Pasākumi
Šodien vārda diena: Eda, Hedviga, Helvijs
< Oktobris 2019 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Auces novada Bāriņtiesa informē
(05.06.2019.)
Auces novada Bāriņtiesa informē
Auces novada Bāriņtiesa informē

Aicina uz Latvijas audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu salidojumiem un Latvijas audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu aprūpē esošos bērnus uz nometnēm šajā vasarā!

Salidojumi audžuģimenēm, adoptētājiem un aizbildņiem

Tāpat kā aizvadītajās vasarās, kad tikāmies neaizmirstamu emociju, jaunu zināšanu, sirsnības un prieka pilnos ģimeņu salidojumos, tiksimies arī šogad!

Salidojumi notiks:
  • 29. un 30. jūnijā Līgatnes novadā, atpūtas kompleksā “Ratnieki”;
  • 17. un 18.augustā Engures novadā, Ķesterciemā, atpūtas bāzē “Albatross”.
 
Priecāsimies vēlreiz satikties ar ģimenēm, kuras iepazinām jau iepriekšējos salidojumos, kā arī ar tām, kas atbrauks pirmo reizi! Aiciniet ģimenes, kuras varbūt vēl nezina par lielisko iespēju būt kopā, iegūt jaunus draugus,  zināšanas un pieredzi, sportot, dejot  un pavadīt divas brīnišķīgas dienas Latvijas skaistākajās vietās!
 
Lai nodrošinātu saturīgas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, izmitināšanu, nakšņošanu un ēdināšanu, ir jāzina precīzs dalībnieku skaits, tāpēc audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu iepriekšēja pieteikšanās uz izraudzīto pasākuma vietu ir obligāta!
 
Dalībai salidojumos ģimenes var pieteikties darba dienās no 9.00-17.00 no 28. maija līdz 10. augustam (pēc iespējas ātrāk, taču ne vēlāk kā nedēļu pirms pasākuma).
 
Piesakoties lūdzam norādīt dalībnieku vārdus, uzvārdus, bērnu vecumu un  ģimenes statusu, ja nepieciešams, ēdināšanas īpatnības (alerģijas u.c.).

Prioritāri nakšņošanu telpās nodrošināsim ģimenēm ar bērniem līdz 3 gadu vecumam un bērniem ar veselības problēmām. Iespēju robežās arī pārējiem centīsimies nodrošināt nakšņošanu telpās (līdzi ņemot savu gultasveļu un matračus), kā arī, protams, varēsiet nakšņot līdzpaņemtās teltīs.
 
Dalība un visu lielisko pasākumu programma  ir bez maksas!!!
 
Salidojumus nodrošina Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) sadarbībā ar nodibinājumu „Sociālo pakalpojumu aģentūra”.
 
Pieteikties var zvanot vai sūtot e-pastu:
 
Vairāk informācijas, zvanot Evijai Rācenei pa tel. 27794994; e-pasts: .

Salidojumu dienas kārtība pieejama ŠEIT.

Nometnes bērniem "Uzdrošinies radīt!"

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) sadarbībā ar nodibinājumu „Sociālo pakalpojumu aģentūra” aicina Latvijas audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu aprūpē esošos bērnus uz nometnēm šajā vasarā!

Šogad, jau otro reizi, bērniem no audžuģimenēm, adoptētāju un aizbildņu ģimenēm notiks 14 prieka pilnas un  neaizmirstamas 5 dienu (ar nakšņošanu) vasaras nometnes, kurās līdz ar spēlēm un sporta aktivitātēm varēs izpausties radošajās darbnīcās, apgūt valodas, tikties ar interesantiem cilvēkiem, kuru dzīvesstāsti un pieredze iedvesmos bērnus, lai viņi uzdrīkstētos īstenot savus sapņus, kā arī piedzīvotu vēl daudzus citus aizraujošus notikumus.    

Dalība un visu pasākumu programma bērnu nometnēs - bez maksas!

Ir ieplānotas četrpadsmit nometnes – divām vecuma grupām, pirmā – no 10 līdz 14 gadu vecumam, otrā – no 14 līdz 17 gadu vecumam, dažādos Latvijas reģionos, no jūnija līdz augustam:
  • 10.-14. jūnijs – Engures novads (Atpūtas bāze “Albatross”)
  • 17.-21. jūnijs – Engures novads (Atpūtas bāze “Albatross”)
  • 1.-5. jūlijs – Daugavpils novads (Višķu profesionālā vidusskola)
  • 8.-12. jūlijs – Brocēnu novads (Blīdenes pamatskola)
  • 15.-19. jūlijs – Amatas novads ( Viesu nams “Laimes ligzda”)
  • 22.-26. jūlijs – Līgatnes novads (Atpūtas komplekss “Ratnieki”)
  • 12.-16. augusts – Engures novads (Atpūtas bāze “Albatross”)

Lai nodrošinātu bērnu izmitināšanu, ēdināšanu un dažādas aktivitātes, savlaicīga audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu bērnu pieteikšana uz izraudzīto pasākuma vietu ir obligāta – reģistrāciju sāksim no 04.06. (darba dienas laikā no 9.00-17.00 ).

Nometņu dienas kārtība, kā arī nepieciešamo lietu saraksts tiks nosūtīts katram individuāli pirms nometnes.

Vairāk info par nometnēm, kā arī pieteikties var zvanot vai sūtot e-pastu Aigai Romānei - Meierei:


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.