LV
RU
EN
Pasākumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Olita, Rita, Vita
< Novembris 2020 >
P O T C Pk S Sv
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Senioriem veltīts pasākums Aucē
(02.10.2020.)
Senioriem veltīts pasākums Aucē
Senioriem veltīts pasākums Aucē

Jau tradicionāli 1. oktobrī Auces pensionāru apvienība kopā ar senioriem no citām Latvijas vietām pulcējās uz Starptautiskās senioru dienas pasākumu. Šogad tas notika Auces novada Kultūras centrā.

Ja mūžu salīdzina ar ozola mūžu, tas ir tikai brīdis,
Ja mūžu salīdzina ar smilšu graudu, tas nav nekas,
Ja mūžu salīdzina ar cilvēka mūžu, tas ir ļoti daudz.

Bet es domāju, ka mūžu vajag salīdzināt pēc pateiktiem vārdiem, pēc  draugiem, kas ir kopā; mūžu vajag salīdzināt pēc paveiktajiem darbiem un visiem labiem cilvēkiem," atklājot pasākumu, teica tā vadītājs Haralds Švītiņš.

Auces pensionāru apvienības vadītāja Velta Jaunzeme sveica visus klātesošos svētkos, uzsvērdama, ka draudzība un labi cilvēki apkārt ir pats svarīgākais pasaulē. Viņa pateicās Auces novada pašvaldībai, Kultūras centram un draugiem – senioriem no  Nīgrandes,  Tukuma, Džūkstes, Lielauces  un Auces novada, kas nenobaidījās no šī brīža situācijas un atbrauca ciemos.

Uz senioru svētku pasākumu muzicēt bija uzaicināti Auces Mūzikas skolas audzēkņi: Jēkabs Krapauskis, Edgars Šimkus, Gabriela Bērmane, Keita Šlaudere, Selīna Celma, Nellija Henniha, Marta Zilberte, Valters Šēfers-Šteinbergs un Knuts Olivers Lignickis. Jaunie mūziķi uz klavierēm, čella, akordeona un eifonija rādīja savu prasmi solo numuros un duetos.  

Vakara turpinājumā tika sveikti jubilāri, kas nosvinējuši apaļas un pusapaļas jubilejas: Mārīte Lībiete, Sofija Eņģele, Velta Kalniņa, Antons Daubars, Gundega Ramša, Ausma Eglīte, Mārtiņš Stāls, Ausma Baturēviča, Ēriks Gristiņš, Inta Spure. Ikviens no suminātajiem saņēma ziedus un draugu sirsnīgos sveicienus.

Seniorus sveikt svētkos bija ieradusies arī Auces novada domes priekšsēdētāja Vija Keršus,  kā arī priekšsēdētājas vietnieks Ģirts Ante un Sociālā dienesta vadītājas vietniece Mārīte Lasmane. Domes priekšsēdētāja novēlēja: “Sargiet savu veselību, uzturiet možu garu, jo tikai laimīgs, asprātīgs, smaidošs cilvēks ir vesels un spēka pilns!”

"Kustieties, jo kustībā ir dzīvība, ejiet ļaudīs, jo cilvēkam vajag cilvēku! Lai jauki jums šie svētki!" sacīja Kultūras centra vadītāja Rita Barona.

Vakara gaitā pensionāru apvienības vadītāja Velta Jaunzeme klātesošajiem izstāstīja stāstu par Ligitas un Raimonda satikšanos Aucē, sadejošanos un kopā būšanu līdz pat šai dienai. Sajūtot pozitīvo emociju vilni, viņu dejas soļi, izdejojot lēno valsi, ritēja viegli un raiti. Viņiem pievienojās arī citi dejotāji, un tā saviesīgās sarunās, dejas soļos, mūzikālā un sirsnīgā gaisotnē  senioru pasākums turpinājās.

Par pasākuma muzikālo skanējumu rūpējās muzikants no Džūkstes Juris Pavlovs.
 
Inese Lapiņa,
Auces novada pašvaldība
Sabiedrisko attiecību speciāliste
mob.: +371 22024489
e-pasts:

Senioru dienas pasākums 01.10.2020. (Foto: Inese Lapiņa)Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.