LV
RU
EN
Pasākumi un notikumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Estere, Hermīne
< Jūlijs 2024 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

2014.gads

Pamatojoties uz Auces novada domes 2014. gada 22. oktobra sēdes lēmumu Nr. 229 pašvaldības apbalvojumi par īpašiem nopelniem piešķirti:
ANNAI FLEIŠMANEI
Goda Diploms
par mūža ieguldījumu izglītībā.
1964. gadā pabeigta Latvijas Universitāte. No 1974. gada 10. novembra sākts darbs Auces vidusskolā, 1981. gadā liktenis piešķīris 19 skolvadības gadus. 1982. gadā Auces vidusskola saņēma jaunās skolas ēkas atslēgu no Ivara Venta rokām. Pedagoģiskajā darbā nostrādājusi 50 gadus, no kuriem Auces vidusskolā 40! Skolvadības gados iesākti deviņpadsmit pirmie septembra pasākumi, vadīti 38 izlaidumi. Patiesi liels ir Annas Fleišmanes devums Auces pilsētas kultūrvēsturiskās vides veidošanā - Auces vidusskolas jaunās ēkas tapšana, Dzejas dienu pasākumu organizēšana, palīdzība piemiņas vietas izveidošanā Ludvigam Teterim, 480 lappušu biezās grāmatas „Auce Tevi vārdā sauc”.
ĀDOLFAM SMIKARSTAM
Goda Diploms
par mūžā ieguldījumu iedzīvotāju labklājības veicināšanā.
Ādolfs Smikarsta kungs pašaizliedzīgi un nesavtīgi strādājis sabiedrības labā. No 1990. gada līdz 2001. gadam vadījis Bēnes pagasta padomi, bijis stingrs, bet atvērts sabiedrībai un vienmēr gatavs savus izvirzītos mērķus piepildīt. Prata būt prasīgs pret darbiniekiem, bet arī iejūtīgs un laipns. Savu darba laiku vienmēr pakārtojis veicamajiem pienākumiem, nevis otrādi. Enerģiski strādājot dažādos amatos, t.sk., arī Bēnes remonta rūpnīcā, darbam atdoti 45 gari, radoši un piepildīti darba gadi.
AIJAI VEŽUKAI
Goda Diploms
par ilggadīgu darbu uzņēmējdarbības attīstīšanā un pilsētvides uzlabošanā.
Sieviete – līdere, kura prasmīgi, ar gādību un pašaizliedzību ne tikai vada SIA „EK Auce” un aktīvi darbojas sabiedriskajā organizācijā „Līdere”, kas apvieno Latvijas sievietes, - uzņēmējas un profesionāles savā jomā, bet ir arī mīlošs un rūpīgs ģimenes cilvēks. Aija Vežukas kundze uzņēmumā ir nostrādājusi vairāk kā 20 gadus, neskatoties uz ekonomiskajām svārstībām novadā un valstī, Aijas kundze ir spējusi saglabāt uzņēmuma eksistenci un attīstību, nodrošinot daudzu ģimeņu iespēju strādāt un palikt Latvijā, neizbraucot uz ārvalstīm, turklāt viņas durvis vienmēr ir atvērtas arī darbinieku emocionālajam atbalstam.
ANDRIM EGILAM ĀBOLIŅAM
Atzinības raksts
par ilggadīgu ieguldījumu jauno mūziķu audzināšanā un pūtēju orķestra mūzikas popularizēšanā.
Andris Egils Āboliņš ir aucenieks no pirmās savas dzīves dienas. 8 gadu vecumā sācis apgūt mūziku pats pie sava tēva, kurš bijis pirmais pūšaminstrumentu skolotājs Auces mūzikas skolā. Andris Egils Āboliņa kungs, pašaizliedzīgi un nesavtīgi mācot apgūt pūšamintstrumentus, sasniedzis izcilus rezultātus jauno mūziķu audzināšanā. Viņa audzēkņi ne tikai apgūst pamatprogrammu Auces Mūzikas skolā, bet arī gūst nozīmīgus panākumus gan Latvijas, gan starptautiskā mērogā, tādējādi nesot Auces novada vārdu arī pasaulē.
ANITAI BĪRIŅAI 
Atzinības raksts
par mūža ieguldījumu izglītībā.
Anitai Bīriņas kundzei Auces vidusskola bijusi pirmā un vienīgā darba vieta, kur nostrādāti 48 spraigi gadi. Daudziem auceniekiem skolotāja vācu valodu mācījusi ar lielu atbildības sajūtu un patiesu mīlestību. Tieši īpašā mīlestība pret šo valodu mudinājusi to padziļināti arī iemācīt saviem audzēkņiem. Savulaik Anita Bīriņas kundze vadījusi Dobeles rajona vācu valodas skolotāju metodisko apvienību. Stingrība un prasīgums pret skolēniem ļāvuši vācu valodas prasmi iemācīt pamatīgi, - uz visu mūžu.
FRIDAM SARCEVIČAM
Atzinības raksts
par ilggadīgu ieguldījumu izglītības darbā informācijas tehnoloģiju jomā.
Auces vidusskolā sācis strādāt 1980. gadā sākumā kā fizikas un fizkultūras skolotājs, mācījis arī astronomiju, piespiedu kārtā 4 gadus arī militāro mācību! Frida kungs ir vienīgais skolotājs Auces vidusskolā, kurš ieguvis 5.kvalitātes pakāpi. Viņa zināšanas un darbs ir pamanīts ārpus Auces – Frids Sarcevičs ir viens no LatSTE (Latvijas skolu tehnoloģiju ekspozīcija) organizētājiem. 2004. gadā ticis nominēts kā viens no pirmajiem 100 Eiropas inovatīvajiem IT skolotājiem, bet 2011. gadā izvēlēts starp pirmajiem 500 skolotājiem pasaulē programmā Microsoft Partners in Learning. Taču pats Frids atzīst, ka vissvarīgākā viņa dzīvē ir jaukā un talantīgā ģimene, jo bez tās neko nebūtu paveicis.
GUNTAI ŽASINAI
Atzinības raksts
par ilggadīgu ieguldījumu skolas bibliotēkas darbības nodrošināšanā un pilnveidošanā.
Bibliotekāre Gunta Žasinas kundze Auces vidusskolā strādā jau 42 gadus. Gunta ar lielu ieinteresētību seko, lai skolas bibliotēka būtu apgādāta ar jaunākajām mācību grāmatām, literatūru un mūsdienīgām tehnoloģijām. 2011. gadā pēc Guntas kundzes iniciatīvas Auces vidusskolas bibliotēkā ieviesta datorprogramma skolu un publisko bibliotēku sasaistei „Alise.” Gunta Žasina ir Latvijas skolu bibliotēkas asociācijas valdes locekle, Zemgales reģiona konsultante skolu bibliotēku darba jautājumos, Auces, Dobeles, Tērvetes novados apmāca jaunos skolu bibliotekārus.
 
 
atgriezties
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.