citu pilsētu un pagastu pensionāriem. Sadraudzība ir ar Zebrenes, Bikstu, Dobeles, Kaķenieku un Vītiņu pensionāriem. Tukuma rajonā Auces pensionāriem ir draugi Jaunpilī, Džūkstē, Slampē, kā arī Jelgavas rajonā Lielvircavā.
Liela atsaucība ir pensionāru padomes organizētajām ekskursijām. Ir gadījies, ka ekskursijā pensionāri devušies ar diviem autobusiem. Parasti gadā tiek organizētas 2-3 ekskursijas. Pensionāri Latviju izbraukājuši krustu šķērsu, bijuši arī Lietuvā – Klaipēdā, Palangā, Kuršu kāpās.

Lai darītu kaut ko praktisku un lietderīgu, pensionāru aprūpē ir nodota Sniķerkalna kapsēta. Tur sakopšanas darbi tiek veikti gan rudenī, gan pavasarī.

Pensionāres arī labprātīgi strādā „zupas virtuvē”.

Gada nogalē notiek eglītes vakars pensionāriem, kurā piedalās vairāk nekā 200 pensionāru – gan aucenieki, gan viesi no citām pensionāru organizācijām.
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.