LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šodien vārda diena: Gaits, Karīna, Gaitis
< Oktobris 2021 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ģimeņu sporta dienas pasākums

ESF Projekts: Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Auces novadā, Nr. 9.2.4.2.16/I/029

Projekta ietvaros 2017. gada 29. jūlijā ap 150 dalībniekiem-bērniem, vecākiem, vecvecākiem bija iespēja iesaistīties interaktīvā āra pasākumā pie Auces novada KC.

Pasākuma mērķis bija bērniem, vecākiem un vecvecākiem kopā pavadīt dienu ar aktīvām, sportiskām, radošām un jautrām aktivitātēm, organizējot sporta stafetes kopā ar jautriem pasaku tēliem.

Dalībniekiem pasākuma sākumā izsniegtas kartiņas, kurās iespiedīs zīmogu, ja viņi būs apmeklējuši attiecīgo sporta stafeti. Pavisam kopā bija astoņas stafetes “Bruņurupuču gājiens” (īrēts velokarts – SIA “Noma stipriem”), “Slēpotāji”, ”Trijkājis”, “Kustīgais mērķis”, “Vasaras biatlons” (īrēts šaušanas stends “Nerf” no SIA “Noma stipriem”), “Melnais caurums”, “Purva bridējs”, “Stiprenieks” (īrēts spēka mērītājs “Blieznis” no SIA “Noma stipriem”).

Stafetēs piedalījās ģimenes komanda, kurā ir vismaz viens bērns līdz desmit gadu vecumam, vecāks un vecvecāks. Visas dalībnieku ģimenes komandas, kuras bija aizpildījušas visu kartīti ar zīmogiem, ieguva balvu. Pasākumā apbalvoja arī labāko ģimeni katrā stafetē. Pasākumu vadīja divi pasaku tēli - kaķis un suns (IK “Artūrs Romanovs)”.

Sporta diena iesākās ar iesildīšanos, dažādām rotaļām un dejām visiem pasākuma dalībniekiem. Pēc tam visi aktīvi piedalījās visās stacijās. Radošajās darbnīcās kaķis un suns novadīja zīmēšanas un dāvanu gatavošanas aktivitātes. No dabas materiāliem visi kopā gatavoja milzīgu mandalu (dažādi dabas materiāli pēdu masāžai – IK “Artūrs Romanovs”). Noslēgumā tika apbalvotas pašas izveicīgākās komandas un dalībnieki.

Pasākumā bija šādas stafetes:
1. stafete “Bruņurupuču gājiens” – velokarti, konusi
2. stafete “Slēpotāji” – dēlis ar striķiem
3. stafete ”Trijkājis ”- lakati, ar ko kājas sasiet
4. stafete “Kustīgais mērķis” – hēlija baloni, riņķi
5. stafete “Vasaras biatlons” – šaušanas stends “Nerf”
6. stafete “Melnais caurums” - plēve, bumbas
7. stafete “Purva bridējs” – trīs dēļi
8. stafete “Stiprinieks” – spēka mērītājs “Blieznis”

Šis bija neformāls interaktīvs pasākums, lai veicinātu ģimenes būt fiziski aktīvām, izraujoties no mazkustīga dzīvesveida aktivitātēm – TV skatīšanās, IT tehnoloģiju lietošanas. Visbeidzot, pasākums saliedē ģimeni, dod iespēju darboties kopā un turpināt to.

Projekta vadītāja Valda Zvirbule
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.