LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Alita, Elita, Liesma
< Septembris 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
“Saulītes” 25 gadu jubilejas koncerts bija krāsains un jauneklīgi dzirksteļojošas enerģijas piepildīts
(27.12.2019.)
“Saulītes” 25 gadu jubilejas koncerts bija krāsains un jauneklīgi dzirksteļojošas enerģijas piepildīts
“Saulītes” 25 gadu jubilejas koncerts bija krāsains un jauneklīgi dzirksteļojošas enerģijas piepildīts

30. novembrī ar koncertu “Mēs” godam nosvinēta Auces novada Kultūras centra bērnu un jauniešu deju kolektīva “Saulīte” 25 gadu jubileja. Koncerts bija krāsains un jauneklīgas enerģijas piepildīts.

Koncerta laikā skatuvi rībināja pieci deju kolektīvi: pats jubilārs - bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Saulīte” (vadītājs Henrijs Muzikants), kā arī viesi – sadraudzības deju kolektīvi - Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma tautas deju kolektīvs “Dārdari” (vadītāja Lilija Lipora), Dobeles novada Kultūras un sporta pārvaldes Krimūnu Tautas nama bērnu deju kolektīvs “Bitītes”, Bauskas novada Īslīces pagasta pārvaldes Īslīces kultūras nama jauniešu deju kolektīvs “Līdums” (vadītājs Arvils Noviks) un Jelgavas novada bērnu un jauniešu deju studijas “Spīga” grupa “Spīganiņi” (vadītāja Aiga Muzikante).
 
Deju starplaikos deju kolektīva “Saulīte” bērni un jaunieši ierakstā stāstīja un atcerējās savu pirmo nodarbību, kas patīk dejošanā, kas tajā ir grūti, kas – viegli, kas ir labs dejotājs, ko dejotājam nozīmē tautastērps, kā arī izteica novēlējumus deju kolektīvam “Saulīte”. Tika izdejotas etnogrāfiskās un latviešu horeogrāfu dejas.
 
Skatītājus un savu dēlu Henriju sirsnīgi sveica deju kolektīva “Saulīte” dibinātāja Aiga Muzikante, patiesi lepojoties, ka viņas izveidotajam kolektīvam ir ne tikai spēcīgas saknes, bet arī stabils un mērķtiecīgs turpinājums. Paaudze nomaina paaudzi, kādreizējie deju kolektīva “Saulīte” dejotāji nu jau kļuvuši vecāki, izauguši par krietniem cilvēkiem, daži pat kļuvuši par horeogrāfiem un deju kolektīvu vadītājiem. Koncerta dalībniekus un skatītājus iepriecināja bijušās deju kolektīva “Saulīte” dejotājas meitas dziedājums. Dejotāju saime ir kas īpašs, un to vislabāk saprot tie, kas ar to ir “saslimuši”!
 
Koncerta režisors šoreiz bija pats “Saulītes” vadītājs Henrijs Muzikants.
 
“Saulīte”, daudz laimes dzimšanas dienā! Tā un vēl labāk turpināt, Henrij!
 
Vija Kurpniece
Auces novada Kultūras centra Mākslinieciskās daļas vadītāja

Foto: Kristaps Stalidzāns un Rodrigo Kauškals


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.