Pasākumi
Šodien vārda diena: Georgs, Jurģis, Juris
< Aprīlis 2019 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Aicina darbā aprūpētāju un pirmsskolas iestāžu un skolu māsu
(23.04.2019.)

Auces novada Sociālais dienests aicina darbā aprūpētāju, savukārt PII "Rūķīši" aicina darbā pirmsskolas iestāžu un skolu māsu.

Auces novada Sociālais dienests aicina darbā aprūpētāju

Auces novada Sociālais dienests (reģ. Nr. LV40900020413, adrese Raiņa iela 12, Auce, Auces novads, LV- 3708) aicina darbā APRŪPĒTĀJU.

Galvenie amata pienākumi:

Nodrošināt sociālās dzīvojamās mājas „Lielauce” klientu pamatvajadzību apmierināšanu individuālajā līmenī, aprūpēt klientus, nodrošinot viņiem nepieciešamo palīdzību un higiēnas prasību ievērošanu.

Prasības pretendentam:
- labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
- vispārējā vidējā izglītība, arodizglītība, vēlama kvalifikācijas apliecība;
- prasme organizēt savu darba procesu un strādāt patstāvīgi;
- labas komunikācijas spējas, iejūtība;
- augsta atbildības sajūta, precizitāte.

Piedāvājam:
•    pilnas slodzes darbu uz patstāvīgu laiku, darbs pēc grafika;
•    sociālās garantijas;
•    profesionālo apmācību un kursus;
•    stabilu atalgojumu – darba alga 540,00 EUR.

Pieteikuma vēstuli un CV iesniegt Auces novada Sociālajā dienestā  vai  sūtīt uz e - pastu: līdz 23.04.2019.
Tālrunis uzziņām: 63707228 ( lietvedības sekretāre).

Auces novada PII "Rūķīši" aicina darbā pirmsskolas iestāžu un skolu māsu uz 0.5 likmi uz nenoteiktu laiku

Darba apraksts:
  • Kopā ar administrāciju organizēt, kontrolēt un nodrošināt kompleksos pasākumus izglītojamo dzīvības un veselības aizsardzībā;
  • Kontrolēt izglītojamo ēdināšanas organizāciju izglītības iestādē;
  • Sekot sanitāri-higiēnisko normu ievērošanai izglītības iestādē.
Atalgojums: 505 Eur par likmi.

Pieteikumu  līdz 2019. gada 30. aprīlim sūtīt uz e-pastu: .lv vai pieteikties personīgi pie vadītājas Kristīnes Kleinbergas, tālr. 28384320.

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.