Pasākumi
Šodien vārda diena: Mirdza, Žanete, Žanna
< Marts 2019 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
PII „Pīlādzītis” – izlaidums
(04.06.2018.)
PII „Pīlādzītis” – izlaidums
PII „Pīlādzītis” – izlaidums

Smaidi, saule, siltu smaidu!
Savam saules bērniņam.
Nēsā, saule, saules bērnu
Savā zelta saujiņā!                                                                            
                            (J.Rainis)

30. maijā klāt beidzot bija lielie gaidīšanas svētki Auces pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis” – izlaidums mūsu gudrajiem, mīļajiem, nepacietīgajiem, laimīgajiem bērniem. Šī diena bērniem bija pārsteigumu pilna-diendusai atlika pavisam maz laika, jo vajadzēja pucēties un sēsties pie svētku galda. Bērnus uzrunāja skolotājas, tad tika dedzinātas 7 svecītes pavārītes Ilvas ceptajā krāšņajā svētku kūkā un baudīts cienasts. Šajā dienā izlaidumniekus apsveikt bija ieradušies visi grupiņu „Pumpuriņi” un „Ziediņi” bērni.
Auces kultūras centrā pulcējās daudz viesu, kuru sejās bija pamanāms saviļņojums, smaids un arī kāda prieka asara, kad skanot skaistai dziesmai zālē lepni, satraukti un laimīgi svinīgi ienāca izlaiduma bērni. Šogad pīlādžogu ķekarā bija 17 odziņas – 7 smaidošas meitenes un 10 zinātkāri zēni, kuri nu beidzot ar lepnumu varēja teikt: paliec sveiks bērnudārzs, es jau tūdaļ būšu pirmklasnieks!
Svētku lentītes un sacirtoti matiņi, džentlmeniska nostāja, ziedu smarža un krāsaini baloni, tas viss deva iespēju vēlreiz iejusties skaistajā zelta dzīves laikā, ko visi saucam par bērnību. Šī bija neaizmirstama un skaista svētku diena arī vecākiem un visam bērnudārza darbinieku kolektīvam. Vadītājas uzrunā bērniem izskanēja vēlējumi: lai skolā vienmēr labi klātos, lai būtu mīļas skolotājas, lai paši būtu veseli un gudri, lai būtu daudz draugu un katru dienu kaut kas jauns, ko uzzināt. Lai tālāk dzīvē līdzi paņemtu pīlādžkoka ziedu baltumu un sārto ogu neatlaidību un spītu. Bet vecākiem ikdienas steigā biežāk paņemt savu mazuli klēpī, samīļot un neaizmirst pateikt, cik ļoti Jūs mīlat savus bērnus un cik ļoti Jūs lepojaties ar savu bērnu panākumiem. Liels paldies tika teikts visiem vecākiem un vecvecākiem par sadarbību un atsaucību.
Bērnudārzā katra diena ir pilna pārsteigumiem un arī šajā svētku dienā bērni bija sagatavojuši viesiem koncertu, kurā viņi pastāstīja par to, kāda bija ikdiena bērnudārzā, kā viņi atpūtās, priecājās, draiskojās un cik ļoti, ļoti nu viņi vēlas iet uz skolu. Kā lielu pārsteigumu izlaiduma bērni ar lepnumu nodejoja savā mūžā pirmo valsi un kopā ar bērnudārza darbiniekiem nodziedāja skanīgu dziesmu. Nobeigumā visi kopā devās pagalmā, lai palaistu debesīs  gaisa balonus ar bērnu nākotnes sapņiem  un vēlēšanām.
Lai bērniem bērnudārzā pavadītais laiks paliek atmiņā kā skaists bērnības piedzīvojums, bet vecākiem novēlām, lai nekad nepietrūkst izturības un mīlestības, mazos ciparu un burtu gariņus lolojot!
 
Paldies visiem bērnudārza darbiniekiem par sirsnību, mīļumu un kopīgo veikumu šajā mācību gadā! Paldies sagatavošanas grupas skolotājām Žeņai Gristiņai un Inai Podberezskai, skolotājas palīdzei Svetlanai Janauskai, mūzikas skolotājai Ingai Šaulei !
Paldies vecākiem par labajiem vārdiem,  atbalstu un sadarbību!
Paldies Auces novada Kultūras centra darbiniekiem par iespēju bērnudārzam rīkot pasākumus kultūras centra skaistajā zālē!
       
Visiem vēlam  jauku , raibu un piedzīvojumiem bagātu vasaru!
Aija Gintere-Mikne


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.