LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Ada, Adele, Antra
< Jūlijs 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Izveidots maršruts “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos”
(16.01.2020.)
Izveidots maršruts “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos”
Izveidots maršruts “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos”

Jaunais tūrisma maršruts “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos” sniedz vienreizēju iespēju doties dabā un iepazīt nozīmīgu kultūrvēsturiskā mantojuma daļu – pilis, muižas un to parkus – visos četros gadalaikos. Kopumā trīs maršrutos ir ietverti 55 piļu un muižu parki, kas meklējami Zemgales (Latvijā), Šauļu un Paņevežas (Lietuvā) tuvākā vai tālākā apkaimē.

Papildus piedāvājumi sniegti piecām dažādām mērķgrupām – trīs paaudžu ceļotājiem, senioriem, aktīvās atpūtas cienītājiem un ārpus sezonas ceļotājiem. Līdztekus tam, izveidots arī atpazīstamāko objektu maršruts.

Brošūras un skrejlapu digitālo versiju latviešu valodā var lejuplādēt ŠEIT.
Brošūru un skrejlapas lietuviešu valodā lejupielādē ŠEIT.
Brošūru un skrejlapas angļu valodā lejuplādē ŠEIT.
Brošūru un skrejlapas vācu valodā lejupielādē ŠEIT.
Brošūru un skrejlapas krievu valodā lejupielādē ŠEIT.

Lai ceļojumu padarītu vēl vilinošāku, aicinām izmantot īpašo “Drauga karti”, kas piļu un muižu parku apmeklētājiem ļauj baudīt virkni priekšrocību.

Draugu karti var saņemt Auces novada Tūrisma informācijas centrā jebkura persona, kas ir sasniegusi pilngadību.

Soļi, kā iegūt Drauga karti!
  • Savā viedtālrunī jālejupielādē Overly aplikācija.
  • Auces novada Tūrisma informācijas centrā (vai kādā no Zemgales Tūrisma informācijas punktiem) vai digitāli zemgale.lv jāsaņem tūrisma buklets “Aizraujošs ceļojums muižu parkos četros gadalaikos”.
  • Izmantojot Overly aplikāciju, jānoskenē viens no redzamajiem parka plāniem ar Overly
  • Noskenējot parka plānu ar Overly kodu, atvērsies ne tikai saistoša informācija ar 3D elementiem, bet arī objekta nosaukums, uz kura noklikšķinot, atvērsies informācija par tūrisma maršrutu “Aizraujošs ceļojums muižu parkos četros gadalaikos”, ar ko ir jādalās savos sociālajos tīklos (Facebook, Twitter), lai tā redzama arī draugiem un paziņām.
  • Pēc uzdevuma izpildīšanas jādodas pie Auces novada Tūrisma informācijas centra konsultantes (vai cita Tūrisma informācijas punkta pārstāvja) un jāuzrāda pārpublicētā informācija.
Seniori, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, var saņemt karti savā īpašumā bez papildu nosacījumiem!

Draugu karte ir derīga 01.01.2020.- 31.12.2020.
 
Sīkāk par kartes saņemšanas noteikumiem un priekšrocībāmhttps://www.zemgale.lv/images/Nolikums_Drauga_kartei_4SeasonsParks.pdf
Vairāk informācijas var saņemt Auces novada Tūrisma informācijas centrā vai https://www.zemgale.lv/component/k2/item/325-pilu-un-muizu-parki
 

Maršuts izstrādāts Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam projekta LLI-313 “Aizraujošs ceļojums muižu parkos četros gadalaikos” (4SeasonsParks) atbalstu.


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.