LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Alita, Elita, Liesma
< Septembris 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Auces novada domē uz svinīgo pieņemšanu pulcējās novada čaklākie skolēni
(27.12.2019.)
Auces novada domē uz svinīgo pieņemšanu pulcējās novada čaklākie skolēni
Auces novada domē uz svinīgo pieņemšanu pulcējās novada čaklākie skolēni

Arī  2019. gada nogale nav izņēmums, kad labas tradīcijas tiek turpinātas. Auces novada domes priekšsēdētāja Vija Keršus aicināja mūsu čaklākos bērnus un uzcītīgākos jauniešus uz svinīgo pieņemšanu pie Ziemassvētku eglītes Auces novada pašvaldības administrācijas ēkā.

20. decembrī skolēni tika aicināti uz tikšanos klātienē, lai cildinātu par labiem sasniegumiem mācībās un aktīvo darbošanos skolas un novada sabiedriskajos pasākumos.

Pie domes priekšsēdētājas uz oficiālo pieņemšanu šogad bija ieradies 21 skolēns no Auces un Bēnes vidusskolām (5.-12. klase), kā arī no Auces Mūzikas skolas un Bēnes Mūzikas un mākslas skolas. Katram skolēnam bija sagatavots raksturojums un informācija par individuālajiem sasniegumiem un interesēm, kurus nolasīja paši bērni un jaunieši, izvēloties cita klātesošā skolēna raksturojumu. Skolēnus uzrunāja un sveica domes priekšsēdētāja Vija Keršus un domes priekšsēdētājas vietnieks Ģirts Ante.

Šogad pie novada domes priekšsēdētājas uz svinīgo pieņemšanu tika aicināti šādi Auces vidusskolas skolēni: Krista Jonuša, Kitija Bobrika un Markuss Ozoliņš (5. klase); Anna Marija Smila un Deivijs Brinķis (6. klase); Marta Zilberte (7.b klase); Linda Valtere (8.b. klase); Anna Šneidere un Markuss Dirko (9. klase), kā arī vecāko vidusskolas klašu audzēknes Monta Mestere, Līva Janevica un Laura Kristīne Kulbe. Auces Mūzikas skola šogad izvirzīja šādus savus talantīgos audzēkņus - Krišjāni Lignicki un Pēteri Gristiņu.

No Bēnes vidusskolas aicinājumu uz svinīgo pieņemšanu pie domes priekšsēdētājas saņēma vecāko klašu audzēkņi Marlēna Amanda Stanka, Edgars Apīnis un Artūrs Cinceruks no 11. klases, kā arī Krista Briede un Viktorija Todorova no 12. klases. Bēnes Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja divi tās audzēkņi: datordizaina 4. kursa audzēkne Dženija Zeltiņa un sitaminstrumentu 6. klases audzēknis Viktors Petrovs.

Visi klātesošie skolēni no domes priekšsēdētājas Vijas Keršus saņēma praktisku dāvanu - austiņas, kuras noderēs ikdienā - gan mācībās, gan atpūtā. Bērni un jaunieši saņēma arī Auces novada kalendāru, kuru pasniedza domes priekšsēdētājas vietnieks Ģirts Ante. Nobeigumā visi skolēni kopā ar domes priekšsēdētāju un priekšsēdētājas vietnieku tika aicināti uz kopēju foto pie skaistās Ziemassvētkus eglītes pašvaldības administrācijas ēkā.

Auces novada dome lepojas ar čaklajiem un talantīgajiem novada bērniem un jauniešiem, kuri tic savai izaugsmei, ieguldot savu laiku mācībās, un ir aktīvi sabiedriskajās aktivitātēs. Lai visiem skolēniem ir vēlme sasniegt savus iecerētos mērķus un vēlmes Jaunajā gadā! Lai izcilas un teicamas sekmes mācībās arī nākamajā pusgadā!

Attīstības nodaļas vadītājs Ilmārs Matvejs
Autora foto

Auces novada domē uz svinīgo pieņemšanu pulcējās novada čaklākie skolēni 20.12.2019. (Foto: Ilmārs Matvejs)Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.