Pasākumi
Šodien vārda diena: Alnis, Andulis
< Janvāris 2019 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Lielākā daļa būvdarbu novadā jau finiša taisnē
(17.05.2018.)
Lielākā daļa būvdarbu novadā jau finiša taisnē
Lielākā daļa būvdarbu novadā jau finiša taisnē

Šobrīd Aucē aktīvi rit un tuvojas noslēgumam vairāku projektu realizācija, kas tiek finansēti gan no novada budžeta, gan piesaistot Eiropas Savienības programmu līdzfinansējumu.

Kā jau iepriekš minēts, finansējums no LEADER programmas piesaistīts gājēju celiņa uz PII “Vecauce” atjaunošanai Vecauces muižas ainavu parkā, kam kopējais finansējums ir 91059 eiro, no tiem 90% no LEADER finansējums. Plānots, ka līdz maija beigām visi darbi tiks pabeigti, šobrīd ceļam jau ir uzklāts asfalta segums.

Nākamnedēļ, no 21.maija, Auces novadā tiks uzsākta grants seguma ielu apstrāde ar pretputēšanas materiālu, lai novērstu grantēto ielu putēšanu, kā arī, pateicoties absorbenta darbībai, ilgāk saglabātos ielas tehniskais stāvoklis pēc planēšanas. Tā kā iepriekšējos gados šiem darbiem bijuši labi rezultāti, nolemts, ka arī šogad grantētās ielas tiks apstrādātas ar pretputes materiālu. Darbus veiks SIA “Gora”.

Līdz jūnija vidum plānots pabeigt arī Miera ielas pārbūvi, šobrīd uzklāta jau asfalta 2.kārta. Kopējās izmaksas: 965968 eiro. Vienlaikus informējam, ka maijā tiks pabeigta Tehnikas ielas rekonstrukcija, uzklājot ceļa segumam 2.kārtu, kas tiek finansēts no pašvaldības ceļu fonda līdzekļiem. Tāpat par pašvaldības līdzekļiem pēc iepirkuma procedūras beigām tiks veikta Kalna ielas seguma maiņa.

Šobrīd notiek aktīva Auces pilsētas stadiona pārbūve. Plānotajiem pārbūves darbiem līgumcena ir 362237 eiro apmērā.

Programmā “Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos” par kopējo finansējumu 1,6 miljoni EUR tiks pārbūvēti ceļi ar grants segumu visā novada teritorijā, šobrīd daļēji ir noslēdzies iepirkumu process, pēc projektu apstiprināšanas Lauku atbalsta dienestā tiks uzsākti būvdarbi.

Ilgtspējīga attīstība un plānošana nozīmē dzīvot un saimniekot atbildīgi, kas ir liels izaicinājums reģionos, un ir atkarīgs no katra, - no mums, ģimenes, kopienas un pašvaldības, no mūsu izvēles – tā ir domāšanas un vērtību maiņa, tiecoties uz attīstību ilgtermiņā, jo ilgtspējīga attīstība veicina sabiedrības kopējo labklājību un sniedz cilvēkam iespēju dzīvot sakārtotā un attīstītā vidē, īstenojot savu potenciālu un spējas savā novadā.

Informāciju apkopoja
Gita Šēfere-Šteinberga
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Attēlā: Gājēju celiņš uz PII “Vecauce”, autores foto
               
 
 


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.