Pasākumi
Šodien vārda diena: Alnis, Andulis
< Janvāris 2019 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Izvērtēti profesionālās ievirzes mākslas skolu audzēkņu Valsts konkursa darbi
(16.04.2018.)
Izvērtēti profesionālās ievirzes mākslas skolu audzēkņu  Valsts konkursa darbi
Izvērtēti profesionālās ievirzes mākslas skolu audzēkņu  Valsts konkursa darbi

Atsākot mācību darbu pēc ziemas brīvlaika, Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi sāka aktīvi strādāt pie Valsts konkursa mākslā uzdevuma – izveidot ilustrāciju grāmatiņu dzejolim. Šogad Valsts konkursa kārtība bija nedaudz mainījusies un noteikumi pieprasīja neatkarīgo ekspertu, tāpēc tika veidota veiksmīga sadarbība ar Auces vidusskolas skolotāju un bijušo Bēnes Mūzikas un mākslas skolas skolotāju Lindu Vežuku.

Pamatojoties uz konkursa 1. kārtas rezultātiem, labāko darbu autori tika pieteikti konkursa finālam Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā.

Marta otrajā pusē visu 103 Latvijas mākslas skolu audzēkņi pulcējās Valsts konkursa finālā, lai veidotu dizainu dzejoļu grāmatiņai. Šogad konkursa finālā piedalījās 568 audzēkņi, tostarp Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi: Elizabete Rēzija Jirjena – jaunākā dalībniece (pededagogs Inta Dargevica), Anna Marija Smila, Katrīna Bane, Megija Nordena (pedagogs Vineta Ribaka), Dženija Zeltiņa un Matīss Tomass Stankevics (pedagogs Monta Logina).

Valsts konkursa darbus vērtēja žūrija  – mākslinieks Juris Petraškevičs, māksliniece un izdevniecības “Liels un mazs” mākslinieciskā redaktore Rūta Briede, izdevniecības “Liels un mazs” vadītāja Alīse Nīgale. Žūrija vērtēja konkursa dalībnieku darbus, pievēršot uzmanību gan uzdevumu radošam risinājumam, gan izpildījumam.

Saņemot konkursa rezultātus, bija patiess prieks redzēt, ka visiem mūsu skolas audzēkņiem ir labi rezultāti, bet īpašs lepnums par Annu Mariju Smilu, kas ir ierindojusies starp labākajiem konkursa dalībniekiem un ieguvusi 1. vietu savā vecuma grupā.

Visi konkursa dalībnieku darbi no 13. aprīļa līdz 20.maijam būs apskatāmi izstādēs Jelgavas Kultūras namā, Krišjāņa Barona ielā 6, un Jelgavas Mākslas skolā, Mazā ceļa ielā 2.

Konkursa rezultāti skatāmi LNKC mājaslapas sadaļā Kultūrizglītība – Valsts konkursi mākslā.

Bēnes Mūzikas un mākslas skolas
mākslas nodaļas mācību darba vadītāja un
skolotāja Monta Logina

 

Annas Marijas Smilas 1.kārtas ilustrāciju grāmatiņaVietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.