LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Liega, Olga, Zigita, Zita
< Augusts 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Ģimeņu sporta diena.
(13.07.2020.)
Ģimeņu sporta diena.
Ģimeņu sporta diena.

Sporta dienu galvenais mērķis ir ieinteresēt bērnus un jauniešus piedalīties fiziskajās aktivitātēs  un veicināt ģimeņu iesaistīšanos veselību veicinošos pasākumos. Ar daudzveidīgu aktivitāšu klāstu, ikviens dalībnieks var  izmēģināt savus spēkus un atklāt sevī to sportisko talantu, kuru vēlāk  varētu attīstīt un pilnveidot.

Sestdien,  11. jūlijā saule jau no rīta mūs lutināja ar saviem siltajiem stariem un mudināja doties ārā pasportot, piedalīties ģimeņu sporta dienas pasākumā, kas norisinājās   Auces stadionā. Atsaucība bija liela, gan jaunieši, gan ģimenes ar bērniem, skatītāji,   visi vēlējās uzņemt  pozītivisma devu, kas virmoja gaisā.
Pasākums  sākās ar   Auces novada sporta  organizatora Gunta Strazdiņa uzrunu: “Mēs atkal pēc gada  tiekamies šajā skaistajā Auces stadionā. Šī gada pasākums ir ieplānots savādāks kā iepriekšējais. Tas ir sadalīts vairākās bāzes stacijās, vienā no tām būs stafetes, rotaļas, vienā no tām būs  orientēšanās labirints, vienā no tām būs radošās darbnīcas, vienā no tām  lācīša ķepainīša slimnīca, kur jūs varat saviem mīļajiem zvēriņiem , draudziņiem iemācīties  sniegt pirmo palīdzību. Aizraujošas spēles,  piepūšamās atrakcijas, LASERTAG a- līmeņa trasīte gaida lielākos dalībniekus.  Lai arī kādi Covidi klejo mēs joprojam turpinam sportot ”.
Tālāk tika pieteikti šīs dienas varoņi  Čeizs un Skaja no Ķepu patruļas, kurus bērni sveica ar skaļām gavilēm. Viņiem bija uzticēts godpilnais pienākums, pacelt mastā Auces novada karogu, lai svētki varētu sākties.
Pēc īsas iesildīšanās, bērni tika aicināti skriet, kāpt, rāpot, lēkt, mest, ķert – dažādās nodarbību zonās, izmēģināt dažādas sajūtas kustību rotaļās. Čeizs un Skaja kopā ar pasākuma vadītāju Jogitu   demonstrēja bērniem veicamās aktivitātes , uzmundrināja un palīdzēja tās izpildīt. Katrā nodarbē bija vērojams neizmērojams bērnu prieks.
Un kas gan ir svētki bez salūta. Bija burbuļsalūts! Sajūsma, gaviles, prieks neaprakstāms!
Sporta dienas noslēgumā, par sportisku un aktīvu darbošanos visi dalībnieki balvā saņēma medaļu, ko pasniedza  Čeiza un Skajs. Ikkatrs vēlējās nofogrografēties kopā ar dienas pasākuma varoņiem.
Šī sporta diena izvērtās  par spilgtu, jautru, aizraujošu un neaizmirstamu.
Prieks par izdomas bagātību pasākuma vadītājai Jogita Pūpolai ar komandu Skaju un Čeizu no radošās apvienības “Jogitas pasākumi”  , kuri liekot lietā radošu domu, spēj īstenot iecerēto un sagādāt gandarījumu sev un citiem. Šādi bērniem interesanti, aizraujoši pasākumi sekmē bērnu saikni ar sportu, veicina sporta iemaņu un bērnu fizisko attīstību.

Paldies  Auces novada sporta organizatoram Guntim Strazdiņam un  pasākuma atbalstītajam  Auces novada pašvaldībai .
 
Inese Lapiņa
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts:
Mob.: +371 22024489

Ģimeņu sporta diena 11.07.2020. (Foto no pasākuma arhīva)Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.