Pasākumi
Šodien vārda diena: Alita, Elita, Liesma
< Septembris 2019 >
P O T C Pk S Sv
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Atklāts Auces sporta laukums!
(14.05.2019.)
Atklāts Auces sporta laukums!
Atklāts Auces sporta laukums!

10. maijā Aucē, E.Dinsberga ielā 3, svinīgi tika atklāts pārbūvētais sporta laukums, kur nomainīts asfaltbetona segums, sakārtotas inženierkomunikācijas un veikta labiekārtošana, lai jau drīzumā atsāktu aktīvu sportošanas sezonu.

Svinīgo atklāšanu ar savu klātbūtni pagodināja arī Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs. Pēc svinīgajām uzrunām un karoga pacelšanas visi tika aicināti veikt goda apli apkārt stadionam. Kā pirmie jauno zālienu futbollaukumā izmēģināja Auces vidusskolas un apkārtnes skolu skolēni un spēlētāji no Lietuvas, jo tūlīt pēc sporta laukuma  svinīgās atklāšanas notika Starptautiskais skolu futbola turnīrs.
Auces Starptautiskajā futbola turnīrā piedalījās 9 komandas. 7 komandas no Latvijas un 2 komandas no Lietuvas. Futbola batālijās piedalījās jaunie futbolisti no Jaunakmenes un Skaistgires (Lietuva), Bēnes, Bikstiem, Dobeles 1. vidusskolas, Dobeles sākumskolas, Lejasstrazdiem un 2 komandas no Auces. 1. vietu izcīnīja Dobeles 1. vidusskolas sportisti, atstājot aiz sevis Dobeles sākumskolu un Auces 1. komandu. Mūsu futbolisti pusfinālā zaudēja pēcspēles soda sitienos topošajiem čempioniem no Dobeles, tāpēc augstāk par 3. vietu nevarēja tikt. Auces 3. vietas ieguvēju komandā spēlēja: Dilans Staņislavskis, Patriks Aļeksejevs, Kristers Bārzdiņš, Aleksis Zujevs, Kristians Aļeksejevs, Linards Reitmanis, Reinis Buļs, Daniels Rektiņš, Reinis Žukausks un Deivijs Briņķis. Jāpiezīmē, ka mūsu komanda spēļu laikā neielaida nevienus vārtus. Pēc spēlēm 3 labākās komandas tika apbalvotas ar medaļām un kausiem, katrā komandā ar piemiņas kausu apbalvoja komandas labāko spēlētāju. Gribas uzteikt arī Auces 2. komandu, kurā spēlēja jaunāki zēni, bet demonstrēja labu futbolu un ieguva 4. vietu. 2.komandas brašie futbolisti: Edvards Toks, Viestarts Grots, Roberts Breiers, Martins Gackis, Lauris Kulbis, Henrihs Zizlāns, Kristers Kārkliņš, Alekss Stepiņš, Renārs Česnovičs un Andžejs Timofijs.
Plānots, ka vasarā šeit arī notiks treniņnometnes, lai dotu iespēju interesējošām komandām sagatavoties svarīgām spēlēm.
Sporta laukuma pārbūve tika pabeigta pērnā gada otrajā pusē, objekta pārbūves projekta izstrādi un projekta autoruzraudzību veica SIA “RR ARCHITECTS”, objekta būvuzraudzību -  SIA “CMB”, bet būvdarbus objektā veica SIA “KULK”. Kopējās objekta atjaunošanas izmaksas sastādīja 376640,55 EUR (Ar PVN 21%).  Darbi objektā tika veikti par pašvaldības finansējumu.
Atbilstoši izstrādātajam projektam, objektā “Sporta laukuma pārbūve Dinsberga ielā 3, Aucē” tika iesēts jauns zāliens, demontēts vecais asfaltbetons un ieklāts skrejceļš ar sporta segumu - izveidoti 3 jauni skrejceļi visa stadiona apjomā un 5 skrejceliņi 100m distancei, uzstādītas 2 tualetes ēkas, 2 koka konstrukcijas nojumes, jauni soliņi, karogu masti, atkritumu konteineri, uzstādīti jauni futbola vārti, veikta teritorijas iežogošana, izbūvēta teritorijas apgaismojuma trase un, ņemot vērā esošo reljefu, nodrošināta virsūdeņu savākšana drenāžas kanālos no futbola laukuma ar novadīšanu uz novadgrāvi.
Lai sporta laukums kļūst par novadnieku iecienītu brīvā laika pavadīšanas vietu sportiskā garā!
 
Gita Šēfere-Šteinberga
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.