Pasākumi
Šodien vārda diena: Daiga, Dinija
< Oktobris 2019 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Etnoroka grupas "Laimas muzykanti" 25 gadu jubilejas ieskaņas koncerts
18. oktobris plkst. 19:00
Auces novada Kultūras centrs
 
Etnoroka grupas "Laimas muzykanti" 25 gadu jubilejas ieskaņas koncerts
Etnoroka grupas "Laimas muzykanti" 25 gadu jubilejas ieskaņas koncerts

Esiet aicināti rudens tumšajā un drēgnajā laikā uzņemt vitamīnu devu dzīvespriecīgās un enerģiskās grupas “LAIMAS MUZYKANTI” koncertā!
Koncertā skanēs daudzas pazīstamas un jaunas, speciāli grupas 25 gadu jubilejai radītas dziesmas. Tieši Auces novada Kultūras centrā šīs dziesmas plašākai publikai izskanēs pirmo reizi. Koncerts būs muzikāli krāšņs, latgaļu sirsnības un temperamenta piesātināts.
“LAIMAS MUZYKANTI” ir 1995. gadā Daugavpilī dibināta folkloras grupa. To dibinājis un joprojām vada mūziķis, folklorists, dzejnieks, komponists, aranžētājs un multiinstrumentālists, sabiedriskais un kultūras darbinieks Artūrs Uškāns, kurš pazīstams arī kā grupas “Ducele” mūziķis.
Grupa ir uzstājusies ar daudziem Latvijā zināmiem māksliniekiem un izpildītājiem – Ievu Akurateri, Olgu Rajecku, Lauri Reiniku, grupu „Elpa”, Leilu Alijevu, folkloras kopu „Vilki”, grupu „Iļģi” u.c.
Kopš izveidošanas - koncerttūres, koncerti un dalība festivālos Latvijā, Lietuvā, ASV, Kanādā, Austrālijā, Turcijā, Polijā, Ungārijā, Baltkrievijā, Krievijā, Vācijā, Itālijā, Uzbekistānā, Korejā.
LAIMAS MUZYKANTI ir izdevuši trīs albumus un piedalījušies vairākās ierakstu kompilācijās ar citiem mūziķiem, vairākkārt kļūstot par Mūzikas ierakstu Gada balvas nominantiem un ieguvējiem, ir daudzkārtēji Latgales Kultūras Gada balvas “Boņuks” ieguvēji.
2010. gadā grupas bāze – tētis Artūrs, mamma Inta un dēls Matīss kā “Uškānu ģimenes ansamblis” piedalījās LNT šovā “Dziedošās ģimenes”, kur finālā ieguva 2. vietu.
2015. gadā TV raidījuma “Dzintara dziesmas” - finālisti ar dziesmu “Vokors īt”.
2018. gadā “LAIMAS MUZYKANTI” tika aicināti pārstāvēt Latvijas kultūru XXIII Ziemas Olimpiskajās spēlēs Phjončhanā, Korejā, kur sniedza piecus koncertus. Divas uzstāšanās no Alpensia Sky Jumping stadiona tika raidītas TV tiešraidē visā pasaulē.
Pašlaik LAIMAS MUZYKANTI bāzējas Rīgā, ieraksta jaunu CD un gatavojas grupas 25 gadu jubilejas koncerttūrei.
 
Uz tikšanos koncertā!
 


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.