LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Justs, Skaidra, Skaidrīte
< Februāris 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Māra Horna 17. augustā Bēnes Tautas namā prezentē savu 10. grāmatu “Viegli un ērti”
(19.08.2019.)
Māra Horna 17. augustā Bēnes Tautas namā prezentē savu 10. grāmatu “Viegli un ērti”
Māra Horna 17. augustā Bēnes Tautas namā prezentē savu 10. grāmatu “Viegli un ērti”

“GRĀMATA…Turot to rokās, beidzot atskārtu, ka rakstīšana ir pats labākais, ar ko dzīvē nācies nodarboties, un nekāds spēks mani vairs nenoliks atpakaļ tikai pie katliem, pannām un aizaugušām burkānu dobēm!” Tā par sev svarīgo teic mūsu novada literāte Māra Horna.

Rudenīgas noskaņas jau visapkārt, raža puslīdz novākta, visi steidz marinēt un kompotēt, bet Māras kundze  17. augustā Bēnes Tautas namā prezentē savu 10. grāmatu “Viegli un ērti”. Sirsnīgs paldies Māras ģimenei, draugiem, interesentiem, kuri  KOPĀ uzbūra brīnišķu noskaņu, lai atzinīgi novērtētu un ieinteresētu izlasīt grāmatu, kurā ir darbīgi, patiesi ļaudis, kas dzīvo ar pilnu krūti,  kļūdās un reizēm labojas, izpalīdzīgi darbabiedri, bērni, kas neatkārto vecāku kļūdas, labas sadzīvošanas ABC, sešpadsmitgadnieku ballīte ar negaidītu finālu, romantisks satikšanās rīts telšu nometnē, rubeņu riesta skatīšanās, skaists ceļojums ar romantisku mazpilsētiņu Lucernu  Šveicē, ar visskumīgākās skulptūras pasaulē – dāņu skulptora Torvaldsena “Dusošā lauvas” apskatīšanu, ar atziņām, kā rīkojas kārtīga draudzene, ka vairāk laika jāvelta savai ģimenei, ka dzīvē nekas nenotiek nejauši….un kā mēs , reizēm neapzinoties, ietekmējam viens otra dzīvi…..grāmatā virmo arī  burvīgas virtuves ainiņas un izskaņā pat “Irbīšu”- teļa gaļas veltnīšu recepte! Vārdu sakot, grāmatā ir gana daudz emociju un notikumu, lai nodrošinātu sev dažus jaukus vakarus….Izmantojiet iespēju! Kā Māras kundze teic : “Lai viegli lasās!”
Sveicām arī jubilārus un teicām paldies autorei Mārai Hornai. Ivitai Ceriņai - par grāmatas vāka dizainu un ilustrācijām un redaktorei Solveigai Puķītei ar vēlējumu, lai radošā TRIO sadarbība priecē mūs arī nākotnē!
Pateicos katram sarīkojuma dalībniekam par klātbūtni un vēlu Mārai Hornai enerģiju un prieku, rakstot grāmatu par Bēnes  baroniem! Gaidīsim!

Bēnes Tautas nama vadītāja
Ingrīda Rozenfelde


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.