LV
RU
EN
Pasākumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Ilgvars, Ivars
< Decembris 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Aktīva pastaiga izdzīvošanas psiholoģija “Daba ir manī es esmu dabā”
(10.07.2020.)
Aktīva pastaiga  izdzīvošanas psiholoģija “Daba ir manī es esmu dabā”
Aktīva pastaiga  izdzīvošanas psiholoģija “Daba ir manī es esmu dabā”

Labākais veids kā atklāt dabas skaistumu ir doties pastaigā un 4.jūlijā Lielauces  pagasta Putnu mežā notika nu jau trešais aktīvas pastaigas pasākums, kas ietvēra sevī Putnu meža pakalnus, augstākās virsotnes, purvu un pat ienaidnieka uzbrukumu un ugunslīnijas pārvarēšanu.

Katrs pasākuma dalībnieks, reģistrācijas brīdī kā atgādinājumu par piedzīvoto dabā saņēma zaļu lakatu ar uzrakstu “Izdzīvošanas psiholoģija” , kas kalpoja kā atpazīšanās zīme.  Pasākumā zaļos lakatus saņēma 51 dalībnieks, kuri bija ieradušies gan no Auces novada gan no citiem novadiem.
Aktīvās pastaigas Putnu mežā psiholoģisko spriedzi, izdzīvošanas pamatprincipus  un citādu sajūtu garšu   palīdzēja nodrošināt zemessardzes speciālistu stāstījums par izdzīvošanu un pirmās palīdzības sniegšanu mežā. Pasākuma leģenda bija, ka vienota komanda vēlas nokļūt bāzē, kur viņus gaida izdzīvošanai nepieciešamās lietas- ūdens un pārtika, bet lai to sasniegtu dalībniekiem bija jāpārvar ugunslīnija dūmu aizsegā, skanot šāvieniem mežā un pakļaujoties komandieru pavēlēm.                                                                                        
Klausoties zemessardzes speciālista stāstījumā par izdzīvošanu mežā, varēja arī izmēģināt praktiski kā sniegt palīdzību, piemēram, ja acī iedūries zars, kā uzlikt šāda veida apsēju, kā pareizi iznest cietušo no meža, kā no mežā pieejamiem materiāliem un ekipējuma izgatavot nestuves.
Paldies aktīvajiem pasākuma dalībniekiem!
Pasākums tika rīkots par Eiropas projekta Nr.9.2.4.2/16/I/029 “Auces novada  iedzīvotāju  iesaistīšana veselības veicināšanas un nostiprināšanas pasākumos” finansējumu, kā arī ar Auces novada pašvaldības atbalstu.


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.