LV
RU
EN
Pasākumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija
< Jūlijs 2019 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
PII "Vecauce" izlaiduma audzēkņi devās izglītojošā ekskursijā
(07.06.2019.)
PII "Vecauce" izlaiduma audzēkņi devās izglītojošā ekskursijā
PII "Vecauce" izlaiduma audzēkņi devās izglītojošā ekskursijā

PII "Vecauce" izlaiduma bērni devās fizisku aktivitāšu meklējumos uz Liepājas piedzīvojumu parku "Tarzāns" un Latvijas dzīvnieku vērojumos tuvplānā uz Rīgas zoodārza filiāli "Cīruļi" Kalvenē.

2016. gada vasarā atklātajā Liepājas piedzīvojuma parkā ir izveidotas piecas dažādas sarežģītības trases – zaļā, zilā, sarkanā, melnā un bērnu trase – ar 77 šķēršļiem. Tāpat piedzīvojumu parka apmeklētājiem ir pieejams arī 330 metrus garš nobrauciens pāri Beberliņu ūdenskrātuvei, kas ir Latvijā līdz šim garākais šāda veida nobrauciens pa trosi.

PII "Vecauce" "Rūķīšu’’ grupas 5 un 6 gadnieki startēja bērnu trasē, bet līdzbraucēji savu veiklību pierādīja, veicot citas trases atbilstoši spējām. Bērnu trase ir paredzēta 3-6 gadus veciem bērniem. Tā izveidota aptuveni viena līdz pusotra metra augstumā starp kokiem, lai nepieciešamības gadījumā vecāki var bērnam palīdzēt. Taču palīdzība bija vajadzīga vien dažiem… Bijām gana veikli un gribētāji trasi veica vairākkārt. Protams, visaizraujošākais likās nobrauciens pa trosi, kas bija kā balva par veiktajiem trases posmiem.

Lai izvairītos no negadījumiem, piedzīvojumu parks aprīkots ar jaunākās paaudzes Šveices firmas "Kanopeo" drošības sistēmu, ko šķēršļu pastaigas laikā nav iespējams patvaļīgi atāķēt no drošības troses. Bērniem patika šī sistēma un viņi jutās droši…

Zoodārzā klātienē bērniem bija iespēja iepazīt dzīvnieku pasauli. Ar aizrautību bērni vēroja  brūnos lāčus, vilkus, lapsas, lūsi, trusīšus, jūrascūciņas, zaļās vardes, grifus, vanagus, zilās govis un savvaļas zirgu ganāmpulku-kiangus…Baudot pusdienas pie lielajiem galdiem un šūpojoties milzīgajās šūpolēs, ar bērniem sarunās iesaistījās ēzelītis, bet mazie kazlēni bija tik interesanti…un vēl un vēl…

Bērnu emocijas bija superīgas un ekskursija izdevusies fantastiska.

Informāciju sagatavoja skolotāja Sandra

PII "Vecauce" izlaiduma audzēkņi devās izglītojošā ekskursijā (Foto no pasākuma arhīva)Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.