LV
RU
EN
Pasākumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Imgarde, Irmgarde
< Aprīlis 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Senioru deju kopa „Randiņš”


Vadītāja - Ināra Rumba
 
Senioru deju kopa “Randiņš ”dibināta  2004.gada okltobrī. Kolektīva dibinātāja un pirmā vadītāja Lauma Zeltiņa.

Kolektīva darbības pirmā septiņgade ir koncertu, uzstāšanos un izbraukumu pilna. Zemgales sadancis Elejā, Rožu balle Tukumā, senioru deju festivāls Dzintaros, Saldais medus piliens Saldū, festivāls “Kūrmājas mistērijas” Ventspilī, Vīna svētki Sabilē, Zvejnieku svētki Pāvilostā, "Vizbuļu  putenis” Ogrē, senioru sadancis Daugavpilī, Aglonā, labdarības koncerti  Jelgavā, Aucē, Tērvetē.

Kopš 2011.gada septembra kolektīva vadītāja ir Ināra Rumba.

Īpaša lappuse kolektīva vēsturē ir mūsu pašu izauklēts, organizēts un viesu iemīļots gadskārtējais deju festivāls “Madarās, baltajās madarās...”.  Tas pulcē ap 10 kolektīvu no dažādiem Latvijas novadiem, sagādā dalībniekiem jaukus brīžus un ļauj viesiem iepazīt mūsu pilsētas sakoptību un viesmīlību. Ar prieku tajā sagaidām arī slavenus koncerta vadītājus – piemēram, māsas Legzdiņas, Olgu Dreģi, Jāni Paukštello.

Šogad, 2016.gada,  festivāls notiks jau 9. reizi. Festivālā gaidām  viesus – igauņu deju kopu “Pjaripidi”.

Esam ieguvuši deju draugus arī ārpus Latvijas robežām. 2013.gadā viesojāmies pie senioru deju kopas Lodingenā, Norvēģijā, Lofotu salās. Tur sniedzām koncertus un piedalījāmies Ziemeļnorvēģijas senioru deju kopu seminārā. 2014. gadā norvēģu viesus sagaidījām viesos Aucē.

2015.gada vasarā devāmies uz Vāciju, Mozeles krastiem, lai papildinātu savu repertuāru ar vācu deju draugu piedāvāto un ar  koncertprogrammu uz Kanepi, Igaunijā.

Kolektīva moto -   Mēs esam laimīgi, jo pilnvērtīgi izmantojam savas iespējas, pilnveidojam sevi, apgūstot jauno un sevi apliecinot.

Tautas deju kolektīvs „Saulīte”

Vadītājs - Henrijs Muzikants
 
Tautas  deju kolektīvs „Saulīte” izveidots 1994. gadā, tā dibinātāja ir Aiga Muzikante.

Savā pastāvēšanas vēsturē, kolektīvs vienmēr ir bijis starp labākajiem Auces un Dobeles novada deju kolektīviem un piedalījies visos Dziesmu un Deju svētkos. Kolektīvā ir uzņemti bērni, jau sākot no 3 gadu vecuma, veidotas pirmsskolas grupas, kā arī 1.-2.,  3.-4., 5.-6., 7.-9. klašu vecuma grupas un arī  jauniešu. Liela  daļa dejotāju iesākuši dejot vēl kā bērnudārzu audzēkņi, turpina dejot kolektīvā  visu skolas laiku, pabeidzot to un, beidzot savas dejotāju gaitas „Saulītē”, turpina dejot citos kolektīvos.

Kolektīvs katru gadu piedalās starpnovadu un valsts mēroga skatēs un pasākumos, aktīvi piedalās novada kultūrvides veidošanā. Dejotāji piedalījušies starptautiskajos deju festivālos, bērnu deju kolektīvs piedalījies starptautiskajā deju konkursā Čehijā 2012.gadā,  kur iegūti iespaidi un pieredze visam mūžam.

Pašreiz „Saulītē” dejo bērni no 6 līdz 14 gadiem,  gan jau pieredzējuši, gan jauni dejotāji.

Kopš 2015. septembra mēneša kolektīvu vada Henrijs Muzikants.
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.