LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks
< Jūlijs 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Pašvaldības pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem notiek attālināti
(14.04.2020.)
Pašvaldības pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem notiek attālināti
Pašvaldības pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem notiek attālināti

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju Auces novada pašvaldības pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem notiek attālināti, kā arī tiek atcelti iepriekš izsludinātie pasākumi, kas paredz cilvēku pulcēšanos.

Auces novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC) apmeklētājus klātienē nepieņem. VPKAC strādā attālināti: atbild uz telefona zvaniem, e-pastiem, sniedz konsultācijas.

Ar VPVKAC var sazināties pa tālruni 63745280; 66954807 vai mobilo tālruni 25433649 un e-pastā:

-
,
- ,
- ,
- .
 

Atsevišķos gadījumos tiks pieņemti klienti apbedīšanas pabalsta iesniegšanai (klientiem, kuriem nav internetbankas). Iepriekš sazinoties telefoniski!

Aicinām klientus gada ienākumu deklarācijas iesniegt elektroniski!

Aicinām prioritāri izmantot visas attālinātās iespējas portālā www.latvija.lv. Ir pieejami vairāk nekā 700 e-pakalpojumi, turklāt lielu daļu no tiem pilnībā var pieteikt un saņemt elektroniski bez nepieciešamības doties klātienē uz iestādi. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

Pašvaldībai adresētos iesniegumus papīra formātā var ievietot pastkastē iesniegumiem pie Auces novada pašvaldības administrācijas ēkas Jelgavas ielā 1, Aucē, Auces novadā, vai nosūtīt pa pastu.

Pašvaldības kase strādā dežūrrežīmā. Aicinām iedzīvotājus maksājumus veikt elektroniski. Ja tas nav iespējams, lūdzam rūpīgi izvērtēt kases apmeklējuma nepieciešamību. Auces novada pašvaldība līdz 2020. gada 30. aprīlim nepiemēros nekustamā īpašuma nodokļa (turpmāk-NĪN) nokavējuma naudas aprēķināšanu NĪN maksājumiem par 2020. gada 1. ceturksni, kuru maksāšanas termiņš iestājas 31.03.2020.

Pagasta pārvaldēs apmeklētāji klātienē netiek pieņemti. Ar pagasta pārvaldes vadītājiem saziņa caur e-pastiem vai tālruņiem:
Auces novada Dzimtsarakstu nodaļa
Auces novada Dzimtsarakstu nodaļa klātienē veic neatliekamās funkcijas - miršanas fakta reģistrāciju un dzimšanas fakta reģistrāciju.
Atkārtotus civilstāvokļa aktu reģistrācijas dokumentus var pieteikt un saņemt attālināti (izziņas), izmantojot valsts un pašvaldību pakalpojumu portālu www.latvija.lv, kā arī iesniegumus laulību reģistrācijai personas var iesniegt elektroniski, ja iesniegums ir parakstīts ar drošu elektronisko parakstu.
Informācija un konsultācijas telefoniski vai rakstot e-pastā:
Auces novada Tūrisma un informācijas centrs (TIC) apmeklētājus klātienē nepieņem. Auces novada TIC strādā attālināti: atbild uz telefona zvaniem, e-pastiem, sniedz konsultācijas.
Ar TIC var sazināties pa  mobilo tālruni 27823375 un e-pastā: .

Pirmsskolas izglītības iestādes

Auces novada pirmsskolas izglītības iestādes no 16.03.2020. nodrošina dežūrgrupu darbību, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu pirmsskolas pakalpojumu sniegšanu vecākiem, kas paši nevar nodrošināt bērnu pieskatīšanu. Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem reizi nedēļā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav bijusi ārvalstīs, nav bijusi kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām pēdējo 14 dienu laikā un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Auces novada Sociālais dienests
Sakarā ar izsludināto ārkārtas situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem aicinām iedzīvotājus iespēju robežās risināt pakalpojumu saņemšanas iespējas attālināti un sazināties ar dienesta darbiniekiem pa tālruni vai e-pastu, tikai galējas nepieciešamības gadījumā vēršoties iestādē klātienē.
 
Auces novada bāriņtiesa saziņu ar klientiem nodrošina attālināti, izņemot gadījumus, kad būs nepieciešams izbraukt uz vietas. Notariālie pakalpojumi būs pieejami pēc Ministru kabineta noteikto ierobežojumu atcelšanas. Nepieciešamības gadījumos saziņa pa tālruni 63707227 vai e-pastu:  .  
Dokumentu, kurus nepieciešams nodot Bāriņtiesai, var ievietot kastītē pie ieejas durvīm.

Auces novada Pašvaldības policija
Par konstatētajiem pārkāpumiem var informēt attālināti pa e-pastu: vai pa tālruni:
 • Dežurējošā inspektora tālrunis darba laikā: 29190223;
 • Steidzamos gadījumos zvanīt visu diennakti:  110 vai 63004200.
Būvvalde apmeklētājus klātienē nepieņem. Būvniecības procesu nodrošina elektroniski, izmantojot Būvniecības informācijas sistēmu. Pakalpojumu sniegšana, konsultācijas tiek nodrošinātas attālināti, izmantojot saziņu pa tālruni   28280220 vai e-pastu: .
 
Lai COVID-19 neizplatītos, ir svarīga katra cilvēka atbildīga rīcība!
 
 • Regulāri mazgājiet rokas ar ziepēm vismaz 40 sekundes!
 • Ja noteikta karantīna, apzinīgi to ievērojiet!
 • Izvairieties no saskarsmes ar personām, kurām novērojami vīrusa simptomi!
 • Šķaudot un klepojot izmantojiet vienreizlietojamo salveti, nomazgājiet rokas!
 • Izvērtējiet iespēju izmantot tehnoloģijas, lai organizētu sanāksmes attālināti!
 • Izvairieties no vietām, kur pulcējas daudz cilvēku, tai skaitā lielveikaliem!
 • Izmantojiet iespējas iepirkties, izmantojot internetu un mobilās lietotnes!
 • Ja iespējams, izmantojiet e-pakalpojumus, nevis apmeklējiet iestādes klātienē!
 • Vēdiniet telpas, tīriet un dezinficējiet virsmas, dezinficējiet rokturus!
 • Aiciniet arī savus kolēģus un ģimenes locekļus rīkoties atbildīgi!
 
Esam atbildīgi pret sevi, pret saviem līdzcilvēkiem – bērniem, vecākiem, vecvecākiem! Mūsu veselība ir pati svarīgākā!
 


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.