LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Liega, Olga, Zigita, Zita
< Augusts 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
“Citāda sestdiena Lielaucē” - Auces novada jaunieši ierauj muzikāli sportiskā atpūtas piedzīvojumā
(21.07.2020.)
“Citāda sestdiena Lielaucē” - Auces novada jaunieši ierauj muzikāli sportiskā atpūtas piedzīvojumā
“Citāda sestdiena Lielaucē” - Auces novada jaunieši ierauj muzikāli sportiskā atpūtas piedzīvojumā

Sestdien, 18. jūlijā, Auces novada jaunieši Lielauces iedzīvotājus un tās viesus ierāva aizraujošā un emociju pilnā piedzīvojumā – muzikāli sportiskā brīvdabas atpūtas pasākumā “Citāda sestdiena Lielaucē”.

Dažāda vecuma bērni un jaunieši, mammas un tēti, un pat daža ome, tērpusies puķainā kleitā, iesākumā uzmanīgi izzinot, vēlāk ar jaunatklājēja degsmi ļāvās Lielauces pils teritorijā notiekošajam. Bruņojušies ar kontrollapiņām un bez tām, pils viesi pierādīja sevi dažādās Auces novada jauniešu izdomātās un vadītās sportiskās aktivitātēs un stafetēs - “Ūdens deja”, “Krūze kā roka”, “Kurš ātrāks?”, “Zeķubikse”, “Pareiza kustība”, “Kurš vairāk?”, XOXO jeb brīvdabas desas u.c. Radošajās darbnīcās tika krāsotas papīra princeses, ar salmiņu uz papīra pūsta tinte, radot neatkārtojumus mākslas darbus.
Pils teritoriju ar mīlīgu koncertiņu pieskandināja, un pasākuma apmeklētājus priecēja jaunietes - Agnese, Erīna, Ģertrūde, Aiva un Auces vidusskolas deju grupa “Kāpnes” (vadītāja Kima Staņislavska no Lielauces). Pasākuma vadītāji un galvenie iniciatori – Kima un Mareks divos raundos īpaši sumināja trešo, otro un pirmo vietu ieguvējus. Katrs laimīgais saņēma pildspalvu ar Auces novada simboliku (zinot esošos reģionāli politiskos apstākļus, ar laiku šo pildspalvu vērtība tikai augs). Galvenajā balvā laureāti saņēma burvīgus mazos sapņu ķērājus, ko darinājusi Dženija, jauniete no Vītiņiem.
 
Šī pasākuma autori ir Auces novada jaunieši. Ļoti dažādas personības, kas ir apvienojušās vienu mērķu vadīti: izpaust savu talantu un potenciālu, patiesi iedegties par savu vietu, t.sk., ceļot saulītē arhitektūras pērli – Lielauces pili un muižas teritoriju ar spēcīgu potenciālu, un iedegties par savējiem, rosinot uz darbošanos, kustēšanos. Var piekrist Artūram Gruzdiņam, ka “Es laimīgs esmu, ka pie manis ieradies šeit.”
Uz tikšanos citos pasākumos!
 
#turiburu
#radi&rodi
 
Vija Kurpniece,
Auces pašvaldības jaunatnes darbiniece,
Jauniešu māja “Pilnīgs kosmoss”

“Citāda sestdiena Lielaucē” 18.07.2020. (Foto no pasākuma arhīva)Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.